Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fotorodzinka

13567

Komentarz

  • oglądaliśmy, super !!! :-)))
  • Sylwio dziękuję że mogłam was troszkę bliżej poznać, wspaniała rodzina gratuluję !
  • Ja też obejrzałam fragmentarycznie. Strasznie mi sie wiesza:(

    Wszystkie trzy odcinki cudne:)tzn- RODZINY:)

    Sylwio- tez się wzruszyłam i tak patrzac na Was nie mam wątpliwosci,z epowołani jestescie aby być rodzicami DUZEJ RODZINY:)

    Dzieci wspaniałe i elokwentne:) Naprawde mozecie być dumni i bladzi:)

    A TY taka ciepła Mama:)

    Aż by sie chciało przyjechać na kawe i ciastko.



    I nie wyklucznone,ze kiedys przyjadę:):-))))
    mam rodzinke pod Poznaniem.

    Uściski dla WAS i dzieki za swiadectwo


    @};-
  • Sylwia - czapki z głów!!!

    Potrzeba mi było teraz takiego świadectwa


  • jesteście piękną reklamą wielodzietności
    wszystko było totalnie zachęcające
    wszystko
  • Właśnie tu weszłam...żeby link zalinkować.....a tu mnie przegonili forumowicze....no nieźle.....chyba zasługa FB i mojego męża co taki czujny jest 
    Bardzo Wam dziękuje za ciepły odbiór.....To oczywiście wycinki, ale uważam ( że jak na komercyjną stację pokazali nas i nie tylko nas) ciepło i bardzo pozytywnie ...  Program powinien się nazywać "Pogromcy mitów "
    :))
  • Pięknie :) Sylwio, wy się cały czas uśmiechacie w tym filmie :)
  • Daga...dawaj znać...jak będziesz w pobliżu...będzie mi miło :)
  • Pięknie :) Sylwio, wy się cały czas uśmiechacie w tym filmie :)
    bo my jesteśmy niepoprawnymi optymistami.....no i mamy się czym cieszyć
  • Eeee tam pogromcy mitów. Jaki wy macie porządek w domu!!!!!!!!! Myślałam, że specjalnie dla programu.Obejrzałam jeszcze o rodzince z 7 córkami i oni tak nie mają
    ;) No i u Was jest taki spokój i serdeczne relacje między sobą. Dziewuszki nie krzyczą, nie kłócą się. Pięknie!
    Trochę posprzątaliśmy  bardziej  ;)....gdyby tak wpadła kamera niezapowiedzianie...pewnie byłyby skarpetki na podłogach , farby na stołach itd :)
  • hahaha   więc to nie mój mąż.....Anetka była pierwsza i podesłała nam linka na FB :)
    DZIĘKI!!!!!!


    jestem pod wrażeniem  - co za refleks :)
  • edytowano kwiecień 2013
    Eeee tam pogromcy mitów. Jaki wy macie porządek w domu!!!!!!!!! Myślałam, że specjalnie dla programu.Obejrzałam jeszcze o rodzince z 7 córkami i oni tak nie mają
    ;) No i u Was jest taki spokój i serdeczne relacje między sobą. Dziewuszki nie krzyczą, nie kłócą się. Pięknie!
    A Pan stylista przesympatyczny i taki hm.....metroseksualny.
    Jako nałogowy sprzątacz (bez konca i  należytego efektu) też zwróciłam na to uwagę:)
    U rodziny z dziewczynami rzeczywiscie naturalnie;-)
    Ściany porysowane i ogólnie artystyczny nieład;)  ale to swiadczy dobrze o nagrywajacych.
    Podobno przed "Super Nianią " remontowali rodzinom  mieszkania (choc to byłby niewątpliwy plus;))))

    Tak-pan Jarek hmm specyficzny;-)
    Juz go gdzieś  widziałam.Chyba nie ma rodziny;-)))))tzn- dzieci chyba nie ma;-)

    I w jednym z tych odcinków Justyna mówi,ze sie tez nie zarzeka co do kolejnego dziecka...

    i patrzcie-w  ciazy jest:)
    Na orga ją!!!
    o jeszcze z trójkę urodzi:)

    No i ona taka zrobiona jednak "na glancyk" nieco gryzie sie w tych ujeciach "z domu"
    Dla mnie własnie tu mogłaby naturalniej:)
    Ale to chyba taki jej styl. Pewnie w 8 miesiacu też w szpilach chodzi
    ;)
  • Daga słuszne spostrzeżenia....
    Jarek Szado...maskotka tej ekipy...hmmmmm...zabawny....jak zobaczyłam faceta w seledynowych skarpetkach w moim domu....to.....pomyślałam..." O mój        B    o     ż     e"  ale miał fajny kontakt z dziećmi i ogólnie rozluźniał atmosferę...
    Justyna jak weszła do nas do domu...nawet jej nie spostrzegłam....szybko znikła w pokoju dziewcząt z makijażystkami...i wyszła już "zrobiona" ....może to taki lęk, żeby ktoś jej nie zrobił niezapowiedzianej fotki np telefonem... Tłumaczę to jej byciem gwiazdą...ciągłe pilnowanie się to chyba ich codzienność....Ale fakt, że jest elegancka, zgrabna itd z profesjonalnym podejściem...bez zbędnego spoufalania się


  • No ale Justyna dała małej niuni w czerwonych szpilkach pobiegać.
    reklama butów ( jeden ze sponsorów ) ;-)
  • Oglądałam już rano i cały dzień o Was myślę.
    Dobrze, że wzięliście udział w tym programie. Trzeba dawać świadectwo. Pozdrawiam Was serdecznie
    :-h
  • Obejrzałam pozostałe dwa odcinki Fotorodzinki (ale rym mi wyszedł ;))  ) i też fajnie wypadli, ot, takie normalne rodziny. Ale rodzinę Sylwii zdecydowanie wyróżniał ten optymizm, radość życia, aż promieniująca, zarażająca przez ekran, wieczorem włączę jeszcze mężowi ten odcinek.

    Jeszcze tylko tak na marginesie - może ja dziwna jestem, ale nie wyobrażam sobie, żebym mogła dopuścić do takich odzywek względem siebie u moich dzieci, jak w tej rodzinie z 7 córkami [-X
    Ale -jak to się mówi - nigdy nie mów nigdy :-SS

     Chciałabym być tak serdeczną mamą jak Sylwia, tylko zwykle wychodzi ciut gorzej.;) Jesteś suuuupeeer!
  • ta serdeczna mama też potrafi walnąć pięścią, tupnąć i krzyknąć  ;)

    bo ja zupełnie normalna jestem.....nie jakiś tam anioł 
    :D
  • Sylwia jaki masz piękny dar uśmiechu, właściwie macie wszyscy, choć Julka taka wtulona w tatusia...
    Popłakałam się z ..radości, że jesteście szczęśliwą rodzinką:)
  • Julka - tatusina córeczka....kitki może robić tylko tatuś...a na tym momencie filmu, gdzie wtula się w tate, to była jej godzina snu, która z racji zamieszania w domu jej umknęła...+ speszyła się Justyny, która za szybko chciała ją na ręce wziąć...potem już było ok
  • @Sylwia1974-prześlicznie :)
    buziaki i uściski dla moich ulubionych uczennic i dla futrzastych domowników :)
    a dla mnie?????????  ;)
    wyrosły te Twoje ulubione uczennice, prawda?....to już cztery lata jak nie mieszkamy w Poznaniu....
  • jestem dumna z naszych dzieci :\">
    i widzę, że ciężka praca nie idzie na marne....
    jeśli nastoletnie dzieci mówią pozytywnie o rodzicach ( i nie mam na myśli tylko wypowiedzi przed kamerą...ale np na lekcjach WDŻ przy kolegach i koleżankach) to uznaję to za osobisty nasz sukces wychowawczy....nie zawsze się z nami zgadzają itd, ale widzę, że doceniają wartości, które im przekazujemy, nie wstydzą się ich i mają w sobie te siłę, że nie muszą upodabniać się do niektórych swoich rówieśników...trzeci odcinek z naszymi znajomymi też zrobił na mnie duże wrażenie...mimo, że znamy się od lat.....czwarty odcinek z tą 12- stką dzieci też super ( jeszcze nie ma go w necie......dziś zasiadam o 22.00 by obejrzeć odc 5 
    ;;) i kibicować innym dużym rodzinom
  • obejrzałam

    jesteście fantastyczni ! :)
  • bardzo miło Was poznać bliżej :) Naprawdę robicie wrażenie :-)
    ja oprócz wspomnianego już optymizmu, radości i silnych więzi między domownikami zwróciłam uwagę  na fajne i praktyczne rozwiązania zagospodarowania przestrzeni ;)
  • @Adela, ja też na to zwróciłam uwagę!
    no i na porządek z tym związany też ;)
  • Właśnie obejrzeliśmy cała rodzina :D   Super że tak szczerze i autentycznie
    :x
  • Obejrzałam i jestem pod wrażeniem. Szczególnie pod słowami Szymona, że wychowanie trzeba zaczynać od siebie. Sesja zdjęciowa- cudna! Ale urzekły mnie zdjęcia powieszone w salonie. Jeny....też takie chcę! A....i jeszcze ten pomysł z pilotem , fajnie byłoby taki mieć.
  • a wiesz że te zdjęcia w "salonie" to zakamuflowane szafki?

    :D
  • Sylwia, jesteście piękną rodziną.
  • a wiesz że te zdjęcia w "salonie" to zakamuflowane szafki?

    :D

    Naprawdę? Macie super pomysły na zagospodarowanie przestrzeni. Tym bardziej jestem zauroczona.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.