Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komuno wracaj!

edytowano grudzień 2007 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«1

Komentarz

  • ło matko, jaka czarna wizja

    >Kiedys ludzi byli zyczliwsi.<
    :rolling: :rolling:
    co Ty nigdy w sklepie za komuny nie byłeś??

    no i nie napisałeś, że ogląd dzisiejszej Polski prowadzisz ze słonecznej Szwajcarii:)
  • ja patrze co sie dzieje pod sklepem:
    tłum przystawia komuś do twarzy pięści
    żądają dla niego kary śmierci
    :rolling:
  • Bo u nas panuje miłość, a u Was biją murzynów :cool:
  • a wiesz, że według statystyk dla wielodzietnych.net drugim krajem, z którego jest najwięcej wejść jest Szwajcaria;))
    no i mamy 56% wejść z wielodzietnych.org;)))
  • działa, działa:))
  • [cite] jola:[/cite]no i mamy 56% wejść z wielodzietnych.org;)))
    A my mamy całe 3,54% wejść z .net. Pełna symeteria :clap:
  • Ale Tomasz też ostatnio, znacznie mniej pisze na org. Podejrzewam, że to nasza (pewnie przede wszystkim Joli) rzadsza obecność w ostatnim czasie to sprawiła :tongue:
  • a może... siedzi na net;))))
  • Tylko boi się odezwać?;) Nie on jeden
    :cool:
  • Czy masz może Jolu pomysł na to, co zrobić, aby wskaźniki przejść między naszymi forami się wyrównały?
  • nie wiem Maćku, ale gdybyś sie kiedyś zechciał ujawnić, to zawsze możesz sobie w sygnaturce dodać linka do org:))
    (chyba, że Monika, będzie miała coś przeciwko;)
  • Nie muszę się ujawniać, bo nigdzie się nie chowam.

    Co byś powiedziała na to, aby dostosować liczbę linków z org. na .net do tej, która jest u Ciebie w naszą stronę? Tak by było sprawiedliwiej.
  • chcesz sprawiedliwość wprowadzać w gusta forumowiczów???

    to wybór forumowiczów Twojego forum, jak i naszego z Moniką, że w takich proporcjach zaglądają wzajemnie z jednego forum na drugie.
    (statystyki mówią o liczbie wejść)
  • [cite] Maciek:[/cite]Nie muszę się ujawniać, bo nigdzie się nie chowam.


    :rolling::rolling::rolling:
  • Mogę przyjąć, że te 11 linków do nas na .net to taka ilość, która i u nas by się pojawiła przez te kilka miesięcy, gdyby chodziło wyłącznie o gusta użytkowników. Nadmiarowe linki należałoby usunąć.
  • przyznam, sie, ze pierwszej części wypowiedzi nie rozumiem
    >11 linków do nas na .net to taka ilość, która i u nas by się pojawiła przez te kilka miesięcy, gdyby chodziło wyłącznie o gusta użytkowników.<

    druga tez dziwna;))))

    chcą wchodzić to wchodzą,
    jesli czujesz się w mocy, zabroń wchodzić i będzie po sprawie;)))
  • ja jestem w tych kilku procentach przechodzących w odwrotną stronę i Ankaa i kilka osób, jak będziesz na nas fukał to i ten 3,54% ci spadnie:)
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Jolu, nie strasz. To sie robi zenujace. Kiedys oswiadczylem ze na .net nie bede zagladal i tak robie. Co robi moja Ewusia nie wiem. Nie kontroluje jej.

    A tak na marginesie w CH jest wielu Polakow, maja nawet komputery. Czyzbys tego nie wiedziala?

    Anko, udzielam sie gdzie chce i kiedy chce . Chyba mi wolno, czyz nie?

    pozdrawiam


    Już dobrze, dobrze.... Naprawdę to bez znaczenia, nie ma co sie napinac...

    A tak z innej beczki bardzo lubię "Anko" w wołaczu :bigsmile:
  • i o takie fukanie chodzi

    również pozdrawiam
  • Myślę, że tą odpowiedzią tylko utwierdziłaś Tomasza w jego postanowieniu. Na swoim forum dopuszczasz dowolną krytykę wielodzietnych.org, o obgadywaniu mnie i mojej rodziny nie wspominając. Ale jak ktoś wyrazi brak entuzjazmu dla Twojego dzieła, to odpisujesz w tonie obrażonej księżniczki. :neutral:
  • Macku doskonale wiesz, że obgadywanie jest za plecami, a nie jak wie się, że osoba o której się mów (pisze)i słucha (tudziesz czyta) :cool:

    A co do twojej rodziny, to mnie zaskoczyłes, pierwsze słyszę...
  • Chamstwo pozostaje chamstwem niezależnie od tego, ile osób się temu przygląda.
  • Chyba raczej "Zawiedziona miłość" :bigsmile:
  • [cite] Maciek:[/cite]Chyba raczej "Zawiedziona miłość" :bigsmile:

    Przejrzałeś nas na wylot :shamed:

    Nic czegobyśmy na org nie napisały (li) się tam nie znalazło - zresztą jak sam dobrze wiesz...
  • Wiem, że mijasz się z prawdą.
  • Ok, niech ci będzie... Jak rozumiem do zobaczenia jednostronnie....
  • i ja również pozdrawiam:)))))))))
    :bigsmile:
    (zrobiło sie prawie jak po wyborach;)))))))
  • [cite] Quatromama:[/cite]Drodzy chrześcijanie, a nie ludożercy -pracujmy nad my ani wy oni -w taki sposób do niczego nie dojdziemy.
    Jestem jak najbardziej otwarty na taką postawę. Chciałbym jednak, aby po roku przepychanek środowisko wielodzietnych z forum na gazecie.pl zaakceptowało wreszcie fakt istnienia forum sprofilowanego w inny sposób. Ani ja nie mam zamiaru z Wami konkurować, ani Wam nie uda się nas uciszyć. Nie ma więc sensu marnować kolejnego roku na bezproduktywne działania. W internecie jest dużo miejsca i nie musimy sobie wchodzić w drogę.
  • [cite] małgorzata:[/cite]nie wchodziłam na net, ale "słyszałam", że tam obgadujecie Maćka, a fe:tongue::tongue:
    macie tam , wątek ściana płaczu czy co???

    na ścianie płaczu sa tematy:
    zmęczenie, tęsknota, potrzebna modlitwa, depresja, smierć
    jeśli chcesz więcej zobaczyć, sprawdzić co jest w środku, musisz się zarejestrować

    a i do samego zobaczenie ściany płaczu też potrzebna jest rejestracja
    więc kto kogo podgląda? ten drugi podglądany może się czuć nieswojo, prawda? czy wreszcie podglądający nie powinien się zawstydzić?

    Nie było przepychanek, potem były, nie zaczynajcie przepychanek, to będziemy sobie współistnieć (chyba, że znowu trafia się wybory;), niech sobie ludzie piszą gdzie chcą.
    Jesli każesz Maćku wybierać, to myślę, że nie będzie to najlepszy wybór, ale oczywiście to Twoje pole i możesz znaleźć takie rozwiązanie, jakie sam uważasz za najlepsze dla Twojego forum.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.