Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jestem spowrotem

PaxPax
edytowano wrzesień 2008 w Ogólna
i witam na nowo:bigsmile:
w Hiszpanii bylo cudownie,2 tygodnie wystarczyly by zebrac sily.
Teraz mam duzo zaleglosci od prac domowych po inne zawodowe czy tez Vercia zaczela Montesorii ale placze bardzo i pozwolono bym z nia tam byla dopoki sie nie przyzwyczai,wiec mocno mi to dezorganizuje dzien.Prosze o modlitwe o sily dla mnie bo ciezko to znosze i by ten czas aklimatyzacji u niej nastapil szybko.Pozdrawiam

Komentarz

  • Witaj Kasiu
    a my w końcu zostaliśmy bo pracy dużo... ale jak tylko skończę to co robię to też sobie gdzieś pojedziemy poodpoczywać :)
    będę pamiętać o Twojej Veronice :smile:
  • Dziekuje,ale ja musialam dac Vercie,u nas 4 latki juz ida do szkoly i znam historie jak bez jezyka dzieci szly i wtedy byl dramat...Mieszkam w Irlandii i Vercie poslalam na 3 godz dziennie do Montesorii pre school obok domu i to chyba najlepsze co moze byc,nie wiedzialam,ze jednak bedzie tak ciezko,fajnie,ze moge z nia tam byc ile bedzie potrzebowac.
  • Czterolatki do szkoły? Nie mówcie tego Tuskowi, bo wprowadzi u nas przymus edukacji dla trzylatków. :devil:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.