Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O co chodzi z tym zdjęciem?

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • O co tu, kura, chodzi???
    odp. interia.pl czy to trzeba tłumaczyć?
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]poproszę

    T:bigsmile:
    Ktoś zrobił kampanie, wydal kabone, teraz wystarczy dac rozmodlaną postac w ikonce i kazdy frajer kliknie(moze tak pomyslal redaktor gdy nikt nie chcial go czytac). Wersja druga, jakos trzeba zmniejszyc negatywny odbior i wspomoc reklame wiec prosimy kolegow z zaprzyjaznionych redakcji o zamieszczanie takich fotek (ewnetualnie w tym celu reszte fot z kampani zamieszczając na tanich albo darmowch serwerach i samo sie rozejdzie)
  • Znacznie ładniej, niż za życia... :confused:
  • wszyscy plakali ale zgodnie twierdzili ze Rzym przepelniony bedzie na pogrzebie(tylko Radyjo zachecalo by nie sluchac i jechac, nie wiem jak lokalne), a nie był. Podmiejskie jezdzily, miasto funkcjonowalo, nawet herbatki i kocykow starczylo, mapek w it tez.
  • [cite] Taw:[/cite]wszyscy plakali ale zgodnie twierdzili ze Rzym przepelniony bedzie na pogrzebie(tylko Radyjo zachecalo by nie sluchac i jechac, nie wiem jak lokalne), a nie był. Podmiejskie jezdzily, miasto funkcjonowalo, nawet herbatki i kocykow starczylo, mapek w it tez.
    Mam w domu świadka naocznego, że do centrum autokary mogły dojechać bez problemu, jeśli kierowca nie uwierzył straszakom po drodze i na Plac św. Piotra dało się wejść przy odrobinie cierpliwości i wiary. Ale ilu nastraszyli to ich...
  • Nie lubie tloku wiec po nocy w parku poszedlem sobie do kosciola polskiego. Bylem sam jeden. Nawet po drodze spotkalem znajomą :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.