Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Protoplaści pozostają przy korycie

edytowano październik 2008 w Ogólna
GŁOSOWANIE Nr 217 - POSIEDZENIE 26.
Dnia 24-10-2008 Godz. 09:25

Pkt 31. porz. dzien. Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o podaniu do wiadomości publicznej informacji o byłych funkcjonariuszach komunistycznego aparatu bezpieczeństwa, czasowym ograniczeniu pełnienia przez nich funkcji publicznych oraz pozbawieniu ich nieuzasadnionych przywilejów materialnych

Głosowanie nad przyjęciem wniosku o odrzucenie w pierwszym czytaniu poselskiego projektu ustawy o podaniu do wiadomości publicznej informacji o byłych funkcjonariuszach komunistycznego aparatu bezpieczeństwa, czasowym ograniczeniu pełnienia przez nich funkcji publicznych oraz pozbawieniu ich nieuzasadnionych przywilejów materialnych, zawartego w druku nr 789

Głosowało - 413
Za - 242
Przeciw - 168
Wstrzymało się - 3
Nie głosowało - 47

01cj9.png

Wyniki w formacie PDF

Źródło

Komentarz

  • Protoplaści dalej będą robić Polakom wodę z mózgu
  • Kogoś dziwi taki wynik? To było juz po tym jak starszy kolega Pawlak powiedział który przycisk do czego słuzy więc nikt sie nie pomylił.
  • Zero zdziwienia jeśli chodzi o mnie. A listę kto jak głosował warto sobie zachować i czasami niektórym osobom pokazać...
  • Do pokazywania to mam liste Wierzejskiego.
  • >>To było juz po tym jak starszy kolega Pawlak <<

    małe sprostowanie -starszy sikawkowy Pawlak
  • 9fOlXwlDHYc
  • [cite] Taw:[/cite]<video type="youtube">9fOlXwlDHYc</video>
    A po wyborach trwa polityka odwdzięczania się SB-kom za wygrane wybory przez p.o. i psl
  • A przez dwa lata to co było? nicość? mogli zrobić zamiast oddawać władzę. Nawet ta wstrętna PO głosowała za becikowym gdy Pis trzymała się socjalu. To samo z odpisem z podatku na dziecko.
    To mnie bezpośrednio dotyka, a nie jakiś ubek który sobie spokojnie chodzi po ziemi. Po nie chciała ale zagłosowała za polityką prorodzinną, pis chciała ale nie wprowadziła dekomunizacji.
  • [cite] Taw:[/cite]a nie jakiś ubek który sobie spokojnie chodzi po ziemi.
    Ci ubecy nadal nam szkodzą, a do pis też mam żal tak jak Ty
  • To nie żal ja im nigdy nie ufałem i nigdy na nich nie głosowałem.

    Może i szkodzą ale co zmieni gadanie w opozycji? To tylko gra na nastepne wybory. Kiedy jest sie w koalicji mozna cos zmieniac w opozycji tylko krzyczeć.
  • >To mnie bezpośrednio dotyka, a nie jakiś ubek który sobie spokojnie chodzi po ziemi.<<

    żywy bardzo mi psuje humor, a do tego z moich podatków pobiera sowitą emeryturę za wierną służbę "systemowi"
  • żywy bardzo mi psuje humor
    To go zabij.
    Osobiście wolę becikowe od trzebaby dekomunizacji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.