Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Premier analfabeta

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
Polską rządzi osobnik, który nie potrafi napisać własnego imienia - w wypełnionym przezeń dokumencie PIT stoi jak byk DOWALD Tusk:

PK080422_047_kopWEia_78658e.jpg

Co więcej, nasz premier nie potrafi poprawnie wypełnić PIT-a, dziś na FF przeczytałem co nastęuje:

fałszywe zeznanie majątkowe Tuska za rok 2007 i błędny pit 2007

1. po porównaniu pit-37 i zeznania majątkowego Tuska za rok 2007 wynika że tusk zataił z zeznaniu majątkowym umowę o pracę na kwotę 1649.40zł.
2. błędnie zsumował koszty uzyskania przychodu (miał tylko jeden stosunek pracy tak wynika z zeznania majątkowego) i wpisał kwotę 1410.50zł (13 odliczeń kwoty 108.5zł) przy rocznym nieprzekraczalnym limicie 1302zł.
3. przychód z zeznania majątkowego Tuska czyli uposażenie poselskie i dieta wynosi 135377,2 tymczasem na pit-37 widnieje kwota 127943.88zł
4. opodatkował wolną od podatku dietę poselską do kwoty 27360zł (uzyskał roczną dietę poselską 29009.4zł)


Spójrzmy prawdzie w oczy - rządzi nami nieuk i analfabeta.

Komentarz

  • Ale miał babcię w Luftwaffe i dlatego jest dobrym premierem. :cool:
  • Nie wiem czemu atakuje się premiera rządu który ma 75% poparcia wśród ludu miast i WSI ups wsi
  • Głównie na zachód od Odry i na wschód od Bugu ...jeśli niczego nie pomyliłem. :wink:
  • image

    foto: dobosch.com
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Analfabeta czy nie, ale podoba sie np. nauczycielom. Pamietam, jak nasza Quatromama (chwliowo obrazona), piala z zachwytu po zwyciestwie PelO.

    T:)
    Tomaszu bez stereotypów. :wink: Podoba się nauczycielce...
  • Kochani - nic o nas bez nas......:cool:
  • Spójrzmy prawdzie w oczy - rządzi nami nieuk i analfabeta.
    Czyli nic sie nie zmienia, a zmiany są konieczne.
  • Historyk co to nie znał historii życia swojego dziadka. :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.