Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gimnazjalistki?

edytowano czerwiec 2008 w Ogólna
l92ok_SHxsQ

bwm-Qn8UKHs

pgfr5RT0ZbM

Komentarz

  • Cholernie smutne, prawdziwe. Różaniec w rękę za nasze dziewczyny i za nas.
  • Ohyda. Niestety zawsze była obecna. Sama w klasie 20 lat temu miałam takie panny. Na szczęście nie jest to jedyny możliwy end. Taki do filmu dobry, chwyta za serce, ale w życiu nie wszystkich dotyka.
  • A mi się wydaje, że zawsze istniał taki typ panienek, to tylk od nas zależy jak wychowamy nasze córki...
  • Bardzo smutny ten film.
  • Dolnośląski Program Przeciwdziałania Prostytucji Nieletnich

    Jednym z niekorzystnych skutków przemian społecznych zachodzących w ciągu ostatnich lat w Polsce jest zjawisko prostytucji nieletnich. Jest to zjawisko coraz powszechniejsze, a jednocześnie trudne do zdiagnozowania. Oficjalnie, według danych policyjnych, w Polsce wykrywa się rocznie niewiele ponad sto przypadków prostytucji osób nieletnich.
    Jednak policja i inne instytucje oraz organizacje pozarządowe pracujące na co dzień z młodzieżą zwracają uwagę, iż dane statystyczne nie ukazują prawdziwej skali problemu prostytucji osób nieletnich. Jednocześnie zaobserwować można, iż taką "strategię" zaspokajania swych potrzeb wybierają osoby w coraz młodszym wieku. Zjawisko prostytucji nieletnich staje się coraz powszechniejsze, jednocześnie brak instrumentów przeciwdziałania jego przyczynom oraz negatywnym skutkom. Poprzez swoje działania pragniemy zwrócić uwagę społeczności Dolnego Śląska na ten coraz poważniejszy problem. W związku z tym Sejmik Województwa Dolnośląskiego podjął w dniu 25 września 2005 r. uchwałę o ustanowieniu roku 2006 - Dolnośląskim Rokiem Przeciwdziałania Prostytucji Nieletnich.


    dpppn.jpg
    http://www.dops.wroc.pl/dzialania.htm

    To było ze "starych" czasów, oczywiście obecne działania DOPSu nie mają nic wspólnego z polityką, kompletnie nic, nic a nic.
  • Bardzo to wszystko smutne:cry:
  • Gdy idzie o jeden z problemów poruszonych w tym filmie, to moje zdanie jest jasne.

    leczeniefa2.png
  • Kolega zaraz taki radykalny, a może założyć fundacje i rozdawać małolatom nowe telefony...
  • Taw, to dużo drożej wychodzi... no i małolatów zdecydowanie więcej niż pedofilów.
  • Taw, jesteś z Wrocławia, tam dobrze działają na polu prostytucji nieletnich (czyta pomocy doświadczonym), Siostry Maryi Niepokalanej, to samo zresztą robią w Katowicach (S. Anna Bałchan i Stowarzyszenie im. Marii Niepokalanej na rzecz pomocy dziewczętomi kobietom)
  • Z Wrocławia nie jestem ale sercem spod znaku Rodła, dobrze dziłają i sam nie wiem czy to dobrze czy źle.
  • wracają do źródeł, do tego, co robił ks. Schneider, więc chyba dobrze
  • [cite] Anetka:[/cite]wracają do źródeł, do tego, co robił ks. Schneider, więc chyba dobrze
    Dobrze to będzie jak wrócą do tego co robił Bolesław III
  • Taw szacuneczek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.