Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Czytałam ten materiał, zachowałam go bo zbieram takie artykuły o rodzinach. Mam go teraz przed sobą. Ci państwo mieli (mają?) szóstkę nie piątkę dzieci - dwoje rodzonych, dwoje zdrowych z domu dziecka i dwóch niepełnosprawnych chłopców z domu dziecka.

    Choć G. Wyborcza to jest dla mnie dziś agresywną i co gorsza perfidnie manipulatorską tubą propagandową liberalizmu, to ten artykuł był o ludziach wspaniałych, ofiarnych. niektóre zdjęcia powtarzają się ale w gazecie były kolorowe, ciepłe i miłe. Tu niektóre ujęcia są w klimacie ponurym jak z thrillera. Zaczyna się tak, jakby miał to być jakiś antyrodzinny pokaz, pani z tragiczną miną, jakieś dziecko uwięzione w kojcu. Trochę dziwne. Nie bardzo rozumiem po co ten "zestaw" bo jest jakimś negatywem jakby, np ten nieotynkowany dom. Niby że są tacy biedni przez te dzieci???

    Dla mnie ta rodzina jest super, ale ten pokaz slajdów jeśli ktoś nie zna owej rodziny choćby z artykułu jest zgoła nieczytelny, a na pewno nie wesoły i optymistyczny...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.