Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1394042444550

Komentarz

  • Se bazie przyniosłam. Z własnoręcznie posadzonych wierzb. To lubię.
  • Tak @Malgorzata32, już! bałwan się przewrócił i stopniał, a bazie są, na razie tylko na energetycznej, na płaczącej ani smoczej jeszcze nie widać :)
  • a lilaki mają już bardzo zielone pąki! jeden pigwowiec całkiem spore listki, wiosna!!!
  • Żartujesz! Pol metra śniegu w ogródku metrowe haldy dookoła i mokro mokro mokro! Ale przez okno ładnie:)
  • Za to ze dzieci nam bardzo nie chorują. Stuknelo nam 2,5 roku jak nie byliśmy u pediatry. :-)
  • U nas dwa, (a była to wizyta u tzw, dzieci zdrowych) co zważywszy, że mamy w domu Człowieka, co dwa i pół dziś skończył, tym bardziej!
  • Za cudownego męża, który podarował mi dziś rano prezent. Wymarzony złoty krzyżyk z łańcuszkiem na szyję.
  • Duża entuzjastyczne sms.y śle z warsztatów na które zaprosiła @Daga. :D
  • edytowano lutego 2015
    @Skatarzyna, że co? Że już wiosna???
    Bazie. Ale czad!

    A u nas tak ptaszyska skrzeczą, jakby wiosna. I dziś wiewiórka wśród bloków na gałęzi siedziała na drzewie i posilała się. Małż jej sesję foto zrobił.
    A potem się ulotniła.
    Sierść miała taką trochę już rzadszą? Zima? Wiosna?
    Nie bała się, ogonem grzbiet sobie grzała.

    A i kret na Zdrowiu się bardzo uaktywnił.
  • edytowano lutego 2015
    @AgaMaria, jakbyś chciała wiewiórki poobserwować zapraszam do nas. Urodzaj mamy.Wiele razy dziennie obserwuję z okien, po drzewach skaczą(często po kilka na jednym drzewie gonitwy sobie urządzają), przez ulicę przebiegają...
  • edytowano lutego 2015
    @Malgorzata32 w zeszlym roku niedaleko Ciebie bylam na spacerze 1 maja I w lesie przy ulicy dziki lazily, a jesienia to juz normalnie ulicami zasuwaly, a wiewiorki lataja, oj tak, lubie je obserwowac a jak ladna pogoda I na podworku siedzimy, to potrafia rzucac w nas szyszkami :D

    Ja dzis wdzieczna jestem za bardzo mily dzien spedzony z dziecmi moimi kochanymi.
  • Wiewióry mnie nie cieszą. Wczoraj o 7 rano na wydeptanej dróżce (zadrzewienie w mieście) dwie mi zabiegły drogę. Oczywiście jechałem rowerem. Druga wpadła w panikę i nie wiedziała w którą stronę uciekać i motała się pośrodku. W ostatnim momencie uskoczyła. W tej błotnistej koleinie nie miałem szans ani na skręt ani hamowanie.
    Za to jestem wdzięczny za 4 wiewióry co na mnie w domu zaraz potem wskoczyły :D
  • Jestem wdzięczna za wspólny czas z mężem. Miałam parę dni przerwy międzysemestralnej, mąż urlop. Praktycznych spraw tak bardzo nie popchnęliśmy, ale udało się spędzić razem trochę czasu, chwilami bez pośpiechu. Razem. Jestem za to wdzięczna.
  • Za "klepniety" termin I Komunii Św naszej pięciolatki. :-)
    Za zamowiona Gregorianke za moja +Mamę.
  • Za to, ze moja pierworodna zjadla dzis FASOLKE SZPARAGOWA!!!!!
  • edytowano maja 2015
    Za to samo co Rusałka :) Tylko syna. W kościele było bardzo pięknie, dziewczynka tak pięknie śpiewała na koniec, że co poniektórzy, nie wytykając palcami, się popłakali..
    Teść zrobił dzika i zupę wołową, mąż karkówkę i pomidorówkę, ciasta przynieśli goście, no normalnie tylko ziemniaki obrałam :). A martwiłam się, że nie dam rady ;)
  • za przyjaciol z forum za synka i panienki za to ze juz cora lepiej sie czuje za to ze juz czesci do pralki zamowione i jeszcze za cos ale to moja slodka tajemnica mimo bolu dzis na razie dzien na plusie jest syn wrocil i juz jest ok
  • udało się przekonać Maćka, że rower z pedałami też jest cos wart, nie tylko biegowy - ciężko było, bo to uparty młody człowiek ;) ale w końcu szantażem wzięty -wsiadł i jeździ! :D
  • A mi syn na Dzień Matki kupił ...maszynkę do włosów bym miała porządny sprzęt.Tylko że włosy jego:-)
  • raz wkręciłam męża, że na imieniny potrzebuje karchera do podłóg a w następnym roku żelazka z generatorem pary (wraz z usługą pięknie wyprasowanych koszul) w tym roku jeszcze nie mam pomysłu, ale jeszcze czas ;)
  • edytowano maja 2015
    Za dzieci nasze,po wywiadówkach jestem.
    Mikołaj po wakacjach zaczyna ostatnią klasę szkoły podstawowej,ale z matematyki będzie już przerabiał program ze szkoły średniej przez internet,więc zaoszczędzi co najmniej jeden semestr ;-)Z islandzkiego jest na wyższym poziomie,niż rówieśnicy,radzi sobie bardzo dobrze z duńskiego i angielskiego,uzdolniony jest bardzo!Reszta też niezgorzej,nawet Zuza I Dominik ze swoją dysleksją (swoją drogą dwujęzyczność to niesamowite ćwiczenie przy dysleksji) ,a Kamil pięknie podciągnął się w czytaniu i w islandzkim-mówi poprawnie i stałe rozwija swój słownik,wyłapuje pięknie nowe sformułowania,zwraca uwagę na składnię itd.,do tego pięknie czyta po polsku. :-)
    Za Helenkę,tyle radości w tej naszej maleńkiej!
    Za to maleństwo łaskoczące mnie właśnie w brzuchu :-)
    I za męża mojego,najlepszy jest,długo by pisać :x

    Tak wiele otrzymałam.
  • za zdjęcie łosia, fajne zwierze, dopiero teraz doczytałam:)
  • Jestem happy, bo mnie głowa dziś nie boli. Rzadkość.
    Wszystko się wydaje do pokonania i zrobienia. No prawie wszystko.

    Cudowne uczucie.
    Wczoraj poszłam spać ok. 22.00 i wstałam o 5ej. Widocznie taki rytm służy.

    Kto może, niech się wysypia. Sen jest cudowny.
  • dentystkę mam taką dokładną, skrupulatną i miło gadatliwą :)
  • PRALKA DZIALA!!!!! HURA!!! a í jeszcze za ta dziewczyne co powiozla mi corcie do lelarza , ze lekarka chce odstawic lek u corci
  • za niespodziewaną propozycję udziału w zawodach:) W niedzielę jadę do Leszna:) a w następny weekend do Chojnic:)
  • Bardzo fajna matke pieciodzietna poznalam w kosciele. Stalysmy obie na tylach kosciola, kazda z nas z malym dzidziusiem i jakos wzajemnie pomagalysmy sobie z dziecmi. Myslalam, ze to mama jedynaka, bo taka modziutka i zgrabna, ona o mnie pewnie to samo pomyslala (choc z innych wzgledow ;) ).Az tu nagle zaczely dzieci do nas przychodzic. Jedno, drugie, trzecie,... Pogadalysmy sobie jak matka z matka, od razu pelne zrozumienie :D
  • Za chrzest Stasia, dzisiaj.
  • brat mi przyprowadzi najstarszą ze szkoły, jupiiii :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.