Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

poszukiwane miejsce do wakacjowania

245

Komentarz

  • Ech. A spotkaliście się z czymś takim, że nie chcą wam policzyć zniżki za długi okres, bo do drugiego wynajmowanego pokoju nie znajdą nikogo. Wszyscy się przestraszą takiej ilości dzieci...
  • Dodam, że mam cztery sztuki na stanie...

  • W zeszłym roku próbowaliśmy przekoczować na działce, to przeszkadzaliśmy sąsiadom (pani z mężem i konewką). A ja się stale stresowałam i uciszałam dzieci. Do bani takie wakacje. Zastanawiam się, czy najlepszym wyjściem nie będzie wynajęcie jakiejś starej chaty (leśniczówki) w lesie pod Poznaniem. Blisko do domu (i do lekarza), mąż może dojeżdżać po pracy (a przynajmniej na weekendy), nie będziemy nikogo straszyć, może uda się wynegocjować niską cenę (to akurat warunek mega-konieczny). Albo jakiś pokój u Sióstr Zakonnych - w oddali od centrum wydarzeń?
    Macie jakieś pomysły?
  • edytowano marzec 2014
    My od wielu lat praktykowaliśmy wynajmowanie letniska pod naszą Łodzią na okres wakacyjny. Jak sie bierze na dłuzszy okres czasu to wcale nie wychodzi  drogo.Byliśmy bardzo zadowoleni z takiego rozwiazania

    Dwa lata temu spelniliśmy swoje marzenie i kupilismy własne:)  na typowej polskiej wiosce (12 domów na krzyż) pola lasy, łąki-super. Myslę,ze posłuzy nam na lata..a jak nie-sprzedamy i pewnie też nie stracimy.

    Generalnie polecam wynajem letniska-zwłaszcza jak ktoś blokers jak my;)
  • @Adalbert   znowu pudło...ale blisko. 

    Uwierz mi ,że jest jeszcze miejsce za górą..... w Bałuciance   skąd widać mój dom. 
  • @KlaudiaX5 - jeżeli z Bałucianki widać Twój dom to nie może być za górą !
    Z Bałucianki widać jedynie pierwsze domy w Króliku Polskim - Królik ?
  • Z drugiej strony, za cerkwią ;)
  • no własnie, z drugiej strony za cerkwią

  • A w Augustowie albo okolicy nikt nie był ?.
  • ja mam znajomych co tam wynajmują pokoje, Boży ludzie wielodzietni w liczbie 4 póki co
    @Skatarzyna u nich była
  • @Elunia, orientujesz się ile biorą tam za domek?

  • Aneczka08 proszę o namiary.
  • Aneczka ja tez proszę o namiary
  • My byc moze zmienimy plany i chyba rozgladamy sie za czyms na mazurach/ kaszubach.
    Warunki:
    ladny, stylowy domek (nie betonowy kloc)
    zwierzeta jakies (konie, kury, krowy itp)
    bliskosc jeziora
    mozliwosc wykupienia obiadow

    Zna ktos cos?
  • to nie na Kaszubach, ale ja niezmiennie polecam 

  • poszukuje czegos bardziej wiejskiego :)
  • może ktoś inny skorzysta :)
  • Bea - czy to było do mnie? Już piszę :)
  • http://www.eholiday.pl/noclegi-pj1054.html

    to namiary na moich znajomych w Augustowie
  • Na Kaszubach ja znalazłam taka kwaterę:
    http://www.rokity.maxmedia.pl/
    Nie znam jeszcze ceny bo maja do mnie zadzwonić, ale wygląda fajnie, tyle atrakcji dla dzieci. Obiady 18 zł, dzieci 50% taniej. Jest dostęp do pralki.
    Ja tez jestem na etapie szukania taniego, ciekawego wyjazdu.
  • Tez troche szukalam, ale bardzo ciezko znalezc cos sensownego. Co mnie najbardziej zadziwia - agroturystyka bez zwierzat. A mi sie marza takie wiejskie wakacje...
  • edytowano marzec 2014
    tu byliśmy:
    http://www.realearth.pl/
    masz:
    - krowy i mleko i sery i jogurt
    - kozy - niezliczone - prawie co dziennie  jagnię przychodzi na świat
    - kury
    Jedzą tylko to to co wyrośnie i co wyhodują na swoim gospodarstwie
    Gospodarz 7 ha obsiewa ręcznie ....
    wszystko na wyciągnięcie ręki
    na terenie dwa stawy / jeziorka z krystaliczną wodą
    a gospodarze z 9 dzieci

  • Dzieki! Przypomina mi sie, ze kiedys o nich czytalam, chyba nawet w jakiejs niemieckiej gazecie. Troche daleko, ale zobaczymy co maz powie :)
  • Adalbert, ile kosztuję wynajęcie domku w tym gospodarstwie ?.
  • my w 2012, wtedy było nas 2+5, płaciliśmy 140 zł za dzień ( 20 zł od osoby)
  • @Adalbert, my byliśmy parę lat temu w sąsiedniej wiosce (Błaskowizna). Potem jakoś mąż znalazł jakiś artykuł o Twoich gospodarzach w Internecie. Wynikało z niego, że to jakas sekta. Jak to jest?
  • sekta to raczej nie - bo oni samodzielni są w tym co robią .....
    powiedziałbym, że raczej są blisko matki ziemi ..... warto pojechać i może świadectwem najsamprzód a potem słowem trochę podrążyć
  • mamaa:
    "pani z mężem i konewką"

    =))
  • edytowano marzec 2014
    Madejówke polecam w Krynicy Zdroju, moich rodzinnych stronach i agroturystykę w Tyliczu tuż obok u Pawliszaków. Madejówke prowadzą moi byli choć krótkotrwali kręgowcy z DK
    http://www.krynica.pl/Noclegi/Madejówka-o161.html

    http://www.teleadreson.pl/malopolskie/tylicz/gospodarstwo-agroturystyczne-krystyna-pawliszak-fe1048defd.html
  • >.Luksusów nie ma,w domku zimna woda,aneks kuchenny z lodówką ale w lesie sosnowym nad samym jeziorem

    Kto szuka luksusów niech zostanie w domu :)
    Na wakacjach to tylko ważne żeby się na głowę nie lało ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.