Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wakacje

edytowano czerwiec 2008 w Ogólna
A gdzie szanowni wielodzietni spędzają wakacje "Kanary" czy Wolin?

Komentarz

  • U nas tydzień nad Bałtykiem i tydzień w górach, w znanym ośrodku wypoczynkowym dla wielodzietnych "Farfurnia". Organizujemy tam obóz zerowy dla naszych trzylatków, które idą od września razem do przedszkola. :bigsmile:
  • Zaplanowany mamy pobyt w Marianówce (Kotlina Kłodzka), a później może rowery w Borach Tucholskich zobaczymy.
  • My: obóz wielodzietnych (wypoczynkowy, nie obóz pracy:cool:) w Jelczu.
    Potem pewnie ja z dziećmi w Borach Tucholskich u moich rodziców, a mąż z ekipą będzie robił remont mieszkania, coby się rosnąca rodzina zmieściła
    :bigsmile:
  • Od poniedziałku - prawie 2 tygodnie w Bornem Sulinowie :)
  • U mnie dwoje najmłodszych już na kolonii. Starsi na razie w domu i jak zwykle o tej porze szukamy jakiegoś ciekawego miejsca na wyjazd z całą rodziną. Co polecicie (5 dzieci od 10 do 18 lat)?
  • Bory Tucholskie!
    Wszelakie atrakcje na miejscu: las, grzyby, woda, jagody, dni Borów Tucholskich (od 11-13 lipca w Tucholi) Muzeum Indiańskie zaraz obok... no i blisko z Warszawy masz :)
    Ja muszę przejechać 550 km w jedną stronę, żeby móc tam odpoczywać:cry:
  • U nas we wrzesniu Costa Dorada.
  • Beskid Niski - Bałucianka, Kraina Łagodności
    las, maliny, jeżyny, od gospodarzy: ser, masło, mleko prosto od krowy
    a jak trzeba to jakiś drób "grzebiący" też się znajdzie :bigsmile:
  • My na Mazury do moich rodzców, a potem Pojezierze Drawskie do teściów
  • @kasiapiw
    a możesz mi na priv przesłać nazwę hotelu?
    my też planujemy wyjazd we wrześniu, tylko że jeszcze nic konkretnego nie mamy na oku - liczymy na jakąś ofertę last minute i nie mamy nic przeciwko Costa Dorada
    mamy dzieci w podobnym wieku więc fajnie byłoby się wakacyjnie spotkać :bigsmile:
  • Polecam odwiedzenie Szymbarku
    Dom Sybiraka
    Dom na Głowie
    Najdłuższa deska świata
    i inne atrakcje.
  • Gdzie na Pojezierzu Drawskim można rozbić namiot?
  • Joanno,napisalam priv.
  • Tego dokładnie nie wiem, ale sadzę, że mapki turystyczne będą pomocne
  • u mnie Bałtyk w topimy na 3 tygodnie drugi raz do Grzybowa kolo Kołobrzegu
  • A do wód ktoś się wybiera?

    image

    H/T 20lecie
  • Do wód nie ale do wodopoju i owszem
  • [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]a będzie ktoś w Ustce w sierpniu? :bigsmile:
    ... a co to innych uzdrowisk nie ma? Przed ślubem to koledze nie polecę ale zdradzę tylko że w niektorych uzdrowiskach to woda ze zrodla bije wrecz "niebieska".
  • My będziemy w Kawieńskich Błotach. Może by tak się spotkać gdzieś koło Łeby? :wink:
  • Napisałbym, że głodnemu chleb na myśli... ale nie napiszę... :-P

    A kuledze Taw chodziło zapewne o zanieczyszczenia, pochodzące od ultraMaryny. ;-)
  • Jeszcze 7 dni do urlopu kto ma mniej?
  • Wczoraj w nocy pękła rura kanalizacyjna w naszym pionie - chyba się zwijamy z urlopu :( trudno jest przeżyć bez korzystania z łazienki i kuchni :-S :cry:

    Kolejne parę dni spędzimy u Rodziców...
  • Może wpadniecie w drodze powrotnej do Warszawy? :wink:
  • Maleństwo trochę się napina... na razie nie będziemy ryzykować.

    Poza tym - "wstąpił do piekieł, po drodze mu było" ? ;-)
  • Nie chcę się chwalić, ale nasza kanalizacja działa wybornie :bigsmile:
  • byle do rana i wio koniku na dwa tygodnie
  • [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]a będzie ktoś w Ustce w sierpniu? :bigsmile:
    ... a co to innych uzdrowisk nie ma? Przed ślubem to koledze nie polecę ale zdradzę tylko że w niektorych uzdrowiskach to woda ze zrodla bije wrecz "niebieska".

    Miałem klyknąć "cytuj" a wyszło "podziękuj" :bigsmile: Znaczy co, te wode to oni w niej wiagre rozpuścili, że niebieska, czy co?:wink:
    Eeeee dobiazg. Nie ma za co.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.