Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

A mnie się dzisiaj śniło że ...

edytowano sierpień 2013 w Ogólna
byłam nad jakimś dzikim jeziorem, obok na wzgórzu był zamek, i była plaża jaglankowa. Zamiast piasku była ugotowana kasza jaglana w bardzo jasnym perłowym kolorze! 
Już we śnie myślałam że muszę wam opisać to miejsce :)
Podziękowali 1AgaMaria
«13456710

Komentarz

  • i to są właśnie skutki uzależnienia od forum... plaża jaglankowa...  :-SS
    Podziękowali 2jan_u kowalka
  • To nie była manna z nieba ?
  • edytowano sierpień 2013
    Mi się śniło,że zaczęłam rodzić. Mąż robił wielką panikę,chłopaki śpiewali sto lat a ja szukałam torby,żeby się spakować
  • Mnie się śniło, że byłam w ciąży. Szukaliśmy większego samochodu.
    Plaża jaglankowa mnie rozwaliła :)
  • Maliwiju - :D

    A śnicie w kolorze czy czarno biało? Po polsku , czy zdarzają się Wam sny w innych językach (to do żyjących na emigracji), czy jak się obudzicie i ponownie zaśniecie to kontynuujecie ten sam sen?
    A jak w obcych językach to z napisami czy dubbingowane? :-)
    Podziękowali 1jan_u
  • Mi się śniło,że zaczęłam rodzić. Mąż robił wielką panikę,chłopaki śpiewali sto lat a ja szukałam torby,żeby się spakować
    Jak doczytałam, że urodziła postpalatum, to tej samej nocy urodziłam dwa razy :D, za każdym razem szybko, spontanicznie i prawie bez bólu, cóż za senny ideał ;).
  • mnie się śniło że przeglądałem się w lustrze i robiłem do siebie straszne miny.Nagle zaczęły boleć mnie dwa punkty na czole, potem pękła mi w tym miejscu czaszka odsłaniając kość i wykluły mi się dwa długie czerwone lśniące rogi. Odczuwałem przy tym silny ból.
  • mnie się śniło że przeglądałem się w lustrze i robiłem do siebie straszne miny.Nagle zaczęły boleć mnie dwa punkty na czole, potem pękła mi w tym miejscu czaszka odsłaniając kość i wykluły mi się dwa długie czerwone lśniące rogi. Odczuwałem przy tym silny ból.

    @-) :-SS
  • mmuszę to namalować
  • Musisz to wyleczyć...
  • Maliwiju - :D

    A śnicie w kolorze czy czarno biało? Po polsku , czy zdarzają się Wam sny w innych językach (to do żyjących na emigracji), czy jak się obudzicie i ponownie zaśniecie to kontynuujecie ten sam sen?
    Sny mam kolorowe, ale barwy są zazwyczaj normalne. Miałam kiedyś sen, który miał TAAAKIE kolory, że jak się obudziłam, to długo pozostawałam pod wrażeniem ich intensywności. Treści snu nie pamiętam. Po prawie miesięcznym mieszkaniu u francuskiej rodziny, zaczęłam śnić po francusku i uznałam, że już czas myśleć o powrocie do ojczyzny. Swoją drogą po wysiadce z autobusu na dworcu w Poznaniu, jak nagle ktoś za plecami zaczął rozmawiać po polsku, to mną wzdrygnęło "o! Polacy" - jak zawsze, gdy wśród francuszczyzny nadlatywały polskie słowa. To był rzeczywiście ostatni dzwonek na powrót do domu ;)
    Czasem mi się śni ten sam sen, nawet po 2-3 przebudzeniach. Najczęściej, niestety, dotyczy to koszmarów :(
  • edytowano sierpień 2013
    Uwielbiam sny i każdy coś oznacza wg mnie. Mnie się wczoraj śniło, że tańczyłam.....Brawario czy to źle ;)
  • Mnie się dziś śniło że mój listek zniknął.
    :)
  • Nie śnijcie chaotycznie, tylko w/g życzeń, które codziennie składam. Dziś, gdy życzyłem zdrowia, niech wam się przyśnią mądrzy lekarze i dostępni bez kolejek, a wogóle, że nie są wam potrzebni.
  • Mi się dziś całą noc śnili ginekolodzy, którzy kazali mi się leczyć
  • Mnie się śniło, że była wojna dwóch miast, które walczyły na tratwach ze słomy i ja walczyłam na jednej tratwie razem z Klarcią i uratowałyśmy nasze miasto.
  • A mnie się śniła @Savia i biedna taka była zmęczona, bo co chwilę się Jej dzieci budziły. A jeden synek, non-stop wstawał. 

    A ja siedziałam obok na jakimś fotelu i patrzyłam, ciekawe, że sama nie spałam w tym śnie, hmmm. 

  • dziś - gigantyczne śnieżne zimne zaspy
  • A mnie się śniła @Savia i biedna taka była zmęczona, bo co chwilę się Jej dzieci budziły. A jeden synek, non-stop wstawał. 

    A ja siedziałam obok na jakimś fotelu i patrzyłam, ciekawe, że sama nie spałam w tym śnie, hmmm. 

  • Och gdybyś Ty wiedziała jak ja ledwo żyje. Dziś nie mam siły z łóżka wstać. :-(
  • Mnie się dziś śniło, że mi pleśń porosła na niewyjętym praniu z pralki - koszmar męczył mnie całą noc. Najbardziej pleśń narastała na takiej jednej czerwonej serwetce...

    tylko w ciąży mam ciekawe sny - tak to same nuuuudy.
  • edytowano sierpień 2013

    ............szwagra mi w kosmos wystrzelili i na dodatek potem leciał sterowcem, tenże spadł do wody, a potem nagle wrócił szczęśliwie do domu tylko był cały poobijany i miał pozszywaną twarz..........


    .................potem ktoś chciał porwać naszego synka, ale wyśmialiśmy ten pomysł i ze śmiechem odpowiedzieliśmy, że z nami nie da rady Go porwać i tak się całą trójką śmialiśmy..............



    BTW co za głupawe sny................

  • A mnie się śniło, że mieliśmy dwa psy, ale za Chiny Ludowe nie mogłam znaleźć dla nich misek na pożywienie i na wodę...I przyśniła mi się zmarła Ciocia i mówiła - widzisz, trzeba było te miski znaleźć wcześniej...

    Ale ten sen nie był taki zły

    Gorszy wczoraj. Okupacja, generalnie niemiecka, ale realia chwilami współczesne. Małżonek ganiał z pistoletem maszynowym i miał potrzebę strzelać, i strzelił i trafił niestety w wizerunek Pana Jezusa na witrażu w kościele. To mnie mocno zaniepokoiło po obudzeniu.

  • A mojemu 4 latkowi sie dzisaj sniło że goryle go zabrały na taką łąkę ale bardzo płakał to go odniosły do domu!
  • mój sen był taki, że bardzo chciałam sie wyspowiadać i dwa razy przystąpiłam do tej spowiedzi i dwa razy w dziwnych okolicznościach została przerwana, zanim byłaby spowiedzią ważną!
  • Nie dość ,ze nie mogę spać,to jak już zasnę,głupoty mi się śnią.
    Tym razem amputacja nogi mojego męża...
  • Nie dość ,ze nie mogę spać,to jak już zasnę,głupoty mi się śnią.
    Tym razem amputacja nogi mojego męża...
    Mamamika,mi w ciąży ciągle śniły się takie głupoty,przeważnie ,ze coś moim dzieciom się stało.
    Podziękowali 1kociara
  • A mnie się takie ganianie przez kogoś z siekierą śniło parę lat temu na poście Daniela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.