Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób se prezent na starość

edytowano czerwiec 2008 w Ogólna
z5276031X.jpg

Adriana Iliescu za najstarszą matkę świata została uznana w 2005 r. Teraz ma 70 lat i trzyletnią córeczkę. Matkę z córką sfotografowano na zakupach, a zdjęcia zrobiły w mediach sensację porównywalną tylko z ujawnieniem twarzy dzieci Jacksona...

- Na tych fotografiach panna Iliescu wygląda jak babcia 3-letniej Elizy. Ale jest jej matką - zauważa "Daily Telegraph". Iliescu urodziła córkę w wieku 66 lat i 230 dni. Ciążę (i terapię hormonalną) poprowadził zaprzyjaźniony lekarz. Ojcem dziewczynki jest nieznajomy mężczyzna - dawca nasienia. Eliza to jedyne dziecko kobiety.

Matka-rekordzistka mieszka w Bukareszcie. Oficjalnie jest emerytką, ale pracuje na pół etatu na miejscowej uczelni. Rodzinę utrzymuje z emerytury i niewielkiej pensji.

Komentarz

  • Dla mnie to straszne!!!!!:cry:
  • Dla mnie- szczyt egoizmu... nie mówiąc już o moralnym aspekcie- pani chce mieć opiekę na stare lata:shocked:, czy aby nie za późno?
    K
  • Dziewczynka jako wczesna nastolatka (jeśli dobrze pójdzie) prawdopodobnie zostanie totalną sierotą.
  • Biedne dziecko :sad:.
  • dla mnie to zdjęcie jest podejrzane. Jakby spreparowane. Półtora roku temu pochowaliśmy 85letnią babcię męża, która wyglądała na młodszą od tej , pomarszczonej jak stare jabłuszko pani. Nasza babcia, przepraszam za szokujące porównanie, wyglądała lepiej nawet w...trumnie.
    Czy ktoś przypadkiem nie chciał zrobić "efektu" podrasowując to zdjęcie?

    To oczywiście nie znaczy że popieram terapię hormonalną i sztucznie "tworzone" ciąże kobiet po menopauzie. Ale gdyby miała tę terapię, to czy wyglądałaby tak staro? przecież kobiety po to robią tę HTZ, aby zachować młody wygląd? hormony w ciąży też odmładzają. Ja mam 32 lata, a z twarzy wyglądam na 22 (?), albo i mniej - niektórzy akwizytorzy w drzwiach na mój widok proszą kogoś dorosłego ...i w zw. z tym nie piszę tego by się chwalić, bo to mi raczej doskwiera...:sad:

    w każdym razie zapładniać się w tym wieku to faktycznie pomysł typu "chcesz płacisz masz". Ale cóż skoro hollywoodzkie gwiazdy się zapładniają...np. Jodie Foster skądinąd les...to zachęta dla szarych obywatelek...dziecko tak, mąż nie...Chrystus tak, Kościół nie...dla każdego coś wybranego...
  • Jesli to prawda,to szok, rzeczywiscie szczyt egoizmu.Ale uwazam tak samo,ze podrasowano to zdjecie...Mam sasiadke po terapii i ma 73 lata i raczej na 50 wyglada...
  • To jest Michael Jackson-Thriller on zawsze lubił dzieci
  • [cite] Rafał:[/cite]To jest Michael Jackson-Thriller on zawsze lubił dzieci

    :clap::clap::clap:
  • [cite] kasiapiw:[/cite]Jesli to prawda,to szok, rzeczywiscie szczyt egoizmu.Ale uwazam tak samo,ze podrasowano to zdjecie...Mam sasiadke po terapii i ma 73 lata i raczej na 50 wyglada...
    chyba jednak prawda
    pamiętam materiały filmowe z tą panią w roli głównej
  • Hoj ty wdowo mołoda,
    jaka stara taj durna.

    Tak mi się nawinęła puenta huculskiej ballady o wdowie, czyli pannie z dzieckiem, co wiecznie chciała być młoda...
  • Co do wygladu to chyba prawdziwe, w końcu to Rumunia a nie Hollywood. A matka oględnie rzecz piorąc ma nierówno pod sufitem. Dziecko na starcie dostaje "trudną historię"
  • Najstarsza matka na świecie urodziła bliźniaki
    70-letnia Hinduska po urodzeniu bliźniaków przez cesarskie cięcie stała się najstarszą matką na świecie - informuje dziennik "The Sun".
    Omkari Panwar, bo o niej mowa, urodziła chłopczyka i dziewczynkę.

    Aby spełniło się jej marzenie â?? chciała mieć syna - poddała się sztucznemu zapłodnieniu. By zdobyć środki na ten kosztowny zabieg państwo Panwar sprzedali część swojego dobytku i wzięli kredyt. Dzieci przyszły na świat miesiąc przed terminem, ale jak twierdzą lekarze, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

    Państwo Panwar mieszkają w wiosce Muzaffarnagar, oddalonej siedem godzin jazdy samochodem od stolicy kraju New Dehli â?? pisze "The Sun".

    http://wiadomosci.onet.pl/1782330,12,item.html
  • Święta racja!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.