Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wózki dla dzieci rok po roku

edytowano sierpień 2008 w Ogólna
stoję przed dylematem jaki wózek kupić dla trzeciego bo te co mam to jeden głęboko spacerowy był tani ok 500 zł i po dwójce już sie prawie rozsypuje, a spacerówka którą mam odkupioną po jednym dziecku, w sumie jeździ już cztery lata, inglesina max ma do wymiany koła i ciężko się składa, ale świetnie daje się prowadzić, obrotowe przednie koła. W tej chwili jest za wózkiem głębokim bo Małgosia chodzac juz nie będzie mogła mi tam wrzucać do najmłodszego zabawek albo pokazywać gdzie ma dzidzi oczko:) u mnie wózek w domu z dzieckiem malutkim jest wszedzie tam gdzie ja, a jak zaśnie to sie przewozi do innego pokoju i mały spokojnie się dalej bawi gdzie chce. Moje wybrane modele to inglesina albo peg perego, implast. Wiem ze trzeba sobie każdy model samemu przetestować i ,,wymacać". Jakie wózki macie i który się sprawdził.

Komentarz

  • mam na oku:) wóżek Kees Tandem Luxe i o dziwo jeszcze sprawdze ma być w sklepie obok mnie w Katowicach, no i jednak dużo dobrych opini ma Gracco.

    Dzisiaj kupiłam spacerówke taką zeby była w bagażniku i firmy Anmar wózek sportowy:) jednak nie wybrałam firmówek:)
  • Mi sie podobaja takie,ze wygladaja jak pojedynczy wozek,jedno dziecko jest pod spodem i ma sporo miejsca a drugie na gorze tak ala normalnie i wiel sasiadek ma takie.Tutaj sa:
    http://www.mothercare.com/gp/node/n/42804041/026-8051805-8241205?ie=UTF8&mcb=core
  • mothercare.com/gp/node/n/42804041/026-8051805-8241205?ie=UTF8&mcb=core
  • tylko przed tym co teraz wpisalam wpiszcie www.

    wtedy bedzie dzialac bo po prostu jest za dlugi.
  • /gp/node/n/42804041/026-8051805-8241205?ie=UTF8&mcb=core

    ale namieszalam,przed tym co teraz jest wpisac www.mothercare.com
  • z wózków to tylko Mercedesy mogę polecić i to tylko te z literką S
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.