Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

13468917

Komentarz

  • edytowano listopad 2013
    Ja kaszę jaglaną kupuję, jak jedziemy na wieś pod Węgrowem - firmy Polgreen, 400g w cenie 2,20zł. W Warszawie paczkowanej taniej nie znalazłam. W ogóle ta firma ma stosunkowo tanie produkty sypkie, np. gryczaną niepaloną za niecałe 5zł. Chociaż jak kupiłam gryczaną paloną tejże firmy, to miałam wrażenie, że gorsza jakaś, kleiła się po ugotowaniu.
    Do sypkich produktów z bazarku zraziłam się jakoś, stoi toto wszystko w wielkich worach w deszcz i inną niepogodę, wilgnie, jełczeje... No chyba musi być czymś zabezpieczane przed pleśnią. Ale z drugiej strony nie lubię też plastikowych opakowań. 
    A większych ilości na razie nie chcę zamawiać, bo nie mogę się uporać z molami spożywczymi od kilku lat, dzisiaj ostatnio wywaliłam jaglankę przechowywaną w puszce blaszanej po herbacie, bo się tam towarzystwo zalęgło. Jak one tam wchodzą? Wchodzą czy już w kaszy były?

    edit: kasza jaglana nawet nie 2,20, tylko 2zł, dziś się zaopatrzyłam
  • @rusalka - ja w sprawie oleju lnianego mam pytanie: do czego używasz? ja zmuszam się do picia go, ale z każdym dniem smakuje mi coraz mniej (a wyjściowo już powodował mdłości...)

    szukam jakichś przepisów na dania, które i smakują smacznie (nie czuć tego posmaku) i nie zabijają całych właściwości oleju... jeśli ktoś coś wie, będę wdzięczna :)

  • Ja po prostu jadam codziennie na śniadanie kaszę jaglaną i polewam ją już w misce olejem, mieszam i jem.
  • Zależy trochę, jaki olej lniany się kupi. Moja pierwsza próba to był kompletny niewypał, nie pamiętam już firmy, ale nijak nie dało się tego jeść. Nie dałam rady zużyć jednej niedużej butelki. Potem kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością olej lniany taki przechowywany w lodówce (Oleofarm, ale ta firma podobno bardzo podpadła, teraz kupuję jakichś dwóch innych, ale nazw, niestety, nie pamiętam). I bardzo mi przypadł do gustu, mimo że ma specyficzny posmak. Bardzo lubię z twarogiem i solą ziołową - zamiast śmietany. Pani ze sklepu mówiła jeszcze o takiej słodkiej wersji twarożku (mimo, że normalnie na słodko podobno nie jada) - twaróg, tarte (duszone chyba, ale głowy nie dam) jabłko i olej lniany. Ja używam przede wszystkim do sałatek zamiast zwykłej oliwy. 
  • Ja po prostu jadam codziennie na śniadanie kaszę jaglaną i polewam ją już w misce olejem, mieszam i jem.
    Zaimponowałaś mi takim zdrowym śniadaniem! 
    Dla mnie jaglanka z oliwą i solą to było danie obiadowe 2 x tygodniowo w poście, jako umartwienie. :)
    Próbowałam bez oliwy i soli, ale nie dałam rady.

  • @Aniuszka zaczęłam tak jeść bo syn alergik, za nim się urodził jaglanka mi nie podchodziła, ale teraz kiedy nauczyłam się ją robić na różne sposoby jest dla mnie przysmakiem! :)
    ale bez oliwy i soli też bym nie jadła :)
  • edytowano listopad 2013
    Małgorzata jako fachowiec niech sie tymi materiałami zajmie,
    jeszcze niech któraś firmę kurierską załatwi
    a badapak niech sprzedaje kasze

    atsd
    w realu i carrefourze ponoć można kaszę pakowaną po 5 kg kupić w baaardzo dobrych cenach
    @Lila, materiałami @Malgorzata też może się zająć, jedno drugiemu nie szkodzi. Ino nie wiem czy u niej na giełdzie sprzedają te liski, sówki czy inne, nomen omen... biedronki ;)
  • Kupowalam slonecznik, bez roznicy z tym z auchan. 

    Cos klawiatura mi wariuje, zaginely mi polskie znaki.
  • Amarantus nawet powinien być przed jedzeniem ugotowany lub upieczony, nie mówię o tym dmuchanym, ja ostatnio kupiłam płatki amarantusowe i dodaję do chleba, na 2 kg mąki około pół szklanki, a zapach chleba niesamowity, niewielki dodatek amarantusa, a smak też lepszy, ten zapach mnie za każdym razem zadziwia, pięknie pachnie ten chleb z amarantusem.
  • Ja kaszę jaglaną kupuję, jak jedziemy na wieś pod Węgrowem - firmy Polgreen, 400g w cenie 2,20zł. W Warszawie paczkowanej taniej nie znalazłam. W ogóle ta firma ma stosunkowo tanie produkty sypkie, np. gryczaną niepaloną za niecałe 5zł. Chociaż jak kupiłam gryczaną paloną tejże firmy, to miałam wrażenie, że gorsza jakaś, kleiła się po ugotowaniu.Do sypkich produktów z bazarku zraziłam się jakoś, stoi toto wszystko w wielkich worach w deszcz i inną niepogodę, wilgnie, jełczeje... No chyba musi być czymś zabezpieczane przed pleśnią. Ale z drugiej strony nie lubię też plastikowych opakowań. A większych ilości na razie nie chcę zamawiać, bo nie mogę się uporać z molami spożywczymi od kilku lat, dzisiaj ostatnio wywaliłam jaglankę przechowywaną w puszce blaszanej po herbacie, bo się tam towarzystwo zalęgło. Jak one tam wchodzą? Wchodzą czy już w kaszy były?
    Polgreen, potwierdzam!
    W delikatesach kupuję w tej cnie.
    Nie wiem tylko czy jakość inna niż w Badapaku?
  • Poradźcie , k,obity, czy te suszone pomidory to można w domu w zalewę wsadzić? Co z nimi w ogóle, takimi wiórami, robić?
  • Ja bym zrobiła, z matjasami, migdałowymi słupkami, wiśnią , i oliwą zalane z odrobiną octu, aha jeszcze cebula w kosteczkę

    Jadłam na parapetówie u Mańków
    I robiłam potem w domu

    PYCHOTAAAAAAAAA


    NIE WIEM TYLKO CZY TE SAME SKŁADNIKI CO U MAŃKI

    Ale ja robiłam takie jak podalam :)
    Przeczytałam majtasami... =))

    Po taz kolejny tak samo.
    Dopiero za trzecim razem  przeczytałam dobrze
  • W mojej rodzinie tak się mówi: majtasy :D A nie powiem, jak Macocha nazywa grejpfruty... ;))

    Jeszcze 45 lajków, przyznać się, kto nie lubi? [-X
    Ale Wy skąpiradła normalnie
    Sknerusy

    Co Wam da jakieś 2 dychy darmowej wysyłki, jak zamiawiasz za 400-600stöw

    Nijak nie pojmuję


    Przy rachunku za 6stów, tych 2 dych nawet nie zauważam
    Kto zamawia za parę (paręset?) stów, ten zamawia. Jeśli za jedną - 20 złotych robi różnicę :P

  • Jeszcze 45 lajków, przyznać się, kto nie lubi? [-X

    Ja nie lubię 8-}

































    bo nie mam fejsa. :P
  • 955 było moje, już jest 956
  • Ja też, ja też  \:D/
    Teraz tylko upchnąć wszystko w spiżarni 
    8->
  • O jeszcze nie zaprosiłam:)
  • E nie lajkujcie zbyt szybko, bo ja jeszcze nie wiem co chcę zamówić i ciągle czekam na przelew od pewnej państwowej instytucji :/
  • Uffff... zmieściło się wszystko na półkach. Tylko zapomniałam kupić kilku rzeczy, więc czekam również na dzień darmowej wysyłki  :)
  • Ja kaszę jaglaną kupuję, jak jedziemy na wieś pod Węgrowem - firmy Polgreen, 400g w cenie 2,20zł. W Warszawie paczkowanej taniej nie znalazłam. W ogóle ta firma ma stosunkowo tanie produkty sypkie, np. gryczaną niepaloną za niecałe 5zł. Chociaż jak kupiłam gryczaną paloną tejże firmy, to miałam wrażenie, że gorsza jakaś, kleiła się po ugotowaniu.
    Do sypkich produktów z bazarku zraziłam się jakoś, stoi toto wszystko w wielkich worach w deszcz i inną niepogodę, wilgnie, jełczeje... No chyba musi być czymś zabezpieczane przed pleśnią. Ale z drugiej strony nie lubię też plastikowych opakowań. 
    A większych ilości na razie nie chcę zamawiać, bo nie mogę się uporać z molami spożywczymi od kilku lat, dzisiaj ostatnio wywaliłam jaglankę przechowywaną w puszce blaszanej po herbacie, bo się tam towarzystwo zalęgło. Jak one tam wchodzą? Wchodzą czy już w kaszy były?

    edit: kasza jaglana nawet nie 2,20, tylko 2zł, dziś się zaopatrzyłam
    Też często kupuję produkty Polgreenu, zwłaszcza gryczaną niepaloną, bo ceną przebija nawet bazarkową.
  • Proszę:

    Czy w ten dzień kiedy 1000 lajków bedzie trzeba zamówić/zapłacić żeby była wysyłka gratis, czy coś jeszcze trzeba zrobić?
    Bo ja np. jeszcze u nich nie kupowałam...
    @Haku, prosimy o wypowiedź w temacie! :D
  • Czyli jaglanka z Polgreenu kosztuje dokładnie tyle, co na Bazarze Szembeka. :D

    BTW, warszawiakom b.mój bazar polecam. Kasze i bakalie kupuję w pawilonie 83, jeśli mnie pamięć nie myli. Dobra jakość, przyzwoita cena (detaliczna).
  • Czy wiadomo czy do darmowej wysyłki trzeba samemu mieć konto na facebooku? Postaram się namówić koleżankę, która ma konto, żeby tam polubiła badapak :)
  • Wiem, że w zamówieniu trzeba podać kod, który chyba jest na fb, ale zapytać kogoś to raczej nie problem :)
  • kody mają ograniczoną żywotność - nie wiem czy 1 dzień czy cały weekend> Ale wydaje mi się, że ostatnio to był dzień darmowej wysyłki
  • @rusalka - ja w sprawie oleju lnianego mam pytanie: do czego używasz? ja zmuszam się do picia go, ale z każdym dniem smakuje mi coraz mniej (a wyjściowo już powodował mdłości...)

    szukam jakichś przepisów na dania, które i smakują smacznie (nie czuć tego posmaku) i nie zabijają całych właściwości oleju... jeśli ktoś coś wie, będę wdzięczna :)

    @stephanos - tu są fajne przepisy:

    http://oleofarm24.pl/product-pol-80-Przepisy-kulinarne.html
  • Spryciarze:
    Już niebawem "pęknie" 1000
    Dzień darmowej przesyłki już był, przyśpieszony, ale uczcimy tę okrągłą
    liczbę publikacją kilku kodów o różnych wartościach. Bądźcie czujni bo
    liczba użyć każdego kodu będzie ograniczona...
    :-S
  • Chyba był, @Haku dzieliła się na fejsie kodem. Widać za dużo ludzi ich lubi i jaglanka sodowa im uderzyła do głowy :(
  • no cóż... najwyżej trzeba będzie znaleźć nowy badapak - proponuję wielopak.pl :)

  • big-BADA-bum
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.