Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak zajść w ciążę podczas karmienia?

edytowano lipiec 2008 w Ogólna
Ktoś zagląda do nas, bo wpisał takie zapytanie w Google. Odpowiadam: to żaden problem. U nas ciąża i karmienie bynajmniej ze sobą nie kolidowały :wink:

Komentarz

  • podczas kamrienia to chyba nie wypada
    odkładasz dzidziusia do łóżeczka po karmieniu
    Acha... do głowy mi nie przyszło ze to chodziło o karmienie dzidziusia. Tym bardziej ze Maciek potwierdził ze jakos sobie radził.
  • Trudno zaprzeczyć, że "jakieś seksualne współdziałanie" podczas karmienia także może się udać.
  • [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]
    [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Nawet calkiem niezle moze sie udac. Tak, ze w kolejce do cyca ustawia sie nowe dziecko.

    T:bigsmile:

    :bigsmile: nie tylko dzieci ustawiają się w kolejce... jak mniemam :wink:
    Tak naprawdę to nigdy nie dorosłem i nawet nie wiem czy bym chciał.
  • do cyca, czy do zajscia w ciążę??
    Z pierwszego wyrosnąć a drugiego nie rozumiem: to jak pytać się kobiety czy chciałaby odróżniać kierunki? nie pojmie.
  • Hmm... Panowie... Dorośnijcie może trochę. Ja "przy cycu" nie sypiam, bo nie jestem po ślubie, ale jak będę po ślubie to nie będę o tym trąbił na lewo i prawo :/

    P
  • Do kawy polecam to:

    image

    :bigsmile:
  • [cite] Ola i Paweł:[/cite]Hmm... Panowie... Dorośnijcie może trochę. Ja "przy cycu" nie sypiam, bo nie jestem po ślubie, ale jak będę po ślubie to nie będę o tym trąbił na lewo i prawo :/

    P
    Sam se dorośnij.
  • No właśnie o takim gadaniu pisałem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.