Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Simon nie był takim zwykłym Murzynem

edytowano wrzesień 2008 w Ogólna
image

Nie mówię, że jestem zupełnie bez winy. Pyta pani, dlaczego ja i inne kobiety chodziłyśmy do łóżka z Simonem? A dlaczego ludzie w ogóle chodzą ze sobą do łóżka? Nie udawajmy, że jesteśmy świętym społeczeństwem. Simon nie był takim zwykłym Murzynem. Był bardzo inteligentny, potrafił zaimponować wiedzą. Sprawiał, że kobieta czuła się z nim bardzo dobrze.

Nie rozmawiamy w tej chwili o aspekcie moralnym. Ale dlaczego zgadzałyście się na seks bez zabezpieczeń?

Jest nastrój, dwie butelki wina. Nie myśli się wtedy o prezerwatywie. Tak uważam. Zresztą spytałam, czy jest zdrowy. Powiedział, że tak. Dlaczego miałam sądzić, że kłamie i chce mnie zabić? Był osobą publiczną, dostał tytuł Antyrasisty Roku. Widywałam go w towarzystwie polityków lewicy, ludzi, których znałam z gazet. Czy nastolatka nie może uznać, że komuś takiemu wolno zaufać? Kiedy pierwsza dziewczyna zgłosiła, że Mol ją zakaził, policja była skonsternowana. Czekano z aresztowaniem, bo â?? jak mówiono â?? jeśli chodzi o takiego człowieka, nie można sobie pozwolić na pomyłkę.

W czasie całej rozmowy używa pani uparcie słowa "Murzyn". Chyba odpuściła pani sobie poprawność polityczną. I powtarza też, że władze powinny zrobić wszystko, by nie wpuszczać tylu Murzynów do Polski. Chyba kiedyś miała pani inne poglądy.

Władze powinny chronić swoich obywateli. Każdy , kto dostanie azyl powinien wiedzieć ,że nie może bezkarnie zakażać innych.


całość wywiadu

Komentarz

  • Dlaczego miałam sądzić, że kłamie i chce mnie zabić? Był osobą publiczną, dostał tytuł Antyrasisty Roku. Widywałam go w towarzystwie polityków lewicy, ludzi, których znałam z gazet. Czy nastolatka nie może uznać, że komuś takiemu wolno zaufać?
    :rolling: :rolling: :rolling:
    Kiedy pierwsza dziewczyna zgłosiła, że Mol ją zakaził, policja była skonsternowana. Czekano z aresztowaniem, bo â?? jak mówiono â?? jeśli chodzi o takiego człowieka, nie można sobie pozwolić na pomyłkę.
    Jasne. Co innego gdyby to był biały mężczyzna, jeszcze powiedzmy ogłoszony faszystą stulecia przez antyfaszystowskie media. A tak? Te kilka zarażonych białych Polek? Przecież to niska szkodliwość społeczna.
  • Co chciał zniszczyć Simon Mol?

    Świat Zachodu. Nie mam wątpliwości, że Mol jest wyznawcą islamu.

    Chyba pani żartuje. Często mówił, że jest chrześcijaninem, wydał nawet wiersze w jednej z katolickich oficyn. Co prawda nie ukrywał fascynacji szamanizmem, ale islam?

    Byłoby dziwne, gdyby zadeklarował się jako wyznawca islamu. W pewien sposób by go to przekreślało. To oczywiste, że nie chciał się do tego przyznać. Ale wszystko w jego zachowaniu, łącznie ze stosunkiem do kobiet, które traktował jak rzecz, było typowe dla islamu.

    Takie traktowanie kobiet jest też w jakiś sposób typowe dla Afryki.

    Codziennie rano brał dywanik i szedł się modlić. Gdyby przy mnie zaczął nagle walić głową w podłogę, wyglądałoby to dziwnie. A więc wychodził z domu. Nazywało się to, że idzie pobiegać i bierze ręcznik. Wracał świeżutki i tak było codziennie, nigdy nie odpuszczał. Nie jadł wieprzowiny, wtedy mówił, że nie lubi mięsa. Nie pił alkoholu. Co charakterystyczne â?? udawał np., że pije z innymi piwo, a w rzeczywistości nieruszona butelka stała na stole. Jak jest wiele osób, to trudno się zorientować. Nienawidził Ameryki, a także Izraela. Tego nie potrafił już ukryć, choć zawsze sprzedawał to w opakowaniu niechęci do globalizacji i współczucia dla Palestyńczyków. Czasem mówił tajemniczo, że jest męczennikiem.

    Wtedy nic pani nie dziwiło? Dopiero teraz układa się jak puzzle?

    Kiedy ochłonęłam już z szoku po wiadomości, że jestem zakażona, przyszedł czas na analizę. Zrozumiałam też, że jego znajomi wiedzieli, iż jest chory.


    Bardzo ciekawy wywiad...
  • >>>Widywałam go w towarzystwie polityków lewicy, ludzi, których znałam z gazet. Czy nastolatka nie może uznać, że komuś takiemu wolno zaufać<<

    Oj wielka naiwność , teraz rozumiem jak Kwaśniewski mógł wygrać wybory x2
  • [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]wywiad jest po prostu porażający! Wywołał we mnie rzadki stan, gdy chce mi się zakląć :shamed:
    Znam jedno "o kunta kinte!"
  • Gdy czytam o takiej naiwości niektórych dziewczyn, nóż mi się w kieszeni otwiera. Zawsze się wtedy zastanawiam skąd to się bierze? brak miłosci, niedowartościowanie?
  • Myślę, że jak większość tego typu zachowań wynosi się z domu rodzinnego. Z rodzin gdzie tak jak piszesz jest brak miłości, zrozumienia, niedowartościowania i niestety braku Boga:sad:
  • Mol to broń biologiczna w rękach muzulmańskich ekstremistów?
    Wyobraźmy sobie: nosiciel HIV staje przed szansą - twoje życie nie jest zmarnowane, możesz się przysłużyć w walce z giaurami ... szatański pomysł! nieprawdaż?
    Jeśli tak było, to społeczeństwo zachodu jest łatwą ofiarą (zero zabezpieczeń przed tego typu "emigrantami", skrajny indywidualizm, tzw. prawa człowieka, ...)
  • Nowa tożsamość i w spokoju dożywanie swoich dni.
  • Poległ na froncie walki z rasizmem i nietolerancją. Myślę, że należy mu się Msza w katedrze i pochówek obok prof. Geremka.
  • Po pierwsze, nie da się obrazić zmarłego, bo nie żyje.

    Po drugie, środowisko ROAD/UD/UW/PD zawsze promowało te same idee, co nieboszczyk Mol. Dlaczego więc nie miałby spocząć obok Jacka Kuronia i Bronisława Geremka? Czy ciemny kolor skóry jest przeszkodą, aby znaleźć się w Alei Zasłużonych?
  • Dlaczego "Profesora" napisałaś Werko z wielkiej litery? :shocked:
  • [cite] Werka:[/cite]Jesteś cyniczny i obrażasz zmarłego Profesora.
    Kunta kinte był profesorem?
  • No od paryskich [...].
  • Nadal nie rozumiem, jaki mają związek Twoje uwagi z moją propozycją, aby pana Mola pochować z honorami państwowymi. Czy Aleja Zasłużonych jest po prostu zbyt skromna dla osoby tego formatu? Niech więc będzie krakowska Krypta Zasłużonych na Skałce, gdzie ten wybitny antyfaszysta roku będzie mógł czekać na trąby anielskie w towarzystwie Czesława Miłosza i Wisławy Szymborskiej.
  • Dobranoc, miłej niedzieli.
    \o
  • w towarzystwie Czesława Miłosza i Wisławy Szymborskiej.
    ...i Adama Michnika
  • [cite] Werka:[/cite]Tak przy okazji, Łukaszku, w tekstach o tym, jaki to tam profesor, że się na paryskich ... wyznawał, szmatławce ubeckie się lubowały.
    Dobranoc, miłej niedzieli.
    Występuje z partii w roku 1968, po interwencji wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji, po tym jak "rozwiały się nadzieje rewizjonizmu na socjalizm z ludzką twarzą". Swego odejścia z PZPR nie uważa za akt polityczny, ale wybór moralny. Uznaje, że wycofuje się z polityki na zawsze. Zaszywa się w świecie książek i świecie społecznego marginesu średniowiecznego Paryża. - tak pisała sama Gazeta Wyborcza. :cool:
  • Ja mu specjalności nie wybierałem.

    Czytałaś ubeckie szmatławce? Ja Wikipedię, ale ona chyba się nie zalicza.
    [cite] Werka:[/cite]Łukaszku
    Co na to Twój mąż?
  • >>Co na to Twój mąż?<<

    dobre:bigsmile:

    w towarzystwie Czesława Miłosza i Wisławy Szymborskiej.
    ...i Adama Michnika ....dodajmy itd
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.