Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Ale dlaczego to podatnicy mają płacić odszkodowanie państwu Wojnarowskim? Czy to podatnicy spowodowali, że ich córka wymaga rehabilitacji? Czy to my zmuszaliśmy tych państwa do tego, aby podejmowali współżycie seksualne i powołali na świat chore dziecko?

    Nie mam nic przeciwko wszelkiej pomocy chorym i potrzebującym. Ale domaganie się odszkodowania za to, że się ponosi konsekwencje własnych działań, to już jednak ostre przegięcie.
  • A może społeczeństwo powinno eliminować takie jednostki jak ci "państwo Wojnarowscy"? Gdyby się ich wcześniej się wyeliminowało to nie trzeba by było potem im płacić kasy.

    Oni przedstawiają dokładnie taki tok "rozumowania" - zabić zawczasu.
  • Ja myślę, że im jest po prostu ciężko psychicznie. Patrzenie na cierpienie boli i podejrzewam, że oni czują się dodatkowo uwięzieni. Nie wiem, jak jest naprawdę, ale chyba próbuję ich trochę usprawiedliwić choć nie pojmuje jak potem patrzą swojej córce w twarz.
  • >>Ja myślę, że im jest po prostu ciężko psychicznie<<>>choć nie pojmuje jak potem patrzą swojej córce w twarz.<<

    Przypomina się pani 1000
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.