Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ile płacicie za banany?

edytowano luty 2008 w Ogólna
Nie mówię o takich małych, parchatych ze "zdrowej żywności", które kosztują i 12 zł/kg. Takie zupełnie zwyczajne dopiero co kosztowały 3,50, a już podskoczyły na 5 zł. Co to ma być? Wprowadzili nowy podatek na fundusz ochrony goryli? :shocked:

Komentarz

  • 4,40 zł


    (wolę jabłka!)
  • [cite] Taw:[/cite]Może gaz podrożał...?
    Nie wiem, nie kupuję :rolling:

    02jpgscc4.jpg
  • Zawsze można zapytać na zaprzyjaźnionym... :bigsmile:
  • [cite] małgorzata:[/cite]jabłka też wolimy, w ilościach hurtowych
    kupujemy ,skrzynke (20 kg) na 3-4 dni:bigsmile::bigsmile:

    My też w skrzynkach, ale starcza na tydzień, a czsem dłużej.
  • ja tam sie ciesze jak jabłka drożeją :) bo ja z gorylami kręcę :)
  • u nas banany za 4,8 a jabłka średnio za 2.5do 3.5 zależy od odmiany. Przykre to bo i jedno i drugie lubimy w dużych ilościach.
  • "Nie wiem, nie kupuję"
    No i gówno tracisz.

    A jak banany będą droższe to 77 razy się zastanowisz zanim komuś dasz
    :bigsmile:
  • U nas banany drogie po 4,20 a ponieważ potrzeba dużych ilości to rzadko kupuję...
    wolę jabłka

    Maciek wysłałem Ci wiadomość na priv..:cool:
  • Maciek dzisiaj banany w Tesco po 2,99.:wink:
  • A w Gliczarowie po 6 zł. Im wyżej nad poziom morza tym drożej?
  • Transport kosztuje ;)
  • Czasem widujemy tu szerpów, którzy w śnieżnej zadymce niosą wzdłuż skalistej grani przytroczone do pleców kosze z bananami. :-)
  • :rolling: :rolling: :rolling:
  • Do nas trafiają zzwyczaj te najgorszego sortu i do tego naszpikowane środkami konserujacymi w celu przetrwania podróży. My mamy ograniczone ich spożycie, własnie z tego powodu.
  • Co jeszcze dobrego i egzotycznego mozna u Was kupić?
    :surfing:
  • [cite] Agnieszka:[/cite]u nas sa takie male i slodziutkie i same nie chodza:wink:
    kupujemy je na targu i odkroiwuja je od razu z kaskow,takze nie ma konserwantow
    koszt ,zalezy od dnia - od 2 do 3,5 pound eg. - czyli ok.0,40 $ -srednio)
    :smile:
    Ot i kolejny pomysł na pracę: mogłabyś zająć się eksportem bananów ekologicznych do Polski. Trzeba tylko pomyśleć o transporcie, same nie przyjdą... :wink:
    Ale transportem zwrotnym mogą pojechać żony dla Egipcjan...
  • :rolling::rolling::rolling:
  • Dzięki.
    Jak to dobrze, że u nas są wisienki, jagódki, malinki i duuuuużo jabłek.
  • Ostatnio widziałam gdzieś program z cejrowskim o imporcie bananów. Niewiarygodnie ilu zabiegom są one poddawane zanim nieskazitelnie piękne trafią do naszych sklepów. I wiecie co? Jakoś przestały mi smakować...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.