Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odkurzacz dla wielodzietnych

edytowano maj 2008 w Ogólna
http://www.roomba.pl/anim/roomba.swf

W Stanach można takie cudo kupić od $100. W Polsce dystrybutor liczy sobie tyle, że wychodzi 10 zł za dolara :confused:

Komentarz

  • Mam to, choć ciut inny model. Wielbię na równi ze zmywarką :-)
  • Pozostaje kwestia rozsypanych klocków Lego, cennych kulek do karabinu i innych niezwykle ważnych drobiazgów, które dzieci lubią zostawiać na podłodze. Jak producent rozwinie inteligencję robota do takiego poziomu, aby odróżniał śmieci od nie-śmieci, to uśmiechnę się do Ciebie o kupienie dla mnie tej maszynki. Chyba, że do tego czasu dolar będzie po 10 zł i ceny polskiego dealera przestaną straszyć :devil:
  • Niestety pożera wszystko po drodze, ale i tak mi pomaga. A dzieci mają radochę.
  • Odkurzacz automatyczny Electrolux TRILOBITE ZA2

    Electrolux, który sam odkurza. Ale ta cena...
  • jestem pod wrazeniem...
  • Hmm ,no nie wiem fajna sprawa ale ja musiałabym mieć co najmniej dwa no i ciekawe jak długo były by całe ,które z dzieci pierwsze podleciałoby z śrubokrętem ,a i jeszcze jedno pies ,zaszczekał by się na śmierć.
  • [cite] Agnieszka:[/cite]i ja chce :tooth:
    niezle to cudenko tylko troche male:shocked:Karina czy daje rade sprzatnac caly dom?i na jak dlugo wystarczaja mu baterie????
    napisz cos wiecej,bo jak pisalas posiadasz zjadacz w domu
    Wszysko zależy jaki dom. Mój dom ma ok. 200 metrów i ja mam dwie baterie. Jedna bateria starczy na odkurzenie jednego piętra. Jak mieszkałam w wynajętym mieszkaniu, kóre miało z 80 metrów, wystarczała jedna.
    Musieliśmy wymienić baterię chyba po roku.
    Co do zjadania :-) domu, u mnie małe zabawki nie walają się po domu ze względu na Adasia. A o większych się odbije i je ominie. Te odkurzacze mają czujnik wykrywający schody, ale chyba mój chyba o tym nie wie, bo raz się zwalił na dół.
    My w zestawie mieliśmy jeszcze "ściany". Takie urządzenia na baterie, które można postawić gdzie się chce i odkurzacz, traktuje ją jak ścianę.
    Co do odkurzania, nie zawsze jest w stanie dobrze odkurzyć kąty, czasem coś przeoczy, ale dywan jest po niej miększy (bo go wyczesuje, zawsze na szczotce jest sporo moich włosów, które kiepsko zbiera tradycyjny odkurzacz).
    Nasz pierwszy był uszkodzony, ten jest OK. Jak widać, nie jest idealny, ale mnie bardzo sięprzydaje (ja jestem na dole, on odkurza na górze).
    Słyszałam, że ta sama firma wyprodukowała maszynę myjącą.
  • A maszyna zmywająca sama znajduje brudne talerze i znosi je do kuchni? Bo u nas z tym - już teraz - jest ogromny problem. Przydałaby się taka nawet bardziej niż odkurzacz...
  • Maszynę myjącą podłogę.
  • Ta, o której piszesz, Bolko, haniebnie popsuta. Ale jeszcze jej nie wyrzuciłam:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.