Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ulubione reklamy.

edytowano sierpień 2013 w Ogólna
Mam dzień wątkowy dziś. Dzieci u dziadków, a ja na orgu. ;))

Przedstawiam wam piękną reklamę która, za każdym razem, wzrusza mnie do łez. Tematyka prosta: kobieta nie rodzi się matką, lecz się nią staje. Trochę się poznałam w reklamie.



INÉDIT : Nouvelle pub Blédina Version longue... par bledina


Może macie również ulubione reklamy? Podzielcie się!
«13

Komentarz

  • Jaka cudnaaaaaa! :):):)
  • edytowano sierpień 2013
    nie zwróciłam co reklamuje ta reklama, ale jest rzeczywiście "słodka i urocza", jak mówi o sobie mój synek.
    "ulubiony" i na czasie fragment dotyczy montażu łózeczka turystycznego, z tym, że to ja byłam bohaterką w swoim domu.
    A zauważyłaś, że w tle leci przeróbka Carmen Bizeta? L'amour est un oiseau...  Si tu ne m'aimes pas, je t'aime. Et si je t'aime... prend-garde a toi... L'amouuuuur....
  • Jeszcze trzeba te reklamy oglądać... :D
  • To ja powiem tak: NIENAWIDZĘ tej reklamy "dwa tablety za złotówkę" i nie rozumiem, jak mogła przejść. Na youtubie bombardowali mnie nią ze wszystkich stron, teraz na szczęście reklamuje się LG (po koreańsku).


    Kurde, kurde i przekurde- jaki to ma przekaz? Narobiłeś dzieci i cię denerwują? Kup im tablet i będziesz miał spokój! Twoje dzieci są dziećmi, więc zapchaj je gadżetami i patrz, jak im mózg wycieka.
    W czasach, kiedy naprawde nie tak wielu rodziców rozmawia ze swoimi dziećmi i wspólny czas oznacza często posilek przed telewizorem, tak reklama jest beznadziejna.

    Za to jest cudna-
    Mam też ulubioną reklamę piwa, ale raz, że piwo, dwa- ewolucja ;)

  • My również nie mamy tv. Zobaczyłam reklamę przypadkowo na necie.

    No, dawajcie reklamy!
  • edytowano sierpień 2013
    Zapomnialam o tej reklamie. (Ubezpieczalnia) Chodziłam jeszcze do liceum (1993!!!) Też udana. Wydaje mi się że najlepsze reklamy są pro-rodzinne :)




    Jakość nie naj.


  • chyba ta jest moja ulubiona
  • edytowano sierpień 2013
    Genialne!!! :-bd
    :)
  • Mam dzień wątkowy dziś. Dzieci u dziadków, a ja na orgu. ;))

    Przedstawiam wam piękną reklamę która, za każdym razem, wzrusza mnie do łez. Tematyka prosta: kobieta nie rodzi się matką, lecz się nią staje. Trochę się poznałam w reklamie.



    INÉDIT : Nouvelle pub Blédina Version longue... par bledina


    Może macie również ulubione reklamy? Podzielcie się!
    Moim zdaniem - okropna. Paskudne stereotypy. Szkodliwe wręcz:
    - rodzenie na wznak,
    - karmienie butelką,
    - umęczona matka dwójki dzieci,
    - pakowanie dziecku do paszczy papki przy jednoczesnym zagadywaniu i zabawianiu...
    Żeby tylko wymienić to, co mnie najbardziej zdenerwowało. Jak dla mnie - szkodliwa rzecz, bo popularyzuje złe wzorce. Jak większość kultury masowej, zresztą...
  • edytowano sierpień 2013
    zawsze powoduje, że pojawia się uśmiech na mojej twarzy! :) Tym bardziej, że wczoraj doświadczyłam dwa razy podobnych gestów życzliwości od zupełnie obcych ludzi :)

  • Reklama Procter&Gamble z Olimpiady 2012. Zawsze mnie wzrusza, zwłaszcza ta dłuższa wersja.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=2V-20Qe4M8Y

    http://www.youtube.com/watch?v=UDD1TH8Pg4Q

    W tle muzyka włoskiego kompozytora Ludovica Einaudi.

     

     

  • Mam dzień wątkowy dziś. Dzieci u dziadków, a ja na orgu. ;))

    Przedstawiam wam piękną reklamę która, za każdym razem, wzrusza mnie do łez. Tematyka prosta: kobieta nie rodzi się matką, lecz się nią staje. Trochę się poznałam w reklamie.



    INÉDIT : Nouvelle pub Blédina Version longue... par bledina


    Może macie również ulubione reklamy? Podzielcie się!
    Moim zdaniem - okropna. Paskudne stereotypy. Szkodliwe wręcz:
    - rodzenie na wznak,
    - karmienie butelką,
    - umęczona matka dwójki dzieci,
    - pakowanie dziecku do paszczy papki przy jednoczesnym zagadywaniu i zabawianiu...
    Żeby tylko wymienić to, co mnie najbardziej zdenerwowało. Jak dla mnie - szkodliwa rzecz, bo popularyzuje złe wzorce. Jak większość kultury masowej, zresztą...




    @Katarzyno, moje życie jest więc bardzo strereotypowe.
    Rodziłam na wznak, jako matka dwójki dzieci, czuję się czasami zmęczona, a przy córce nieraz trzeba ją ostro zagadać by do buzi łyżkę wsadzić. ;))

    Wychowuję dzieci na dwóję!!!

    Jednak, wracając do tematu, jest, według mnie reklama bledina piękna bo mimo zuzytych do nitki stereotypów, do mnie przemawia, wzrusza. Bo przedstawia piękno bycia matką.
  • @Kasik, dłuższa wersja jest dla mojego kompa nieczytelna... :(
  • edytowano sierpień 2013
    Bardzo lubię tą reklamę.


  • Dwa razy oglądałam.

    I wtedy zrozumiałam... Owoc kultury ;))
  • Reklama McDonaldsa na dzień matki
  • oczywiście zamiast jogi powinna być modlitwa, ale to stara reklama, więc trochę zacofani są
    :P
  • @Fabulosita - jakiś czas temu widywałam w necie tą z tabletami. Jest tragiczna. Bezradni rodzice, którzy nie wiedzą jak postępować z własnymi dziećmi. Wciskają bachorom rozwrzeszczanym po urządzonku i rozkoszują się błogą ciszą. Porażka.
  • A dzieci zatopione w grze...
    Zamiast tego można było pokazać- jak po wakacjach pokazują sobie na tych tabletach zdjęcia ze wspinaczek, plaży. Albo jak jedno szuka na google maps trasy, a drugie z mamą zamawia pokój/wyszukują informacje o zwiedzanym terenie. Bo przekaz jest moim zdaniem szkodliwy- dzieci są uciążliwe tak bardzo, ze jedynym sposobem na pozbycie się kłopotu jest zatkanie im gęby tabletem.
  • Bo może o to chodzi, żeby ludzie łyknęli ten przekaz. Dzieci zalane przez te wszystkie nowinki, nie mające kontaktu z rodzicami, żyjące w wirtualnym świecie..... Tak wychowanymi łatwiej sterować w przyszłości. 
  • I do tego drugi przekaz - dwójka dzieci - masakra - zatrują wam życie :-(
  • I do tego drugi przekaz - dwójka dzieci - masakra - zatrują wam życie :-(
    I do tego drugi przekaz - dwójka dzieci - masakra - zatrują wam życie :-(





    W podtekście: miejcie więcej! :)
  • @tebacha, dobre dobre!
    :))
  • edytowano sierpień 2013
    A ja nie cierpię reklam w ogóle, na ogół są głupie i sztuczne albo tak odjechane ( zwykle operatorów komórkowych ) jakby się ostro naćpał ten kto je wymyślił. Nie cierpię też golizny choć jeszcze byłam w stanie zrozumieć facetkę z reklamy FA pod prysznicem bo to się trzyma tematu, ale sieć T- mobile z nudystami to był przepał. Obrzydzają mnie też stare lubieżne dziady i przygłupie laski w reklamach tabletek na potencję, i wogóle wszystkie gadźety erotyczne. Fuj. A to wszystko w czasie puszczania filmów familijnych. Przy tym rodzina wgapająca się w kanały telewizyjne cyfrowego polsatu czy rozmawiająca za pomocą najnowszych osiągnięć techniki to pikuś.
    Albo podpaski ( co prawda z atramentową krwią ?! daleką od natury) oraz facet na sedesie wymagający natychmiast preparatu przeciw rozwolnieniu. I te leki na gazy....To dwie standardowe reklamy w czasie obiadu....
    Nawet te słodkie z dziećmi, szczeniaczkami,kotkami zwykle reklamują coś badziewnego jako jedyne, niezastąpione i najlepsze. Oczywiście podtekst- twoje dziecko MUSI TO MIEĆ np. lalki MH i inne paskudne czy drogie zabawki- bo inaczej zostanie pozbawione szczęśliwego dzieciństwa. Nie jest to prawda ani uczciwość producentów, pośredników więc nie widzę sensu sugerowania się reklamami przy zakupach ani w ogóle oglądania ich. Co zresztą jest u nas ostatnio niemożliwe bo popsuł się pilot- nieodwracalnie.

  • edytowano sierpień 2013
    ,,Moim zdaniem - okropna. Paskudne stereotypy. Szkodliwe wręcz:
    - rodzenie na wznak,
    - karmienie butelką,
    - umęczona matka dwójki dzieci,
    - pakowanie dziecku do paszczy papki przy jednoczesnym zagadywaniu i zabawianiu...
    Żeby
    tylko wymienić to, co mnie najbardziej zdenerwowało. Jak dla mnie -
    szkodliwa rzecz, bo popularyzuje złe wzorce. "


     O lol Straszne, ZUE WZORCE rzeczywiście przestępstwo po prostu, nic tylko odebrać dzieci i do bidula... :P
  • edytowano sierpień 2013
    http://www.youtube.com/watch?v=E3Z3G-slfFY

    :-))
    Nie ma to jak pomylić konia do WKKW z wyścigowym.....piękne.
  • edytowano sierpień 2013
    Tak sie powinno robić reklamy:

    http://www.joemonster.org/filmy/54584

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.