Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

A może wyprowadzimy sie do Ave Maria ???

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna

Komentarz

  • Kiedyś w dwumiesięczniku "Miłujcie się!" był artykuł o Tomie Monaghanie - więcej takich ludzi! :)
  • [cite] Lukasz:[/cite]Kiedyś w dwumiesięczniku "Miłujcie się!" był artykuł o Tomie Monaghanie - więcej takich ludzi! :)
    Ale wted miał zamiar budować z tego co mi się zdaje.
  • jak się tam znaleźć?
  • A ja juz wiem,czemu mi tak smakuje ta pizza z Dominos,jest blisko mojego domu.
  • No tak...piękne.
    Ale jak zwykle jest jakieś "ale".
    Jeśli katolicy będą się zamykać w enklawach, kto będzie dawał świadectwo w świecie?
    To bardzo wygodne- żyć w getcie, gdzie są sami swoi, gdzie na nasze dzieci nie będzie czyhało żadne niebezpieczeństwo.
    Ale myślę, że nie do tego przeznaczył nas Jezus Chrystus- lampy nie stawia sie pod korcem, sól trzeba wsypać do zupy a zaczyn włożyć do ciasta. To jest misją chrześcijanina!
  • Tom Monaghan sprzedał Domino's w 1998. Projekt Ave Maria wydaje mi się zbyt "sztuczny". W USA można znaleźć inne ciekawe ośrodki koncentracji osadnictwa katolickiego takie jak klasztor benedyktyński w Clear Creek. Osiedla się tam dużo fajnych rodzin. Jest to bardziej spentaniczne a nie tak "deweloperskie" jak projekt Monaghana.
  • Tylko na to czekają, żebyśmy się pozamykali. Katolicy dostaną wtedy nawet "prawo do wyznawanie swojej wiary" jak amisze w USA.

    Tylko co to będzie za chrześcijaństwo? Co z poleceniem Pana Jezusa o głoszeniu Ewangelii wszelkim narodom?

    Dobrze, że 12 apsotołów nie założyło sobie osady "Ave Maria".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.