Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

11112141617

Komentarz

  • Nooo,24 godziny od zamowienia do dostarczenia,niezle. Bedziem jesc.
  • A pieprz pachnie oblednie.
  • Czy jest jakiś sklep z podobnym asortymentem, który by akceptował płatność Paypalem? 
  • pod fotelikiem (do jedzenia) Młodego trzymaLIŚMY zapas przypraw z badapaku...a Młody właśnie uczy się bez pieluchy...
    czy mocz jest bardzo szkodliwy?? ;) żartuję, już mnie to śmieszy, ale wczoraj...
  • zamówiłam u nich znowu,choć już nie mąkę, bo chyba felerna mi się trafiła ostatnio.........
  • Nie wiem czy już ktoś narzekał - ale figi są TRAGICZNE.
    Parę razy kupowałam w B figi i były ok - dziś 2kg - b.niesmaczne.
  • hmmmmm, trochę za dużo tych narzekań....
    A słuchajcie, zgłaszacie im do reklamacji? Może nikt oficjalnie nie narzeka i trochę sobie poluzowali?
  • Ja do nich napiszę - może to jakaś inna odmiana. Zawsze były w tych ich woreczkach, ciemne, dobre. Teraz produkt oryginalnie zapakowany z Turcji.
  • Ja figi paczkowane kupiłam, pół kilo. B.dobre.
    Ogólnie zadowolona jestem, ale pamiętam, że ktoś reklamował i było szybko i bez marudzenia.

    Jak często jest ta darmowa wysyłka?
  • co jakieś 3 miesiące?

    My kupujemy około 10kg jaglanki, 10kg ryżu, 5kg kaszy gryczanej na miesiąc
    Do tego ksylitol, olej lniany, rodzynki thompson Jumbo, przyprawy (cubrzyca czerwona!!!)
    migdały w płatkach, cukier waniliowy bakalie jakieś inne niż rodzynki rzadziej - co 2-3 zakupy
    Dotąd mi się nie zdarzyło nic co musiałam reklamować, ino gruszki chińskie kupiłam (zjedliśmy) przez przypadek

    SUPER z tym pomysłem, że to z wielodzietnych org w uwagach!

  • edytowano październik 2014

    To ja też polecę konkurencję, a co ;))

    Stacjonarną, Bazar Szembeka, paw. 83 - ceny może bardziej detaliczne, ale znośne (jaglanka i hreczka po 6 zł); jakość świetna; duży wybór; a w bonusie możliwość spotkania jednej czy dwu forumek :D

     

    PS. Moje psy właśnie skończyły wylizywać garnek po jaglance, bez żadnej omasty ani nic :D

  • czy ktos kupowal i obieral migdaly z badapak? sa swieze?

    robie mleko Tosi z migdalow i juz widze ze w jednych sklepach sa swieze bo latwo skorka odchodzi po sparzeniu a w innych sa mocno nieswieze.. bo sie mecze z 90g 40 min.. pytam o badapak bo jednak to wieksze ilosci ida a oszczednosc bym miala na kilogramie przeszlo 10 zl. moze nie az tak wiele doliczajac przesyl ale..jak dobre to warto by bylo..
  • Ostatnio miałam migdały z Badapaku z "wkładką proteinową" buee....
  • dobra przekonalas mnie :)
  • Migdały kupowałam tam dwa razy i za drugim razem około 10% było robaczywych. Ale to dawno było i możliwe, że mają już inną partię.
  • dobrze dzieki wiecej rekomendacji mi nie trzeba... moze ktos u konkurencji bral dobre?:)
  • dziewczyny, dobre tam daktyle? ktore brac? paczkowane, na wage, z pestka?
  • Kupuję migdały w Badapaku regularnie, mniej więcej co miesiąc- dwa od ok. roku. Ani razu nie trafiłam na robaczywe, zawsze smaczne poza jednym razem, kiedy były bardzo twarde i wyraźnie gorsze w smaku

  • daktyle dobre, bez pestek miękke
  • @chabrowa, pewnie przepisu nie ma. 
    Ja kupiłam paczkowane figi, wysmienita. A ktoś na wagę i fuj.
  • migdały kupuję w badapaku po 1-2 kg i były zawsze ok
    daktyle też kupiłam - bez pestek, 1 kg - bardzo smaczne

    z tego co wiem, mają bardzo proklienckie podejście - i nie ma najmniejszego problemu z reklamacją w razie czego
  • Ja kilka razy kupowałam i migdały i daktyle i za każdym razem ok były. Raz tylko migdały trochę gorsze w smaku, lekko gorzkawe, ale i tak lepsze niż takie w paczce zazwyczaj.
  • Tak, popieram Marsjankę. Nie robią problemów z reklamacją.
  • Paczcie Państwo właśnie sobie czytam wątek co mi utknął na 2014 roku i co moje oczęta widzą? Wpis @Aneczka08 o suszonych pomidorach z badapaka, że się je zalewa wrzątkiem żeby zmiękły!
    Ile ja się namordowałam, żeby je zjeść takie twarde! A to trzeba było wrzątkiem sparzyć!
  • @natalinka, na orga juz nie ma, ale na ich fb maja czasem akcje na kody znizkowe. Ja mam pelen koszyk i jak potrzebuje, to czatuje na kod i od razu zamawiam. Schodza czasem w 10min, ale mi sie juz z 3x udalo tak zalapac;-)
  • Ja kupuje wlasciwie 2x w roku. W grudniu i lipcu:-D to mam czas zbierac;-)
  • Słuchajcie patrzyłam na ofertę i chyba sie skuszę i zrobie duże zamowienie do mnie- jednak ceny są o wiele tańsze niz tutaj.No i czytam,ze przesyłki do Niemiec robią i napisze do nich to do mnie chyba tez problemu nie bedzie jak na konto im wpłatę zrobie.
  • @Pax a dałabyś mi znać, jak się czegoś dowiesz? My, jak bylismy w Pl to zrobiliśmy regularnie zamówienia. A teraz nawet się zastanawialismy, czy by się nie opłacało...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.