Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

List otwarty do minister Hall...

Komentarz

  • "W związku z tak daleko idącymi propozycjami zmian w tak ważnej sprawie jak przyszłość edukacyjna najmłodszego pokolenia Polaków, domagamy się od Pani Minister Katarzyny Hall rozpoczęcia publicznej debaty na ten temat z udziałem przede wszystkich rodziców, którzy poniosą największe koszty ewentualnych zmian. Chcemy poznać prawdziwe przyczyny rozpoczęcia prac nad zmianami i nie przyjmujemy za wystarczające ogólnych wyjaśnień w postaci sloganów typu "upowszechnienia edukacji przedszkolnej", czy rzekomych "standardów europejskich", gdyż przyszłość naszych dzieci wymaga podania choćby jednego poważnego argumentu na rzecz odebrania o rok wcześniej dzieci z domowego ogniska.(...) Uważamy równocześnie za wysoce niemoralne wykorzystywanie dzieci i ich dzieciństwa do zapewnienia miejsc pracy nauczycielom, o którym mówiła Pani Minister podczas posiedzenia Rady Ministrów. Nie ma rodzicielskiej zgody na wykorzystywanie naszych największych skarbów w wewnętrznych rozgrywkach Ministerstwa Edukacji ze środowiskiem nauczycielskim i nie godzimy się na to, żeby najmłodsze dzieci były kartą przetargową w tym konflikcie".

    Jeśli nie zgadzasz się z tym, aby to Pani Minister Hall i Ministerstwo Edukacji Narodowej, zamiast rodziców, decydowało o losie najmłodszych dzieci koniecznie podpisz się pod listem otwartym do Pani Katarzyny Hall.
    www.prawarodzicow.pl
    Pokażmy Pani Minister, że nie ma zgody wśród rodziców na decydowanie wbrew nam o edukacji naszych dzieci!

    Pozdrawiam,
    Paweł Toboła-Pertkiewicz
  • Moze nie pomoze ale tez nie zaszkodzi i czemu 4 lata a nie 77 lat? :)

    Traktat już podpisany o czym świadczy wasalcza postawa w sprawie Kosowa.

    C9_8YDny4-U
  • Małgosia Ty i tak dla wielu osób jesteś ideałem...
  • Obecnie to wiele rzeczy nie uchodzi za ideał ale jednak Ty mama wybitna jesteś ideałem...:wink:
  • z wyw. z panią Heill
    Pójście do szkoły w wieku 6 lat to krótsze dzieciństwo.
    Czy siedzenie w domu z bezrobotnymi rodzicami jest szczęśliwym dzieciństwem?

    to ja już wolę Tinki wynki. Jak spotkam jędze to napluje jej na buty.
  • Tomek rozumiem że Ty wysłałeś taki właśnie list...

    Jeżeli tak to nie przynosi Ci on chwały...
    Można kogoś nie lubić , można uważać za beznadziejnego ministra ( ja tak właśnie uważam ) ale pisać w ten sposób to wstyd...

    Jak byś nie patrzył to jednak kobieta a mnie uczono że kobiecie należy się szacunek...

    Gdzie Twoja kultura osobista...

    Mam nadzieję że w życiu prywatnym do swojej kobiety się tak nie odnosisz bo jeżeli tak to biedna ta Twoja Ewa...:wink:
  • Argento, znów to samo. Tworzysz fabułę na czyjś temat i piszesz nieprzyjemne rzeczy. Wiem, że potrafisz być niezwykle miły i sympatyczny, więc proszę Cię, abyś już dał spokój z tym dogryzaniem.
  • No Maciek jeżeli jesteś obiektywny ( a nie wątpię ) to porównaj wpisy i oceń, a jak uważasz że mój jest wstrętny to go usuń...:bigsmile:

    Ty (..............dwanaście stron itd...)

    Nie pozdrawiam...


    Czy tak należy pisać do kogokolwiek????

    Ja mam wątpliwości i pytam...
  • Przeczytaj sobie w dzisiejszej "Rzeczpospolitej" listy, które Waldemar Kuczyński, czołowy polityk Unii Demokratycznej, słał do człowieka, który donosił na niego do SB. Zaczynają się od inwokacji "Ty mały, podły człowieczku", a potem jest jeszcze mocniej. Nie zauważyłem, aby ktoś Kuczyńskiego krytykował za użyte zwroty. Tyle w temacie listów.

    Będę Ci wdzięczny, jeżeli będziesz dbał o miłą i życzliwą atmosferę na naszym forum.
  • Obiecuję...

    Mam tylko nadzieję że innych tez o to poprosisz...

    A Pan Kuczyński to żaden dla mnie autorytet...

    To taki mały człowieczek jakich wielu było w UD, potem w UW, a teraz w PO...:wink:
  • Tomek ale się uśmiałem...:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.