Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ładny pasztet

edytowano grudzień 2011 w Kuchnia
Niektórzy lubią w święta zjeść dobry pasztet
pasztetz.jpg
z żurawiną,
pasztetz2.jpg
albo jeszcze lepiej z wędzonymi śliwkami
«1

Komentarz

  • Maniek weź, ślinanki mi szybciej pracują.
  • Dobra jest też galantyna z kury
    galantyna.jpg
    po uprzednim obdarciu ze skóry(uwaga! drastyczna scena)
















    obdzieraniezeskry4.jpg
  • Mogę poprowadzić warsztaty z obdzierania:fd: uwielbiam to robić
  • Przypomniał mi się Kiwaczek: "to futerko jest lepsze, to futerko mieć wolę...":cool:
  • Wiesz co, Cart, ponieważ moja żona ostatnio szyje, to możemy Ci uszyć płaszczyk z takich skórek:bigsmile:
  • Żeby mnie Dżoana Kjupa zlinczowała publicznie za wyżywanie się na biednych zwierzątkach?
    :cool:
  • Nie chwaląc się, powiem skromnie :wink:, że w pasztetach także jestem bywała. I w pasztecikach.:wink:
    Robimy z Dorotą regularnie przynajmniej dwa razy w roku, tyle, że pasztety pieczemy w korytku. A paszteciki w kruchym cieście.
    :wink:
  • [cite] juka:[/cite]maniek - zmień kategorię i opisz bliżej te pasztety pliz.

    Maniek! Wzywam do zachowania porządku. 3_12_28v.gif Wątek o pasztetach, nawet z tak drastycznymi zdjęciami jak Twoje, proszę o przeniesienie do wątku kuchennego.

    No i przepisy, proszę!
  • Olesia a przepis na paszteciki dostanę? Bardzo ładnie proszę :smile:
  • Ja też, ja też paszteciki przepisy macie dobre?
  • Wrzucę w wolnej chwili do stosownego wywłątka.
    Przepisy palce lizać!:bigsmile:
  • Maniek, czy na zdjęciu to Twój kombinezonik do spania?

    Ładny:bigsmile:
  • Nie... to ręcznik kąpielowy z naturalnego tworzywa :ag:
  • Ale uważam, że to podłe tak pasztet pokazywać, a przepisu ani kawałeczka!!!
  • Haku, Mańki nie znają przepisu, a opakowanie ze składem pasztetu już wyrzucili:wink::wink:
  • Teraz zauważyłam! Maniek a po co Ty przesiadujesz z tym płaszczykiem w salonie?


    Czy to skóra ekologiczna? może i ja bym sobie strzeliła takie wdzianko?
  • ej ja serio z tym przepisem :cry: nie można szczuć karmiącej matki, juz czuję, jak mi się mleko w piersiach ścina
  • U nas tez pasztety lekka reka sie wypieka, moze bbyc z grzybami, moze byc z warzywami tradycyjny...

    Kto zrobic nie umie, lub czasu mu brak, zawsze moze taki pasztecic u Manka zamowic. Jesli origami nie pytales, to nawet nie wiesz ile kosztuje.
  • Origami, spokojnie... moja babcia przezyla straszny glod. Pasztet z minimalna iloscia miesa, a duza iloscia warzyw i mielonego chleba, chyba cos tam kaszowatego tez dawali- udany byl.
  • ProMamo, dzięki za reklamę. Bardzo to miłe:bt:
  • Z tą skórką, wyśmiewaną przez Apowojkę, to tak, że wydaje się to strasznie skomplikowane, ale nie jest i naprawdę obdzieranie sprawia wiele radości obdzierającemu, potrzebny jest tylko algorytm i wszystko idzie jak z płatka. A galantyna może też być z innego drobiu. Na zdjęciu jest wersja wiekanocna z omletem, na boże narodzenie daję więcej rodzynek, natki i wątróbki. No i Promama nie musi się martwić o prąd, bo się gotuje na gazie.
  • Maniek, dlaczego tak pozno!!???
  • Ale w takim razie zamawiam galantyne i pasztet na Wielkanoc! Robisz jeszcze jakies wedliny?
  • Boże Narodzenie jest oczywiście mniej pasztetowe niż Wielkanoc, na którą potrzeba ze 6 rodzajów. Nie mam tylko serca do pasztetów z ryb.
  • [cite] Aga:[/cite]Ale w takim razie zamawiam galantyne i pasztet na Wielkanoc! Robisz jeszcze jakies wedliny?
    piekę lub gotuje różne mięsa, ale na razie nie wędzę, choć kusi mnie to.
  • [cite] Aga:[/cite]Maniek, dlaczego tak pozno!!???
    Późno? Jest dopiero wpół do pierwszej, to raczej wcześnie.
  • Hehe, za pozno, zeby w Swieta sie delektowac Twoim pasztetem. Wielkanocy Ci nie daruje (zreszta bedziemy mam nadzieje w Warszawie, to latwo bedzie logistycznie).
  • Manku, ja kuchnie tez mam na prad :sad:
  • No to kiszka...., chociaż gaz też jest strasznie drogi. A może gotować w ciekłym azocie? Wkuchni molekularnej mniej się je, więcej podziwia instalacje.
    dscf0507t.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.