Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Promocja" wielodzietności

edytowano luty 2008 w Ogólna
Jeśli macie ochotę zapoznać się z foto-notatką prasową na temat czwartego dziecka p. Michała Wiśniewskiego - można to zrobić tutaj.

Położył mnie koniec tego "artykułu", cytuję:

***

Na tym koniec!

Cieszymy się bardzo, że Michał ma jednak odrobinę rozsądku i choc na chwilę postanowił przystopować.

***

Idol milionów Polaków... jakie to smutne. :/ :| :\ :)

P.S. Pomijam fakt, że dzieci są z jednego ojca, lecz dwóch matek...

Komentarz

  • Trzeba Michała zaprosić na nasze forum. Chociaż nie wiem, czy by chciał zadawać się z rodzicami, którzy dają swoim dzieciom tak "prostackie" imiona :fingersear:
  • Ty rządzisz, Ty zapraszasz ;)

    Ja będę sobie przypominał - potencjalnie, oczywista oczywistość - takie trudne słowa jak killfile i plonk. :)
  • Dopiero co je gdzieś widziałem na forum... :cool:
  • W Stanach tam wielodzietne sa na porzadku dziennym tylko w Polsce sie od jakiegos czasu utarło ze to jakis problem z takich rodzin. Ja czasami rozmawiam z moimi klientami na temat wielodzietnosci to czuje sie tak jakbym ja sama cofneła sie w czasie a oni światowi i maja takie miny jakbym zgupiała
  • nie jest źle tylko dwie matki, a mogło być cztery przy jego popularności nie ma problemu.
  • [cite] Socrat:[/cite]...Położył mnie koniec tego "artykułu", cytuję: Cieszymy się bardzo, że Michał ma jednak odrobinę rozsądku i choc na chwilę postanowił przystopować....
    myślę, że jakieś stowarzyszenie wielodzietnych powinno pozwać tego dziennikarza do sądu.:confused: Chyba tylko nagłaśnianie i karanie grzywną przypadków ubliżania wielodzietnym może wpłynąć na tego typu poglądy dziennikarzy, a przynajmniej nauczyć ich "politycznej poprawności" w stosunku do wielodzietnych
  • Sykreczko!
    czemu taki komentarz traktujesz jako antypromocję wielodzietności?
    a nie pomyślałaś, ze tu była przemycona krytyka tego hmmmm...artysty?
    coś w rodzaju"nie jest odpowiednim materiałem na ojca":wink:
    i gdzie tu ublizanie wielodzietnym?nie mogę dostrzec, więc byłabym wdzięczna, gdybyś mi wskazała odpowiedni fragment tekstu, bo być moze coś przeoczyłam

    :smile:
  • Kociaro masz prawo tego nie czuć, ale wyraźnie chodzi o przystopowanie z ilością dzieci bo to nie na miejscu...
    Też bardziej czuję tu krytykę pod kątem ilości dzieci niż "artysty", choć z pewnością to jego osoba a nie dzietność bardziej na krytykę zasługuje...
  • Dziwne, ale dla mnie to taki pobłażliwy tekst - czuję podobnie jak kociara. Koleś ma już kolejną z rzędu żonę (3?). najpierw płodzi dzieciaki, a potem znajduje sobie następną lalę do powielenia swojego materiału genetycznego - jakoś w tym wszystkim wartości rodzinnych nie widzę...
  • Anko ja też nie widzę żadnych wartości rodzinnych, ale cytowanym tekście widzę krytykę ilości dzieci a nie stylu życia. :confused:
  • Kociaro, Anko, pewnie macie rację, że autor chciał skrytykować głównie Wiśniewskiego, ale swoją drogą chyba jednocześnie uważa, że płodzenie tylu dzieci ogólnie świadczy o braku rozsądku.
  • ZUS jemu da, mi da, Tobie da, wszystkim nam da.
  • Małgorzato, stowarzyszenia homoseksualistów ostro walczą o swoje prawa i dzięki temu dziennikarze się pilnują i nie piszą "co im ślina na język przyniesie". Przepraszam za to porównanie, ale gdyby środowiska wielodzietnych także były wyczulone na tym punkcie i walczyły o swoje dobre imię, to mogłyby być skuteczne.

    Wiem jak działają polskie sądy, więc nie mam ochoty pisać takich pozwów, bo nie jestem prawnikiem i sama nic nie wskóram.
  • Warto pisać listy do redakcji.

    Przykład płynie z góry :) (patrz 8)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.