Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lira korbowa

edytowano maj 2008 w Ogólna
_DX08nQows0

Wasze dzieci muzykują?

Komentarz

  • Warto uczyć dzieci gry na instrumentach. My odkryliśmy to trochę późno. Drugi syn sam nauczył się grać na gitarze, a od września posłaliśmy nasze bliźniaczki na flet i pianino..... i teraz to dopiero dom żyje! Naprawdę warto.:rolling:
  • Z naszych dzieci najbardziej muzykalni wydają się być synowie. Niestety starszy mógłby się zainteresować co najwyżej surmami bojowymi, a młodszy ma dopiero trzy lata :cool:
  • Ja i mój ślubny z wykształcenia jesteśmy muzykami, ale jak na razie nasze maluchy wykazuja średnie zainteresowanie muzyką. Tzn. spiewaja, tańczą, mążż udzielił nawet naszemu 6 latkowi kilku lekcji gry na gitarze, ale to na ten czas tyle. Czas pokaże co z tego sie wykluje.Jednak nawet podstawowe wykaształcenie muzyczne o ogromny potencjał w dzalszym kształceniu, niezaleźnie jakie by ono nie było. Wyobraźnia i wrażliwość potrzebana w każdej profesji.
  • Ja gram na gitarze,moja 2 letnia Vercia jest oczarowana gra i spiewa ze mna,swietnie zapamietuje szybko linie melodyczna,jestem zdumiona,moze pomyslimy by cos zrobic w tym kierunku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.