Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża Trzecia Matki Bożej Słuchajacej w intencji naszych mężów. Zmiana Tajemnic - PAŹDZIERNIK

edytowano październik 2014 w Ogólna
Róży Trzeciej w intencji naszych mężów patronuje Matka Boża Kalwaryjska - Matka Słuchająca.
image


Tajemnice Radosne

1. @agnieszkamama - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
2. @Kotek - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
3. @melisa - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
4. @Martka - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
5. @zapominajka - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

Tajemnice Światła

1. @IDUSIA - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
2. @Anna78 ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
3. @uJa - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
4. @srednia rodzinka - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
5. @Milamama - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

Tajemnice Bolesne

1. @Klmentyna ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
2. @Aneta - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
3. @Hanq - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
4. @MagdaD - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
5. @ola_g - O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

Tajemnice Chwalebne

1. @fruzia - O codzienne odnajdywanie  i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
2. @Renka - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
3. @manka - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
4. @Attena - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
5. @Pinia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

Proszę wszystkie odmawiające z tej Róży o podziękowanie pod tym wpisem, będę wiedziała, że doczytałyście i modlicie się.


Zmiana tajemnic odbywać się będzie pierwszego dnia każdego miesiaca. Przypomnę o tym w tym wątku, zmienię intencje i poproszę o podziękowanie, jako potwierdzenie trwania w modlitwie. 

Dla przypomnienia - Róża Różańcowa w pigułce:
1. Róża Różańcowa jest modlitewną wspólnotą 20 osób, z których każda codziennie we własnym zakresie odmawia jedną dziesiątkę różańca. Każda osoba przez miesiąc rozważa jedną, przydzieloną jej Tajemnicę Różańca Świętego, w ten sposób codziennie odmawiamy cały różaniec. Członkowie Róży korzystają z łask, jakie mogliby otrzymać, sami odmawiając cały Różaniec.
2. Każdy członek Róży codziennie odmawia przypisaną 1 dziesiątkę różańca,
3. Każdy członek przez miesiąc rozważa tę samą Tajemnice Różańca Świętego np. Narodzenie Pana Jezusa,
4. Każdy członek  modli się w jednej i tej samej intencji ustalonej w Róży.
5. Zmiana Tajemnic  następuje co miesiąc, pierwszego dnia każdego miesiąca. Odmawiać należy wówczas następną - kolejną Tajemnicę. 
6. Osoba odmawiająca Tajemnicę 1 Radosną, odmawia też wstęp: Wierzę w Boga Ojca, Ojcze Nasz i 3 razy Zdrowaś Mario.
«13456729

Komentarz

  • Propozycje patrona/patronki Róży mile widziane  :)
  • św. Jadwiga królowa?
  • Ja chętnie. I tak codziennie odmawiam dziesiątkę za mojego męża i mężów forumowych. Zawsze ta sama tajemnica - III - cia chwalebna, więc jakby można mnie w tej uwzględnić. I jakąś informację zwrotną od kiedy? Czy mogłaby to być róża św. Franciszka?
  • Zgłaszam gotowość!!!
  • Ja też się z wielką chęcią dołączę
  • A może Św. Gummar - patronem mężów mających złośliwe żony. :D :D :D :D abo św Anna matka Maryi

  • A może Św. Gummar - patronem mężów mających złośliwe żony. :D :D :D :D 


    =))

    Będę musiała chyba tu się przenieść :)
  • Mogę Wam podrzucić paru fajnych świętych ;)

    Np. Zelia Martin albo Joanna Beretta Molla - bardzo kochająca męża.
    Z potężnych -  św. Michał Archanioł
  • U mnie podobnie. 
  • edytowano styczeń 2014
    św. Franciszek też mi się podoba, nie umiałabym się zdecydować:)   
  • Ja też się chciałam zgłosić, jeśli jeszcze macie miejsca. I bardzo bym się cieszyła gdyby patronką była Zelia Martin, jest mi bardzo bliska.
  • Też zgłaszam gotowość.
  • Złośliwych powiadacie super znaczy się jesli chodzi o mnie - odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu ;-)
  • Św. Michał Archanioł też mi przyszedł do głowy.

    Bardzo mi się podoba o tych złośliwych żonach, jak nic pasuję.
    :D
  • Się człowiek pospieszy i zamiast w gronie złośliwych...
    musi się starać, by za mężnymi nadążać. ;)
  • Się człowiek pospieszy i zamiast w gronie złośliwych...
    musi się starać, by za mężnymi nadążać. ;)
    Poprzeczkę trzeba sobie podnosić, no nie  ;)
  • Nowa lista czeka, sprawa ważna - jak ważna dobrze wiemy. Wpisujcie się, Wasi mężowie będą Wam wdzieczni, jak nawet nie w tym momencie, to kiedyś na pewno  :)

    3. @uJa
    4. @srednia rodzinka
    10. @ola_g
    11. @fruza
    12. @Renka

    Przyjmuję, że zostałam wymieniona na szóstej pozycji. :)
    Cieszę się, że zdążyłam do tej róży; propozycje patrona bardzo ciekawe...
  • Moge się zgłosić?
  •  Jak dla mnie możesz być (żart)  ;-)  ale ja tu decyzji nie podejmuję. 
  • Ja też się zgłaszam. :)
  • i ja się zgłaszam proszę mnie wpisac i dac znac kiedy ruszamy! Chcę się widziec na liście to mnie zmobilizuje! Pozdrawiam wszystkie mężne żony swoich mężów
    :-h
  • Można się jeszcze dopisać?
    Nie mogę się dłużej opierać. Ale nie znam się na różach,mogę krótkie info co i jak?
    Modlę się tylko za swojego męża czy naszych z róży całej?
  • Ja proponowałam Św. Gummara bo to patron mężów
    A takich mało w końcu modlimy się za mężów a taki patron bądź co bądź lepiej zna naturę mężczyzny,ale pasuje mi też Archanioł Michał w końcu czy każda z nas nie chciała by mieć męża walczącego jak ON w obronie wiary rodziny no i oczywiście swojej ukochanej żony.A przede wszystkim o zbawienie.

  • Oczywiście nie mam zamiaru obstawać przy swoim.
  • To i ja się też zgłoszę - jeśli jeszcze można
  • Ja też, ja też chcę!! :) Tylko czy miejsc wystarczy??
  • podoba mi się ten Gunmar, ale może też św. Joanna Molla?
  • no drogie panie proszę się nie pchać ! po kolei do zapisów dla każdego miejsca wystarczy
    a jak komuś braknie to ja odstąpię, taka będę dobroduszna o ;)
    Podziękowali 1matka-Olka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.