Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chwalą nas :-)

edytowano lipiec 2008 w Ogólna
jol5.po pisze na forum "Wychowanie w wierze":

Temat myślę,że mimo wszystko nie taki błahy i że u nas w takim ogólnym pojęciu, nie takim "wysokim" jak tutaj, odbioru doktryny katolickiej, to tego poczucia, iż ilośc dzieci jest związana z katolicyzmem nie ma (oprócz forum wielodzietni.org), ale na Zachodzie, albo w Stanach istnieje.

Okazuje się, że nie ciemnogród jesteśmy, ale prawdziwi światowcy :bigsmile:

Komentarz

  • Zachodni, Amełykańscy... :tooth:
  • No nie do końca chwalą - raczej pokazują jako ewenement ;)
  • W tym kontekście bycie ewenementem do powód do chwały :bigsmile:
  • [cite] Jadwiga:[/cite]Zgadzam się z akuczak. Raczej nas tam nie chwalą.

    Wiesz, zgodnie z zasadą: niech mówią nawet źle, byle nazwiska nie przekręcili :wink:
  • Widzę, że różnimy się w ocenienie tego, czy szklanka jest do połowy pełna, czy do połowy pusta. Ja uważam, że chwalą, choć z pewnością w sposób niezamierzony. Gdybym przeczytał opinie Joli o wielodzietnych.org, a bym tego forum nie znał, to bym pomyślał: "jakie fajne forum, trzeba je koniecznie odwiedzić" :bigsmile:

    Cieszę się, że zyskaliśmy swój własny charakter i wyraźny profil. Kiedyś opowiadałem portalowi Opus Dei o pomyśle na nasze forum, ale niełatwo było go zrealizować. Teraz wydaje mi się, że jesteśmy już bliżej celu.
  • Ja właśnie trafiłem na to forum dzięki temu wywiadowi zamieszczonemu na stronie OD. :smile: (Od dawna Was podczytywałem zanim dołączyłem.)
  • Ja podobnie jak Łukasz trafiłam tu przez ten wywiad z www.OD, gdyby nie on to pewnie trochę czasu by minęło zanim sama zaczęłabym szukać forum dla wielodzietnych... :wink:
  • Ej, Maciek, Ty w Opus Dei jesteś??
  • [cite] Ola i Paweł:[/cite]Ej, Maciek, Ty w Opus Dei jesteś??
    Nie, nie jestem. Aczkolwiek często moje ścieżki krzyżują się ze ścieżkami Dzieła.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.