Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lodówka.

Było o suszarkach,pralkach,zmywarkach a teraz poproszę o Wasze opinie na temat lodówek.
Jak dostaniemy zwrot z podatku,musimy kupić nową.
Znając mojego męża,będzie chciał kupić dobrą i pewnie nie najtańszą(prawda jest taka,że nie opłaca kupować się tanich sprzętów).
To jak?
Pomożecie?

Komentarz

  • Musi być duża i mieć zamrażalnik.
    Najfajniejszą ,jaką widziałam ma @Gregorius.
  • Ja akurat gustuję w tanich, ale trudnodostępnych. Tylko i wyłącznie ręczny termoregulator - a nie elektroniczny. O ile małe łatwo dostać, to przy dużych rzadkość. Ostatnio nabyłam Indesit. Na razie działa.
    Te elektroniczne strasznie dużó kosztują w sensie naprawy, a jak są częste wachania napięcia psują się.
  • Ze wszystkich parametrow to zuzycie pradu najwazniejsze chyba, bo chodzi w kolko z dobrych 10 lat. Reszta to kwestia gustu msz.
  • Nasza BEKO ma 9 lat, 2 metry wysokości i spisuje się na medal. Taką mogę polecić, ale nie wiem, czy jeszcze produkują.
  • Ee,nie chcemy z "bajerami",tylko normalną,wysoką,no może inox
  • Zużycie prądu bardzo istotne
  • My mamy dużego Siemensa z ręcznym termoregulatorem. Ufam, że dzięki temu wytrzyma te dziesięć lat ;)
  • Liebherr.


    Chyba że chcesz duuuuuuuuuuużo gadżetów, to Samsung ;)
  • Moja biała. Nie lubię inoxów.
  • @Hania a jaki model?Lubimy Siemensa i Bosha
  • edytowano styczeń 2015
    Muszę w papierach poszukać, bo w prezencie ślubnym od babci dostaliśmy, a brat wybierał, więc nie pamiętam. Ale inox jest i do tego klasa A++
  • Jakie gadżety może mieć lodówka(wiem tylko o kostkach lodu)
  • @Hania,jeśli dasz radę,sprawdź,proszę.
  • Model KG36VX47
  • Moja lodowka pipczy przerazliwie (slychac dwa pietra wyzej) po jakims czasie, jak nie jest zamknieta. Niby wkurzajace, ale bardzo dobre przy dzieciach (i mezu), ktore potrafia zostawic otwarta lodowke (przez przypadek) na kilka godzin...
  • @Hania,dzięki,fajna,tylko trudno dostepna
  • Możliwe, że jej już nie produkują - mamy ją 4 lata.
  • Mam pytanie. Wczoraj kupiliśmy lodówkę beko. Odczekaliśmy wymagany czas i włożyłam jedzenie. Ale ona chłodzi / mrozi nieprzerwanie od około 12(agregat się nie wyłącza). Czy to normalne? Ktoś ma doświadczenie?
  • Dla tych co może kiedyś też będą mieli wątpliwości :) lodówka ucichła:)
    Podziękowali 1Kaika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.