Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gucio bardzo garnie się do chłopców z ochrony dziadka

edytowano maj 2008 w Ogólna
Rozpoczęła nowe życie. Kupiła nowe mieszkanie. Zrezygnowała z posady dyrektora. Od dwóch lat jest sama i nie chce tego zmieniać. Monika Jaruzelska (44 lata) ma teraz więcej siły psychicznej. Podobnie jak mama Barbara kocha zwierzęta. Podobnie jak tatuś jest typem urodzonego singla.

Trudno jej z kimś mieszkać, męczą ją kompromisy bycia pod jednym dachem. Uważa, podobnie jak G. Szapołowska, że lepiej spać z psem niż z mężczyzną. Pies przynajmniej mniej chrapie.

Jest tzw. samotną matką. W swoim domu chce sama decydować o tym, co robi w danym momencie i jak to robi. Ma poczucie, że już wyczerpała limit związków (sic!). Gucio (wnuczek gen. Jaruzelskiego) ma ze swoim tatą bardzo częsty i czuły kontakt. Ojca zastępują Guciowi w życiu codziennym inni mężczyźni, w przedszkolu nauczyciel angielskiego i tańca, a zimą góral - instruktor jazdy na nartach. Gucio bardzo garnie się do chłopców z ochrony dziadka.

Według Moniki Jaruzelskiej podwójne nazwisko dla dziecka jest rozwiązaniem najbardziej partnerskim. Obala stereotypy i łamie przesądy. Dziś wciąż panuje model patriarchalny. Miało to sens dwieście lat temu, kiedy kobiety nie były samodzielne. Dziś należy uświadamiać kobietom, że ich nazwisko jest tak samo dobre dla dziecka, jak nazwisko mężczyzny.

Martwi się, że generał jest bardzo schorowany. Że tego wszystkiego, co dzieje się teraz wokół niego, nie wytrzyma fizycznie.

Komentarz

  • O już czas na generała oj czas. Sąd się zbliża baczność.
  • Jak nie wytrzyma, to sobie odpocznie.
  • Tomku,

    nie wiem. Ja mięciutka kobietka jestem :shamed: Jak widzę takie straszne czyjeś czyny, to myślę, że on na pewno nie wie tak naprawdę, co robi. I Pan Bóg mu wytłumaczy, a wtedy temu komuś zrobi się tak wstyd i przykro, że wzbudzi tylko miłosierdzie.

    Dobrze myślę, nie?
  • Nie zbadane jest miłosierdzie Boże.
    Co po ludzko niemożliwe dla Boga może być możliwe.

    Generał to zły człowiek. Ma na rękach krew rodaków, ale nie bawmy się w Boga i nie osądzajmy.
  • Nie mniej nie można sobie mydlić oczu - kto takie czyny popełnia dąży tylko w jedną stronę, a odwlekanie pokuty aż do śmierci i zuchwała ufność w Miłosierdzie Boże ("grzeszę sobie, bo i tak Bóg mi przebaczy") są poważnymi grzechami.
  • hehe a mnie zastanowiły te dwa nazwiska bo co to będzie po trzech pokoleniach? Adam adamowicz Schechter Berman Stolzman... i Monika von Bismarck Steinbach Hess... oddali swój materiał genetyczny dla Adolfa monikowicza von Schechter Berman Stolzman Bismarck Steinbach Hess...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.