Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciekawa ankieta

edytowano czerwiec 2008 w Ogólna
19. Ponizej wymienione sa rozne grupy ludzi. Prosze wskazac, kogo z nich nie chcial(a)by Pan(i) miec jako sasiadow.

1. ludzie z przyszloscia kryminalna
2. ludzie odmiennej rasy
3. ludzie o skrajnie lewicowych pogladach
4. alkoholicy
5. ludzie o skrajnie prawicowych pogladach
6. rodziny wielodzietne
7. chorzy psychicznie
8. arabowie
9. cudzoziemcy
10. chorzy na aids
11. narkomani
12. homoseksualisci
13. zydzi
14. cyganie


Całość

Komentarz

  • Właśnie czytamy:bigsmile:
  • Normalnie jesteśmy zagrożeniem dla "normalnych" obywateli !!!
    Fajna ankieta....:devil:
    K
  • Za to wszyscy jak jeden mąż łapiemy się potencjalnie na pierwszy punkt: ludzie z przyszłością kryminalną:crazy::crazy::crazy:

    to dopiero dyskryminacja
  • czym sie różnią Arabowie od cudzoziemców? może chodzi o islam?

    pkty 5-7 można by skomasować. Wielodzietni tacy jak my to ludzie o skrajnie prawicowych poglądach i chorzy psychicznie (trzeba być wariatem by odważyć się na dużo dzieci). Chyba że chodzi o wielodzietnych i alkoholików w jednym. Ankieta powinna zaznaczyć typ wielodzietnych.

    no co jesteśmy odmieńcami. Statystyki są przeciw nam. Przeciętny Polak ma 0- 2 dzieci. W porywach troje.
  • Ankieta powinna zaznaczyć typ wielodzietnych.
    No i jest zaznaczony tylko zaszyfrowany.
    czytamy punkt szosty myślnik punkt pierwszy jako jeden


    Na początku myślałem że Maciek wymienia moich sąsiadów ale potem sobie pomyślałem "skąd by się w naszej kamienicy żydzi wzięli?" ;)
  • mnie w ogle nie dziwi wynik ankiety. jesli wielodzietni to z duza doza prawdopodobienstwa maja kilkoro maych dzieci, a te zadko bywaja ciche, a jeszcze jak ich caa wataha to czowiek sobie wyobraza niesamowity halas
  • No właśnie- wyobraża... To, że jest dużo dzieci nie znaczy, że jest nie wiadomo jak głośno. Ale ja uważam, że nie o hałas tak naprawdę tu chodziło. Może jestem przewrażliwiona (chyba na pewno), ale ja w tym widzę założenie, że skoro wielodzietna, to patologiczna. I to mnie bulwersuje. I tyle.
    K
  • ja lubię Niemców :) ale z tego co zauważyłam jestem raczej wyjątkiem po tym względem. ale mówienie po niemiecku wywołuje u mnie kredyt sympatii dla danej osoby. a jak jeszcze pochodzi z berlina albo dusseldorfu...
  • Czy ktos w tym kraju lubi Niemców??? A nigdy jeszcze nie spotkałam osobę która chciała mi sprawiać przykrość...
    Marie, myślisz po niemiecku, a gość to rzecz święta.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.