Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kanapki na kinderball

edytowano listopad 2008 w Kuchnia
image

Kanapki dla dzieci

Lody nie dla ochłody :)

Pomysł na kanapki na kinderball. Najczęściej dzieci na swoich przyjęciach nie chcą niczego więcej oprócz słodyczy. Jak je przekonać do zjedzenia kanapek? Można zrobić z nich np. lody. Wykonanie bardzo łatwe, można użyć innych warzyw (np. rzodkiewki) - wszystko zależy od gustu najmłodszych.


>> więcej

Komentarz

  • A co to jest kinderball?
  • Dziecięca-Piłka
  • Marian... ty tylko byś się kłócił i kłócił!
  • Elementy układają się całość...
    Piłka- kanapki- kiełbasa- lodówka- Cymański
    Nad "czym" obradowali że poszło im pół kilo kiełbasy i musieli wymyślić tą bajeczkę o synu...?
  • Kiełbasa w zastępstwie kanapek. Jeśli chodzi o znane nazwiska to tego chyba nikt nie przebije...
    pupa.jpg
    Zagadka
  • Byłeś blisko :bigsmile:
    Ze stenogramu któregośtam posiedzenia senatu:

    Senator Zdzisław Pupa:

    Ja też składam poprawki.

    Panie Marszałku! Wysoka Izbo!

    Jest mi bardzo miło, że mogę uczestniczyć w procesie nowelizacji ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych, ustawy, za uchwaleniem której głosowałem jako poseł III kadencji na dziewięćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Sejmu.

    Od tamtego czasu pojawiały się różne inicjatywy zmierzające nawet do likwidacji Inspekcji Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Obecna nowelizacja ma jednak na celu wzmocnienie skuteczności jej działania, a co za tym idzie, lepsze przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom produkcyjnym, zwiększenie możliwości eliminowania z rynku nieuczciwych producentów żywności, choćby poprzez podawanie do publicznej wiadomości wyników kontroli, z imiennym wskazaniem winowajcy. Jak skuteczne to narzędzie, świadczy przykład zakładów mięsnych, w których dokonywano tak zwanego prania i czyszczenia wędlin w celu ponownego wprowadzenia ich do obrotu. Należy zauważyć, że wyposażenie inspekcji w nowe narzędzia prawne to również wzmocnienie ochrony interesów konsumentów.

    Swoją drogą słuszna inicjatywa, niewiadomo czy te kanapki z praną kiełbasą, czy szynką. :sad: (nasze dzieci to jedzą ? :shocked:)
  • [cite] mona:[/cite]Swoją drogą słuszna inicjatywa, niewiadomo czy te kanapki z praną
    Jedzenie i prana jakby się wzajemnie wykluczają :bigsmile:

    Prana ( dewanagari ?¤????¤°?¤??¤? ) - w hinduizmie i teozofii siła życiowa utrzymująca przy życiu wszystkie istoty żywe, utożsamiana z oddechem. Bez upewnienia się, że całkowicie zanikła lekarz hinduski nie może odłączyć umarłej nawet osoby od aparatury która podtrzymywała życie.

    Oprócz fizycznego pokarmu, Twoje ciało potrzebuje także Pokarmu Boskiego czyli płynącej od Istoty Wyższej kosmicznej energii życia. Na całym świecie są ludzie, którym do prawidłowego funkcjonowania wystarczy jedynie kosmiczna ambrozja â?? prana.

    Autorka, praktykująca bretarianka, z całą pewnością nauczy Cię, w jaki sposób czerpać z tego ożywczego źródła. Stopniowe rezygnowanie z fizycznego pokarmu na rzecz odżywiania światłem pomoże Ci odnaleźć sposób na doskonałe funkcjonowanie w harmonii z życiodajną energią, która jest we Wszechświecie i w Tobie. Bądź pewien, że nie tylko realizacja pragnień, lecz stan fizycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego zdrowia oraz szczęścia przyniesie ukojenie dla Twojej duszy.

    ble ble ble
  • Ale popijać herbatką można

    5wK4pF9wZ54
  • Wyłącznie herbatkę narodową :cool:
  • Wyłącznie herbatkę narodową
    ------------------------------------------
    Znaczy lipową...?

    1NiLcBqf5Rg
  • Nie, (S)endecką. Ewentualnie bostońską.

    ***

    Niewyedukowany jestem: dlaczego bostońską?
  • Dzieci mi siedza na kolanach i się zdublowało :bigsmile: Jeszcze klawiaturę mi przestawili na polski 214...
  • Znaczy lipową...?
    .........................................

    Nic tak nie pobudza jak herbatka z bzu

    8lDJP9hoLMM&
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.