Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciekawa reakcja na moją dzietność...

edytowano czerwiec 2008 w Ogólna
Jestem w sklepie. Pcham ogromniasty sklepowy wózek. Obok mnie idzie Julcia. Za nami Dominik pcha wózek z Adasiem. Ponieważ Dominik ledwo wystaje zza pchanego przez siebie wózka, ciężko mu się pcha i potrzebuje więcej miejsca. Starszy pan atrzymuje się, aby nas przepuścić, patrzy na mnie i pyta:
"All Yours?"
-Yes
"Holy shit"...
Hm...
Wniosek, albo nadal wyglądam jak starsza siostra swoich dzieci (choć nie sądzę), albo uznał mnie za wielodzietną.
Strasznie żałuję, że wcześniej nie zjadłam jakieś sporego obiadu, bo by mnie wybrzuszyło:devil:

Komentarz

  • hmmm "Holy shit" ... może to rodzaj modlitwy, krótkiego aktu strzelistego?
  • A może po prostu: o, kurde...

    Wyleczmy się z podejrzliwości.

    Można też odpowiadać: a pan sam czy z pieskiem?
  • Pan był najwyraźniej bardzo poruszony, co mnie tym bardziej dziwi, że w tym kraju trójka czy piątka wlecząca się za rodzicami jest często spotykana:smile:.Holy shit wyraża zdumienie, ale moja koleżanka Amerykanka twierdzi, że nie jest zbyt miłe.
  • Cieszy mimo wszystko fakt, że przepuścił. Część ludzi sądzi jednak, że ci z większą ilością dzieci, co jakoś sobie radzą to twardziele. Trzeba prostować takie opinie. To po prostu ludzie bardziej obdarowani...
  • [cite] GrzegorzS:[/cite]Można też odpowiadać: a pan sam czy z pieskiem?
    :rolling::rolling::rolling:

    BTW: Dopiero co gdzieś czytałem, że w Niemczech za dzieciorobów zaczynają uchodzić już rodzice z dwójką dzieci. Jeszcze kilka lat i będzie można zarobić "holy shit" nawet za jedno.
  • Ogladalam ciekawy reportaz o wychowywaniu dzieci w kilku krajach m.in w Niemczech,Szwecji,Francji,Irlandii i we Wloszech.No i niby rzad bardzo chce w Niemczech by rodzilo sie wiecej dzieci,bo spoleczenstwo sie starzeje,ale pomyslow za duzo nie ma no i wyjscie do restauracji itd jest czesto odbierane nie za bardzo przez starszych ludzi(pokazywana byla jedna rodzina z dziecmi z kazdego kraju).Okazalo sie,ze najlepiej maja rodziny w Szwecji,potem Francja,Wlochy,Irlandia(hoc tu koszta opieki nad dziecmi jest najdrozsza) a na koncu Niemcy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.