Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Familijna w Poznaniu

edytowano styczeń 2008 w Polecamy
Jakiś czas temu narodził się projekt Akademii Familijnej - szkoły dla rodziców, którzy chcą poszerzyć swój "warsztat wychowawczy". Więcej informacji na temat Akademii można znaleźć na stronie Akademia Familijna

W połowie lutego odbędzie się w Poznaniu spotkanie dla osób zainteresowanych uczestnictwem w kursie "Pierwsze kroki" (0-3 lat).
Termin i miejsce "akcji" jest w trakcie ustalania - proszę o wiadomość na priv, jeśli ktoś z Poznania i okolic byłby zainteresowany. Zapraszam także wszystkie osoby zainteresowane samą Akademią :).

Wasz Socrat

Komentarz

  • a coś dla nastolatków?
  • my chodzimy w Warszawie i bardzo sobie chwalimy :cheer:
  • [cite] Rafał:[/cite]a coś dla nastolatków?

    Inicjatywa Akademii (międzynarodowa) obejmuje kursy dla rodziców - od urodzenia do dorosłości, są także specjalne kursy dla dziadków i babć :)

    Z tego co wiem - kursów dla rodziców nastolatków jeszcze nie było w Polsce.
  • [cite] Socrat:[/cite]Z tego co wiem - kursów dla rodziców nastolatków jeszcze nie było w Polsce.
    Widać to zbyt trudna dziedzina:wink:
  • [cite] Sykreczka:[/cite]
    [cite] Socrat:[/cite]Z tego co wiem - kursów dla rodziców nastolatków jeszcze nie było w Polsce.
    Widać to zbyt trudna dziedzina:wink:

    Nie. To kwestia uruchomienia wcześniejszych kursów (4-7 itd.) tak, by zachować ciągłość kursów.

    Trudno byłoby tłumaczyć na kursie dla nastolatków wszystkiego od początku (tak naprawdę wszystkie kursy w jakiś sposób tworzą całość i budują warsztat do wychowywania dzieci :) Pływanie też rozpoczynamy od płytkiego basenu, prawda? ;)
    Oczywiście - wszystko to jest w jakiś sposób zgodne z ludowym porzekadłem: "Małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - duży kłopot". Akademia Familijna pomaga w radzeniu sobie z kłopotami.

    A co do tego, że jakieś kłopoty/problemy wystąpią - nie mam żadnych wątpliwości :)
  • [cite] Andrzej:[/cite]a we Wrocławiu?

    Proszę, skontaktuj się ze mna. Spróbuję coś ustalić.

    Socrat
  • [cite] Andrzej:[/cite]
    [cite] Socrat:[/cite]
    [cite] Andrzej:[/cite]a we Wrocławiu?

    Proszę, skontaktuj się ze mna. Spróbuję coś ustalić.

    Socrat

    Chetnie. ale Twoj email jest niewidoczny w profilu uzytkownika.

    Istnieje jeszcze PW ;)

    Socrat
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.