Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zjazd Dużych Rodzin 1-3 czerwca SZCZECIN 2018 - Zapisy!

Konto skasowane na prośbę użytkownika.
Podziękowali 3WandaB AniaLecha Gloria
«134

Komentarz

  • Wolontariuszem od jakiego wieku można zostać? Czy można się zapisać bez wyżywienia i noclegu jakoś taniej?
  • Lila powiedział(a):
    Kochani!

    Nie przegapcie!

    Dziś o 12.00 ruszają zapisy :)

    Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, bardzo bogaty program, bardzo serdeczni i gościnni Gospodarze, atrakcje dla dzieci, całych rodzin, międzynarodowa atmosfera!

    http://zjazd.3plus.pl/




    Nu tak, tylko że to tak daleko.
  • W zeszłym roku było wszystko opłacone przez organizatorów - w tym wyżywienie i noclegi. W tym roku, z tego co rozumiem, koszt od rodziny to 50zł...
  • W tym roku noclegi i śniadania u rodzin szczecińskich i okolicznych, zapraszamy :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • My też zapisani razem z sąsiadami:)
  • A ja coś nie mogę się zalogować buu.
  • jesli nie możecie się zalogowac a jesteście członkami związku to koniecznie dawajcie znac do koordynatorek ze swojego regionu !!
  • No. Mi się udało zalogować po 4 godzinach :)
    A są jakieś zapisy na warsztaty?
    Czy wiadomo jak ma wyglądać nocleg u rodzin? Mamy szykować śpiwory i karimaty?
  • Ja mam problem z zalogowaniem i telefonu koordynatorka tel nie odbiera, napisałam teraz sms.
  • @mamaa żadnych karimat i śpiworów! Prezydent miasta nawet materace kupuje dla rodzin, które maja miejsce przyjąć gości ale nie maja tyle łóżek:)
    Podziękowali 2Gloria Monira
  • Kurcze odkąd doszliśmy do odpowiedniej liczby ludzi w rodzinie to na końcu świata zawsze. Do poznania czy Gdańska byśmy dojechali ale Szczecin... No way
  • A co my mamy powiedzieć? 
    Może za rok :wink: 
    Podziękowali 1MAFJa
  • @MAFJa  No weź, nie poddawaj się! Od dawna chcemy Was poznać :) z Torunia do Szczecina nie tak daleko znowu :wink:  fakt, trojaczki i ciąża trochę komplikują :) zaprosimy Was na Eucharystie :) 
  • My się zapisaliśmy, ale zdążyliśmy tylko na listę rezerwową... 
  •  To co znowu się orgowo umówimy :)  ?????
    Rok temu bardzo sobie statystyki znajomości podbiłam :)

    My będziemy!!!! Jeszcze nie jest pewne czy w komplecie, ale będziemy :)
    Podziękowali 1Gloria
  • My też . Chyba, że znów wygramy jakiś wypasny wyjazd do Ziemi Świętej w tym samym terminie:)
  • Lila powiedział(a):
    @Milamama ; jesteś Szczecinianką?
    Poważnie tak Prezydent miasta działa?
    Wow!
    :)

    Jeśli to prawda z tymi materacami, to ja bym się akurat z tego nie cieszył.
  • Zapisałam sie w końcu wieczorem i jestesmy na liscie rezerwowej.
  • Spotkanie orgowe musi być. @MAFJa jedźcie, my jedziemy z Podbeskidzia
  • Gloria powiedział(a):
    Spotkanie orgowe musi być. @MAFJa jedźcie, my jedziemy z Podbeskidzia
    My też :) 
    Aczkolwiek faktycznie bez niemowląt i wewnętrznych dzieci :)
    Podziękowali 2Gloria sylwia1974
  • omg to musi tam być naprawdę fajnie, jak chce wam się całą Polskę na 2 dni przemierzyć
    Podziękowali 1MAFJa
  • Dokładnie, jedziemy trzeci raz. Mamy ten punkt jako must be w kalendarzu.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • My i zapisani. Chyba najdalej mamy ;-)
    Podziękowali 3Monira Gloria sylwia1974
  • @Lila tak, mieszkamy 15 km pod Szczecinem. Nie należymy do ZDR, przyjmujemy tylko rodziny na nocleg :) ale ponoć możemy tez brać w związku z tym udział w wydarzeniu, musze sie zainteresować. W każdym bądź razie na spotkanie orgowe jesteśmy mega chętni :) ze Szczecina mamy wszędzie daleko, a tu tyle znajomych z orga ludzi odwiedzi mnie :wink: 
    @Joanna i Bronisław  dlaczego nie?
  • to bliżej terminu się zgadamy i umówimy :)
  • @Bea Police, to z drugiej strony miasta jadąc od Ciebie, ale właśnie spojrzałam na mapę, gdzie ta ul Doroty i szok, stamtąd masz do mnie dosłownie 15 minut! Bardzo zapraszam! 
    @Agnicha wiem :) jak będziecie szykowały zlot to może przełamie wrodzone lenistwo, daj znać :)
  • Milamama powiedział(a):
     
    @Joanna i Bronisław  dlaczego nie?
    Mówiąc krótko: po pierwsze, nie podoba mi się współfinansowanie prywatnej imprezy z publicznych pieniędzy, nawet jeżeli miasto zostało jednym z organizatorów imprezy. Czy będzie organizatorem również wszelkich innych zjazdów? I co się stanie z tym sprzętem? Rodziny-gospodarze zostaną za darmo czy zgnije sobie gdzieś w miejskich magazynach?

    Po drugie, zapewne takie wydatkowanie pieniędzy nie spodoba się również części szczecinian, więc wielodzietni ucierpią na tym wizerunkowo. A szkoda.
  • Nie wiem prawdę mówiąc z jakich pieniędzy zostanie dokonany zakup materacy i jaki będzie ich dalszy los, postaram się dowiedzieć 
    Podziękowali 1Joanna i Bronisław
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.