Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Małgosia jest z nami

edytowano grudzień 2007 w Ogólna
moje drugie dziecko urodziło się 1 grudnia, 3 dni po terminie siłami natury :) ważyła 4290 a na usg wychodziło ze bedzie ok 3400, dl 55 i obwód główki 34. Dzięki Bogu jesteśmy całe, zdrowe i szczęśliwe. Tata był przy tym cudzie i bardzo pomagał. Dostałam maleńką i zaraz ją przystawiłam do piersi i udało się w domu tez karmię piersią. Jest spokojna je, ogląda świat i śpi:)

Komentarz

  • gratulacje :) wielka dziewczyna :)
  • Jupi! Wszystkiego najlepszego :bigsmile:
  • :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    Gratuluję!
  • gratulacje :-)
  • Witaj Asiu!
    Oczywiście dołączam sie do gratukacji dla szczęśliwych rodziców.
    :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    Niech się Maleńka zdrowo chowa i będzie pociechą dla rodziców i rodzeństwa. Niech wzrasta w blasku Bożej chwały
    Tak jakoś ostatnio dużo o Tobie myślałam. Nie bylo Cię tu widać przez jakiś czas.
    Fajnie, że macie już ten wielki dzień za sobą. Dzielnie się spisałaś kobieto....
    A więc jednak Małgosia?
    Prosimy o fotki!
  • :rainbow::flowers::flowers::flowers:Obrodziły nam w tym roku dzidziusie u wielodzietnych. GRATULACJE.:flowers::flowers::flowers::rainbow:
  • bo wielodzietni już tak mają, że im obradzają dzieci;)
    gratulacje Joasiu, witaj Małgosiu:)
  • Gratulacje:jumping:
    Wszystkiego co najlepsze, pewnie łatwo nie było urodzić takie słodkie "maleństwo"!!!:flowers:
  • Maleńka Malgorzatko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto!:heartsabove:
    Mamo Kropko gratulacje!!!!jesteś dzielna dziewczyna!:flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
  • Wspaniale!

    Gratulacje i wszystkiego dobrego dla całej rodzinki!
  • Też serdecznie gratuluję i życzę wszystkiego dobrego Małgosi i całe rodzince!:flowers::flowers::flowers::heartbounce:
  • Gratulacje ! Niech rośnie zdrowo.
  • Gratulacje!!!
    Wszystkiego co najlepsze dla całej rodziny!
    :clap::clap::flowers::flowers:
  • Gratulacje:rainbow:gratulacje:rainbow:i deszczu łask z nieba dla Waszej dziecinki i Was samych:flowers::flowers::flowers:
  • Dopisałem Małgosię na urodzinową listę naszych dzieci :wink:
  • Grulacje serdeczne Kropko. Niech wam się dobrze chowa wasza córcia.:flowers::flowers::flowers:
  • dzięki Maćku za wpis, dzięki za gratulacje kochani
    fotki będą chwilka cierpliwości:) a urodzić nie było łatwo ale miałam świadomość ze córka będzie ważyć wg ostatniego usg 3400:) cały poród trwał prawie 9 godzin, ale trzymałam mocno męża za rękę i dobrnęliśmy do finału zobaczyliśmy bobaska Małgosię,
    jesteśmy dumni ze swojej małej córeczki:) Chwała Panu!
  • Hurra !!! bardzo się cieszę razem z Wami, gratulacje :cheer::cheer::cheer::flowers::flowers::flowers::flowers:
  • Niech maleńka wzrasta w mądrości Bożej! Gratulacje!:clap::clap:
  • tak to ja, ja tez nie wiem czemu zdjecia u siebie nie widzę, wiecej znajdziecie tu http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,kropka415.html
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.