Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Homeschoolersi są the best! (2)

18687889092

Komentarz

  • Wiem, że już pytałam, ale chcę się jeszcze raz upewnić, żebyśmy nie zdziwili się za późno; czy w kl. 4 sp obowiązuje jeden język obcy? Od kiedy drugi?
  • 7.
    Podziękowali 1Polly
  • Nie wiem w którym wątku... trochę podpada tu.
    Czy macie jakiś pomysł na system motywacyjny do gry na instrumencie.
    Może jakaś tablica z zapisywaniem że się ćwiczyło... ?
    O ile lekcji nie zapominamy zrobć, to zapominamy grać.
  • Drugi język od 7 klasy od podstaw. Pytałam w szkole:)
    Podziękowali 1Polly
  • U nas jak dzieci zapominały pić, to wisiały na lodówce tabelki i zaznaczali kreskami ilość szklanek. 
  • @Eleonora, tak chodzi o coś takiego :)
    Zrobimy tabelkę i będzie nutki rysować. Albo takty... heh ;)
    Podziękowali 1Eleonora
  • Moja licealistka zdała historię na 5.
    Tak się cieszymy  :D
    Niech żyje ED !!!
  • Teraz będzie  egzamin z  biologii  :)


    Podziękowali 2Aneczka08 Basja
  • My po biologii i geografii w kl 5 i 6 oraz po przyrodzie i matematyce w 4.
    We wtorek 3 razy historia.
    Podziękowali 2Basja In Spe
  • U nas zdana historia i przyroda w kl. 4. Szykujemy się na religię i informatykę w grudniu.
  • @Aneczka08 , łał, matematyka już za wami? Szybciutko!
  • dziś za nami 3 historie, kl 4,5 i 6 - dwie piątki jedna szóstka ;-)
    i cudowna nauczycielka, nawet moja wystraszona 4 klasistka powiedziała, że Pani była super miła i dowcipna:-)

    Jak Bóg da 4 klasistka chce zdać angielski i polski przed świętami (czyli poza informatyką wszystko...) I juz ambitnie mówi, że bierze się za biologie z nastepnej klasy....
    5 klasista chce polski przed świętami
    6 klasista chce matematykę przed świętami

    Lockdown od marca i brak różnych zajęć znacznie nam przyspieszyły zdawanie egzaminów. Ni to , że zdajemy zdalnie i nie tracimy całego dnia na egzamin z dojazdem i czekaniem.

    Podziękowali 2In Spe Izka
  • edytowano listopad 2020
    U nas do Świąt w planie tylko biologia i geografia bo terminy online zajęte. Trochę się skumuluje na II półrocze.

    A zdajecie online, prawda?
  • on line. Właśnie dostałam maila od Pani, że po dokładnym przeanalizowaniu pracypisemnej średniego syna zmienia mu ocenę z 5 na 6 :-) Fakt napisał tam bardzo dużo i większośc spoza podręcznikowej wiedzy.
    Podziękowali 1In Spe
  • Biologia w I liceum zaliczona na 5. Przy okazji odpytywania powtórzyłam sobie i ja o metabolizmie i rodzajach komórek :D Śmiejemy się, że jak tak dalej pójdzie to będzie czerwony pasek  :D 
    ( a w zeszłym roku stacjonarnie to miernych i trójek miała większość)
    Podziękowali 3Barbasia Aneczka08 Basja
  • zdany 2 x polski dziś, kl 4 i 5. Ocen jeszcze nie ma , bo pani nie zdążyła dokładnie pracy pisemnej sprawdzić ale powiedziała, że zdane na pewno:-)
    jutro matematyka kl 6 w sobote angielski kl 4
    Podziękowali 2In Spe Basja
  • My się przymierzamy do matematyki na styczeń, I liceum. 
  • edytowano grudzień 2020
    Religia w piątek, matematyka,mam nadzieję, z początkiem lutego.
    Zostałby tylko polski i angielski na wiosnę. Jeszcze informatyka.
    Podziękowali 1Basja
  • Może komus potrzebne? Znalezione przy porządkach ;) 20 zł za nieużywany komplet (cena do negocjacji)
    Brak opisu
  • balum powiedział(a):
    Może komus potrzebne? Znalezione przy porządkach ;) 20 zł za nieużywany komplet (cena do negocjacji)
    Brak opisu

    ale co? bo nie widzę zdjęcia?
  • O na tel widzę.
    Chętnie wezmę :D
    Podziękowali 1balum
  • @Aneczka08 Ćw. są Twoje.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • zakończyliśmy egzaminy w tym roku szkolnym :-)

    w sumie 20 egzaminów  w 4,5 i 6 kl o ile dobrze policzyłam ;-)

    dziś dwa zdane angielskie.

    jestem dumna jak paw , a co tam :-)
    Podziękowali 1Basja
  • @Aneczka08, podziwiam Wasz system nauki. Zainspirowałam się w tym roku nim odrobinę i jedno dziecko zdało matematykę w grudniu i zaczęło robić 5 klasę. Zwykle idziemy utartym rozkładem od wakacji nowy rok szk., jak skończyli wcześniej, to już nic nie robili z następnej klasy i chyba starsi już nie wejdę w inny rytm. 
  • my też idziemy dalej (choć na luzie i wolniej) i na fb wiele rodzin mi napisało, że też ma taki system. Znaczy teraz to trochę luzu sobie zrobimy, dziś mała imprezka niespodzianka z tej okazji będzie:-)
  • @Aneczka08 gratulacje!! <3
    My tez już po, ale tylko 3 mamy za sobą ;)
  • I ja podziwiam @Aneczka08
    Moja licealistka ma razem 13 egzaminów. 3 zdane, za kilka dni matematyka. 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Mój licealista ma 1 zdany ;) im dłużej w ED, tym  później zaczyna zdawanie. Mamy w sumie 5 zdanych /na 30. 
    Podziękowali 1In Spe
  • U nas też trzy, na tapecie matematyka, mam nadzieję, że w połowie lutego uda się zaliczyć.
  • Mój licealista dziś ma pierwszy. Za chwilę. Nigdy by się nie umowił. Tablet zabrałam. 
    Podziękowali 2Aneczka08 Ania D.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.