Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto jest kim w Komisji Europejskiej?

edytowano wrzesień 2008 w Ogólna
O3d9fe5xCFc

Komentarz

  • ND:thumbup:

    Obawiam sie ze da tyle co przemowienie Romana, kazdy powie swietne było.
  • nie każdy powie
    każdy
  • Widać jak na dłoni, że UE to dawny ZSRS, tylko jej totalitaryzm jest zakamuflowany. Trzeba pokazywać prawdę o UE, aby wreszcie dotarło do wielu zakutych łbów, w jakim świecie żyjemy!
  • Nie wiem czy chcący, ale wyszedł Ci komplement :bigsmile:
  • @Maciek
    :D

    @Werka
    No widzisz, jak szybciutko idzie pakowanie do szufladek: Agnieszka63 napisała, że słucha RM, znaczy odtąd każdą jej opinię należy obśmiać, bo to na pewno oszołomstwo.
    No widzisz, a ja RM nie słucham, ale też uważam Unię, szczególnie pod względem gospodarczym, za socjalistycznego, szkodliwego molocha. Sama do tego doszłam, obserwując jej poczynania, ojciec dyrektor mi nic nie podpowiadał.
  • Nawet przyjmując wersję Werki nic w tym złego nie ma, wręcz przeciwnie. Pismo Święte mówi przecież "Pozyskujcie sobie przyjaciół niegodziwą mamoną" (Łk 16:9) :cool:
  • ...a mnie przeszło przez myśl że nasz feniks odrodził się z popiołu.
  • Oj, chłopaki jakaś mania prześladowcza wam się włączyła...:wink:
  • A mi się podoba, że o. Rydzyk zwalcza Unię za jej pieniądze. Pokonać wroga jego własną siłą, to jedno z założeń mistrzów strategii. A że przeciwnicy o. Rydzyka dostają z tego powodu piany na ustach, to ich problem, a nie mój :bigsmile:
  • Wallenrody to już było.
    Raczej nihil novi.
  • [cite] Andrzej:[/cite]zwalcza Unię za jej pieniądze
    a to Unia wytwarza jakiś produkt, że ma jakieś pieniądze do rozdawania?
    Ma dwie najwieksze fakryki biurokratow i najwieksza siec hipermarketow wprowadzających ich do obiegu. Do tego ma zaawansowane eko technologie gdyz niemal wszystkie produkty pochodza z recyklingu, a wysokie standardy ochrony zapobiegaja skazeniu środowiska ciałami obcymi.
  • Jak sie postara taki to potrafi kosztowac 1.000.000pln rocznie. Przynajmniej taki polski w standardzie.
    Choć ten włoski emerytowany pilot co sobie za przeloty odpisywał a latał w kabinie chyba był droższy.
  • I jeszcze raz Nigel. A Angela udaje, że nie słyszy.

    EJBpyrvplJQ
  • >>>A co do ojca Rydzyka i jego stosunków z Unią, to jakoś ostatnio pieniądz z tej śmierdzącej Unii mu nie śmierdzi, więc naprawdę doceniam heroizm.
    --<<

    Śmiem twierdzić że te pieniądze wyrwane z paszczy UE po części pochodzą z naszych kieszeni wiec jeżeli miałby je spożytkować jakiś Helmut wolę o Rydzyka. Przynajmniej inwestycja zostanie w kraju pochodzenia pieniędzy. Dodać można że do grobu radia i szkoły O Rydzyk nie zabierze.
  • [cite] Rafał:[/cite]Dodać można że do grobu radia i szkoły O Rydzyk nie zabierze.
    Ja bym powiedział, że przy przeprowadzce to nawet do innego klasztoru nic stamtąd nie weźmie.
    A studenci studiujący w WSKSiM to są ludźmi drugiej kategorii?

    UB/SB jak walczyło z jakimś szczególnie niebezpiecznym dla nich księdzem to rozsiewało fałszywe oskarżenia trojakiego rodzaju - jak to oni określali - na metodę "korek, worek i rozporek".

    Tylko, że szybko się zorientowali, że najlepiej jest księdza oskarżać o bogactwo, bo wielu ludzi na oskarżenie, że niby ksiądz "lubi sobie wypić" albo, że niby ksiądz "lubi kobiety" odpowie, że ksiądz to swój chłop.

    Jak widać działa do dzisiaj.
  • Chłopcy, chłopcy nie dajcie się tej Werowskiej Urbanizacji.

    Wera, a owsik to złodziej.
  • nie damy nawet guzika
  • ... nawet złamanego agorota?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.