Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zarejestrował się forumowicz numer 500 :-)

edytowano czerwiec 2008 w Ogólna
Z tej okazji życzę nam wszystkim, aby forum dalej rosło w siłę, a wielodzietnym żyło się dostatniej :swingin:

Komentarz

  • Minęły cztery miesiące i dobijamy do 600 forumowiczów.

    Co myślicie o tym, żeby osoby, których numer to wielokrotność stu otrzymywały drobny upominek? :wink:
  • Co myślicie o tym, żeby osoby, których numer to wielokrotność stu otrzymywały drobny upominek?
    Jak to nie ja to niby czemu miałyby dostawać?
  • Popieram stanowisko kolegi Taw-a. Mam inną propozycję upominków za staż forumowy. Może być mała emerytura.
  • [cite] Maciek:[/cite]Co myślicie o tym, żeby osoby, których numer to wielokrotność stu otrzymywały drobny upominek? :wink:
    Świetny pomysł! To kiedy mam sobie założyć nowe konto? :jumping:
  • Za to na wyjście można dostać banana.
  • To dobra wiadomość, oby było nas jak najwięcej.
  • No i szósta setka już rozpoczęta. Mam nadzieję, że do następnej pełnej setki zdążymy ustalić czy fundujemy samochód, czy domek jednorodzinny :wink:
  • [cite] Rafał:[/cite]Popieram stanowisko kolegi Taw-a. Mam inną propozycję upominków za staż forumowy. Może być mała emerytura.
    eeee... bo wyjdziesz na hipokryte ja ta doman chłońko co to pracuje nad ustawą a przyszłośc zabezpiecza sobie innymi sposobami. otoz wole by w tym najlepszym zabezpieczaniu przyszlosci nikt mi nie pomagal.
  • A tam nagroda, chyba że dla mnie.
    Ale dla użytkownika o numerze 666 coś specjalnego byś przewidział.:devil:
  • Może wyjść z moim psem na spacer. To gorsze, niż piekło... :devil:
  • >>eeee... bo wyjdziesz na hipokryte ja ta doman chłońko co to pracuje nad ustawą a przyszłośc zabezpiecza sobie innymi sposobami. otoz wole by w tym najlepszym zabezpieczaniu przyszlosci nikt mi nie pomagal.<<

    I nie zamierzam zabezpieczać zabezpieczonego.
  • Na mnie nie patrzcie, czasem piszę. Ale rzeczywiście, zrobiły się rozmowy w tłoku niepiszących.
  • Z okazji Dnia Islamu dobiliśmy już do siedmiuset forumowiczów :bigsmile:
  • :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.