Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowelizacja ustawy o przemocy domowej - projekt obywatelski

edytowano wrzesień 2008 w Ogólna
Dla zainteresowanych tematem, wersja przygotowana przez organizacje pozarządowe. Warto porównać z projektem MPiPS, który jest znacznie bardziej szfecjalistyczny.

Materiały za grupą pro-rodzina.

Komentarz

  • Co autor miał na myśli pisząc "rodzina"?
  • Czasami nie wiem czy jest mi bardziej do śmiechu czy przerażenia jak czytam takie wiadomości:shocked:
    Chyba czeka nas #. Maciej nie nosi 2-go śniadania... za to Krzyś zabiera podwójną porcję:bigsmile:. Może da się policytować i wyciągnąć średnią:wink:
    K
  • Ale to projekt obywatelski - jak rozumiem mniej specjalistyczny i bardziej prorodzinny...

    Dla mnie jakiś absurd. Dobrze, że u Zosi jest pełne wyżywienie, a L jest takim głodomorem, że zawsze 5 razy się pyta, czy zapakowałam mu II śniadanie...
  • Dobrze, że nie dopisali, że kanapka musi być z wędliną, żeby była w 100% pożywna. Bo co byśmy w piątek zrobili?...

    P
  • [cite] Ola i Paweł:[/cite]Dobrze, że nie dopisali, że kanapka musi być z wędliną, żeby była w 100% pożywna. Bo co byśmy w piątek zrobili?...

    P
    Albo z wieprzowiną...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.