Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konsul Niemiec uczy polskich kierowców zapinać zamek błyskawiczny

edytowano wrzesień 2008 w Ogólna
Ciekawe1, czemu akurat ów dyplomata się w to zaangażował?

Hm....

Komentarz

  • :shocked:
    to w związku z odwoływaniem się do niemieckiego konsula - może dlatego, że oni tacy zawsze porządni?

    :shamed:
    a to w związku z moim - prostackim i niczym nieuargumentowanym, jak się okazuje - przekonaniem, że wciskający się na samym przodzie kierowca to cwaniak... zawsze staram się zmienić pas jak ci wszyscy na filmiku, których policjant strofuje. Dobrze, że mój opelek nie jest TIRem, bo bym pewnie jeździła środkiem jezdni...
    Ech, muszę przemyśleć sprawę.
  • Dzięki za odnośnik do strony z cyklem audycji - przyda się. :bigsmile:

    Co do pytania - może to pogląd, że ibermensze tak się stosują do ornung mus zajn (jak mawiają starzy Rosjanie), a może szykują się przesunięcia granic i jesteśmy przyzwyczajani do konsekwencji tego?...
  • W czasie wakacji widziałem w Trójmieście samochody policyjne pomalowane na takie kolory, jak niemiecka drogówka. I tak się zastanawiałem, kiedy się poznamy, że siedzą w nich Niemcy, a nie Polacy.

    Na tę okoliczność ujednolicenie zasad drogowych wydaje się oczywistą oczywistością.
  • Jeszcze powinni wziąć się za połączenia kolejowe - np. do Auschwitz.
  • [cite] Lukasz:[/cite]Jeszcze powinni wziąć się za połączenia kolejowe - np. do Auschwitz.
    Nie wykluczone ze za jakis czas bedziemy mieli bardzo dobre połączenie z Berlinem. W tej chwili linia jest zamknieta ale własnie na tej trasie ma byc uruchomiona.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.