Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Duchowa Adopcja

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
datytul.gif

Komentarz

  • U mnie rodzina adoptowana jest już całkiem spora. Ciekawe czy po śmierci dowiemy się kim zostały te dzieciaki?
  • A ja mam w związku z tym pytanie. Wybaczcie moją nikła wiedzę w tym temacie...
    Przyrzeczenie duchowej adopcji składa się 25 marca, lub w tych okolicach (z tego co wiem). A czy można "zacząć" później, np. teraz, czy trzeba czekać kolejny rok, i jak/gdzie to przyrzeczenie się składa, czy jest to tylko sprawa indywidualna, czy też musi przy tym uczestniczyć kapłan?
  • Agagaw sądzę, że odpowiedź na swoje pytania znajdziesz na stronie do której odnośnik podałem - kliknij na obrazek.
    Przyrzeczenia zazwyczaj składa się 25 marca, ale można rozpocząć w dowolnym czasie.
  • [cite] Agagaw:[/cite]A czy można "zacząć" później, np. teraz, czy trzeba czekać kolejny rok, i jak/gdzie to przyrzeczenie się składa, czy jest to tylko sprawa indywidualna, czy też musi przy tym uczestniczyć kapłan?

    Każdy dzień jest dobry.

    "25 marca" jest dobry do rozpowszechniania duchoej adopcji. Ale wówczas adopcja kończy się w grudniu. Można od razu podejmować kolejną adopcję, która będzie trwała do września itd.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.