Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fazy chorobowe

edytowano lipiec 2008 w Ogólna
Macie czasem ciekawe niespotykane objawy przy chorobach?

Moja Ola na ten przykład, gdy ma gorączkę bardzo łatwo się wzrusza - choćby na reklamie Domestosa - płacze ze wzruszenia jak widzi, że to wszystko takie czyste i bez bakterii. Poważnie!!

A jak u Was i Waszych pociech?

Komentarz

  • A mnie sierść boli. Zwykły dotyk mnie nie boli, tylko takie delikatne, np. od piżamy na skórze.

    Jako dziecko miałam majaki z bardzo rozbudowaną fabułą, które pamiętam do dziś. Raz np. wyruszyłam w gorączce na nocne poszukiwanie kołdry, która nauczyła się chodzić i wyszła z domu. Przyprowadził mnie sąsiad, do którego dobijałam się z prośbą o pomoc w poszukiwaniach:bigsmile:

    ciekawe, czy nasze dzieci tak będą miały...
  • Mi przy wysokiej temperaturze na podniebieniu wyskakują pęcherze jak po oparzeniu. Bardzo nieprzyjemne jest uczucie gdy pękną
  • A niby wszyscy normalni jesteśmy :jumping:

    Piszcie jeszcze :tooth:
  • W dzieciństwie wiedziałam, że mam temperaturę powyżej 38st. kiedy wydawało mi się, że przewraca się na mnie szafa, a zasypiając wpadałam w przeraźliwie długą studnię...
  • Szczególnie przy stanach grypowych boli mnie głowa a dokładnie najmniejszy dotyk włosów... nie wspominając, że nie można mnie całej dotykać:surprised:
  • Macie czasem ciekawe niespotykane objawy przy chorobach?
    Boli mnie głowa, chce mi się pić i nic nie pamiętam z poprzedniego dnia. Przeszedłem setki lekarzy i nie wiado co to, podobno sprawa virusowa z dalekiego kraju.
  • To uważaj, bo przenosi się drogą kropelkową... w półlitrówkach. :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.