Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Urodziły się czarno-białe bliźnięta

edytowano lipiec 2008 w Ogólna
Mamusia pochodzi z Ghany, a tatuś jest Niemcem.

Podało właśnie Lato z Radiem w bloku z... prognozą pogody :shocked:

Komentarz

  • Mamusia pochodzi z Ghany, a tatuś jest Niemcem.
    Tzn. kto jest czarny mama czy tata?
  • Dziadunio taty chodził niegdyś w czarnym mundurze - stąd zapewne skłonność do czarnego.
  • Kolejny przypadek: Niemiec i obcokrajanka. Ciekawe czy też zabronią tym dzieciom rozmawiać w innym języku niż niemiecki. (po ghandyjsku?)
  • [cite] Maciek:[/cite]Dziadunio taty chodził niegdyś w czarnym mundurze - stąd zapewne skłonność do czarnego.
    Eee no ja też chodziłem a mi sie dzieci białe i niebieskookie robią.

    Tam musi być jeszcze jakis haczyk:rasta:
  • Widzialam,tato bialy,mama czarna,synek bialy a coreczka czarna-piekna rodzinka a takie blizniaki naprawde b rzadko sie zdarzaja:bigsmile:
  • Śliczne te maluszki.
  • blizniaki dwujajowe to raczej zasługa matki
  • dzidzie są slodkie:clap:
  • Ja kiedys na basenie spotkalam mame z trojka dzieciakow w roznym wieku- jedno czarne, drugie biale, a trzecie mulat... Ciekawe jakiego kolou byl tata?Oile wszystkietedzieci mialy wspolnego ojca...
    Ale taki blizniak to rzeczywiscie rzadkosc...
  • [cite] Malgorzata32:[/cite]O ile wszystkie te dzieci miały wspólnego ojca...
    No właśnie dobrze, że to bliźniaki, bo gdyby urodziły się w pewnym odstępie, to pewnie sprawa sięgnęłaby dna i DNA by pewnie było badane.
  • Znam małżństwo, rodzice trzech córek, najstarsza biała blondynka, średnia kawa z mlekiem - ciemne włosy, najmłodsza ciemna mulatka o wyraźnie murzyńskich rysach. Wszystkie z tych samych rodziców, matka biała, ojciec Mulat.
  • Wszyscy sie chwalą że znają a ja tez znam. Mama biała,dziecko mulat, a ojca nigdy nie widziałem...
  • Tak jak Taw to ja też znam przynajmniej parę przypadków. :confused:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.