Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bezpieczniej w nasza-klasa.pl

edytowano styczeń 2008 w Ogólna
Polubiłam ten portal, więc zmartwiło mnie, że ostatnie ostrzeżenia w mediach spowodowały, że wiele osób mniej chętnie tam teraz zagląda.

Tymczasem okazuje się, że można znacznie zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z portalu. Tzw. moderator (czyli "założyciel" konkretnej klasy, wymieniony na jej stronie) może zmienić status klasy na prywatny (z prywatnym forum i/lub galerią - zależy jaką opcję się wybierze). Wtedy forum i/lub galeria klasowa są niewidoczne dla osób spoza klasy. Nowi chętni do przyłączenia się do danej klasy muszą uzyskać akceptację.

Komentarz

  • Oczywiście, że tak. Zgadzam się i cieszę się, że mogłam odnaleźć starych znajomych. Miło jest czasem powspominać stare szkolne czasy... tymbardziej, że grono ludzi wybyło do dalekich krajów:)
  • Ja tez ten portal lubie,choc bardzo wolno chodzi.Znalazlam tam swoja klase z liceum i jestem bardzo zadowolona.Wkleilam tylko 2 zdjecia i podalam bardzo malo danych,wiec jakos nie szczegolnie sie martwie o te dane osobowe.Fajnie jest poogladac sare zdjecia klasowe,ktore ludzie wklejaja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.