Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

17071727375

Komentarz

  • edytowano grudzień 2020
    A damskie/dziewczęce rękawiczki miejskie, palczaste ale NAPRAWDĘ CIEPŁE na wiecznie marznące dłonie macie jakieś sprawdzone? 
    Wiem, że nie zabawka, ale sprawdzonego HITu szukam. KITów kupiłam już pod dostatkiem  ;)
  • Ania D. powiedział(a):
    Czy z tych kulek magnetycznych można faktycznie robić fajne, przestrzenne rzeczy?

    Tak, im więcej kulek w zestawie tym lepiej. Można się tym bawić rozmaicie. Dziś rano syn mi pokazał swój "wytwór" ;) - wziął książkę i każdą stronę przełożył jedna kulka i tak całą książkę otworzył - jako konstrukcja - każdą kartka osobno, tworzyły wachlarz. 
  • te kulki bardzo niebezpieczne, małe dzieci łykają i one się łączą w brzuchu, czasami w jelitach i tworzą bryłę nie do ruszenia.
    Podziękowali 2In Spe aga---p
  • te kulki bardzo niebezpieczne, małe dzieci łykają i one się łączą w brzuchu, czasami w jelitach i tworzą bryłę nie do ruszenia.
  • Dla małych dzieci nawet żelki mogą być niebezpieczne, niepogryzione zelki. Rozmawiamy o prezencie dla 15 letniego chłopca.
  • Coś wybiorę, dzięki Rejczell :*
    Podziękowali 1Rejczel
  • Mąż właśnie słyszał na chirurgie że dużo dzieci z tym przyjeżdża, z kulkami magnetycznymi w brzuchu....
  • Malgorzata powiedział(a):
    Grawitrax  jest fajny .
    Można zacząć od zestawu startowego,  potem są rozszerzenia różne,  oraz można  też zwiększyć podstawowy.  
    Mój 7 latek oszalał na ich punkcie, bardzo się  bawi. 

  • edytowano grudzień 2020
    @Ania D. jeśli lubią takie rzeczy, to to jest naprawdę fajne i dobrej jakości. Na tej stronie jest wiele super propozycji, ale ten ma spoko cenę a jest ok:


    edit: ten też jest fajny w tej cenie:


    Podziękowali 1Ania D.
  • @Dudusto jest super, dzięki!
    Podziękowali 1Dudus
  • U nas te dlugopisy "nie chwyciły". Owszem, była zabawa na początku, ale nie dłużej jak tydzień.
    Podziękowali 1maggie27
  • Czy ktoś ma tor wyścigowy typu Carrera go? Jest to warte w ogóle uwagi i ceny?
  • Wanda powiedział(a):
    135 zl, troche drogawo jsk na fakt ze potrzebuje w zasadzie mieciutkiego zegarka...
    Możesz kupić wcześniejsze modele xiaomi 2 lub 3, są znacznie tańsze i powinny spełnić Twoje oczekiwania. 

    Nowy mi band 2 kosztuje około 50 zł, a używany na olx za 20.

  • moni_k powiedział(a):
    Czy ktoś ma tor wyścigowy typu Carrera go? Jest to warte w ogóle uwagi i ceny?
    My mamy. Obecnie na strychu. Zabawa fajna, ale trochę trwa rozkładanie. Lepiej jak nie trzeba składać po zabawie, bo te elementy łączące mogą się łatwo popsuć, ale w praktyce nie jest to możliwe bo zajmuje po rozłożeniu sporo miejsca. 
    Podziękowali 1moni_k
  • Byłam dziś w Teddym, resoraki Hot Wheels i Maychbox są po 4 złote, dla małych chłopaczków super zabawa i cena dobra.
  • Jeden gość też grzebał w tych resorakach, bo szukał Subaru. Ja tylko rzuciłam okiem, w poniedziałek wezmę ze sobą starszego syna - wybierzemy same torpedy.
  • A jakiś pomysł dla chłopca świeżo 4letniego?
  • @wiesia, zależy jaki budżet.
    Samochody z Playmobil: straż pożarna, albo karetka, albo jakaś osobowka.

    Akcesoria rycerskie: miecz, tarcza. Jakiś sprzęt do wojowania: nerf czy rzutki (bezpieczne).

    Figurki Schleich, tematycznie do zainteresowań: u nas zwierzęta morskie obecnie.

    Zdalnie sterowany samochód. 
    Jeśli macie drewniane tory, to pociąg na baterie lub zdalnie sterowany. 

    Ulubiony z bajki/kreskówki duży pluszak. 

    Podziękowali 1wiesia
  • @wiesia u mnie bardzo sprawdziło się Miejskie Centrum Ratunkowe Imaginext, nawet teraz najmłodsze dziewczyny się nim bawią. Chłopcy bawili się też torami Tomek i przyjaciele z ciuchciami na magnes z serii Take-n-Play. Można dokupować i łączyć ze sobą zestawy, łatwo i szybko się je składa. Tylko to tez kwestia czy lubi Tomka. Są też rożnego rodzaju tory Hot Wheels, powstała teraz seria, którą też można łączyć dokupując kolejne zestawy. U mnie w tym wieku młodszy bardzo lubił układać puzzle.
    Podziękowali 1wiesia
  • och kochane jesteście!!!
    dużo mamy
    - z pociągów Tomka nie zna, ale jest duplo (dużo mamy i radzi sobie, polecam) i drewniane tory (to za trudne - czasem sie nie zejdzie, sprytu wymaga)
    - RC (zdalnie sterowanych) mamy dużo i Mąż dostanie w tajemnicy jako zrzutka od dziewczyn to się pobawią z 4latkiem na pewno
    - pluszaka dostał na urodziny :)
    - puzzle... lubi... jak mu siostry układają :) nie zawsze chcą :)

    Nie mamy a jawią mi się fajne:
    - HOT WHEELS... mogą być zgrzyty, na zasadzie, że trzeba mu zbudować i pomagać (moduł lenia)?
    - akc. do walki... pytanie dodatkowe: czy kupować np. 2-3 piankowe miecze/pistolety nerf? Nie mamy takich rzeczy, a jak kupię 1 komplet to wątpię czy będzie zabawa.
  • Toru tut tut mój 4 latek dostanie.Latwe w składaniu. Nawet 2 latek się bawi.
    Podziękowali 1wiesia
  • @wiesia, Hotwheels, to  u mnie dostał 7 latek, 4latek nie poradziłby sobie sam że złożeniem ich. Ale jak złożysz i masz miejsce, żeby stały, to jest fajna zabawa.
    My mamy na razie jeden tor i zabraniam stawiac w salonie. Bawią się u siebie za zamkniętymi drzwiami, bo to halasuje.
    U jest taka pętla Hotwhells, a teraz będzie garaż. 

    Podziękowali 1wiesia
  • U nas HotWheels się niestety szybko zepsuło....
    Podziękowali 2wiesia Zuzapola
  • Moi mieli taki najprostrzy zestaw z "wystrzeliwaczem" i przetrwał kilka lat. Ale to było kilka lat temu i nawet już takich nieskomplikowanych nie widzę....może były lepszej jakości?
    Podziękowali 1wiesia
  • edytowano grudzień 2020
  • U nas w zeszlym roku dostali tut tut garaz i potem straz im m dokupil... o il3 samochodziki to byl hit 2 lata temu ( dla deulatkow) o tyle tor srednio chwycil... chwila i odstawka... u nas wi3cej edukacyjnych twraz... polecam skumajto... fajne txeczy.. zamowilismy matematyczny stomatolog... tablety do rysowania na baterie z przydasie pl po kilkanascie zlotych..
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Ciekawe, bardzo . U nas już się budżet wyczerpał na prezenty.
    Ale powiem Ci, że podoba mi się to, co podlinkowalas. 

    Zwłaszcza, że mamy inny zestaw, łatwiejszy korbo i takie klocki co widzę obok duze kwadraty z wypustatkami też, ciekawe czy te 3 zestawy by razem się dały połączyć.
  • U mnie w domu totalnym hitem obecnie są takie puzzle mechaniczne https://wood-shop.pl/pl/menu/puzzle-drewniane-532.html. Mega frajda z układania, zupełnie co innego niż standardowe puzzle. Dzieciaki się rajcują każdym dodanym elementem, bo zaczyna się fajnie prezentować całość.
  • Może "La Cucaracha" gra z nanokaraluchem, który biega po labiryncie, który  gracz zmienia w zależności czy wyrzuci łyżkę, widelec czy nóż. Może mało intelektualna, raczej zręcznościowa.

  • Karpatia powiedział(a):
    Może ktoś polecić jakąś fajną grę dla chłopca 5 lat? Jak na razie gra tylko w grzybobranie ,w chińczyka i węże i drabiny , szukam czegoś gdzie gra nie polega głównie na przesuwaniu pionkami przy tym liczeniu
    Polecam smartgames. W tej serii jest duzo ciekawych gier logicznych. A jak cos bardziej do gry zndoroslymi to Ubongo. Jest oddzielny poziom trudnosci dla rodzica i dziecka, więc nie jest zniechęcająca. 6 latek spokojnie ogarnia :) a ile emocji dla całej rodziny ;)
    Podziękowali 2DaddyPig Leli
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.