Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielodzietni spod ciemnej gwiazdy

edytowano maj 2008 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Z tego co widzę, ten tekst jest wykwitem tzw. "dziennikarstwa obywatelskiego". W tym przypadku polega ono na tym, że każdy nieudacznik, który by nie potrafił zarobić na wierszówkę, może umieścić tekst w internecie i poczuć się kimś ważnym. Wydaje mi się, że nie ma sensu angażować zasobów umysłowych w analizowanie przemyśleń tych pań. To co piszą jest dobrym dowodem na słuszność tezy, że nie sztuka zdjąć spodnie, trzeba jeszcze nauczyć dziecko myślenia.
  • [cite] malgorzata:[/cite]"Żeby zostać biologicznym ojcem, wystarczy zdjąć spodnie"
    z moich doswiadczeń matki 11 dzieci, nie wystrczy zdjąć spodnie

    :fingersear::fingersear:
    Z moich natomiast wynika że nie trzeba...
  • O kim mowa (Panie Święty)
    Ja mój spodzień mam zapięty.


    :tooth:
  • a kto by kwalifikował do sterylizacji i kto wykonywał tę egzekucję, przywiązawszy uprzednio patologiczną matkę do fotela ginekologicznego?

    a może ja po piątym dziecku byłabym kandydatką do przymusowej sterylizacji, bo mam włosy z odrostami i niewyskubane brwi oraz cerę która dawno nie widziała kosmetyczki...więc na oko może jestem bida i patologia?? trzeba by zaproponować sterylizację...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.