Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

,,Moje dzieci mnie nie kochają bo kocham internet"

edytowano listopad 2008 w Ogólna
Moje dzieci mnie nie kochają bo kocham internet

mam taką pracę że widzę: całe rodziny, matki z dziećmi lub ojców z dziećmiâ??.. i ktoś powie co to ma do rzeczyâ????

zastanawiam się dlaczego dzieci nie mają szacunku do rodziców nie słuchają sięâ??. robią co chcą zamiast widzieć osobę która ich kierujeâ??. widzieć w nich nie tylko kogoś kto karze, krzyczy i daje jeść i może jak dziecko podleci to się przytuliâ??. ale kogoś kto jest lekiem na całe zło, jest osobą której się ufa że mówi się wszystko, jest osobą od której czuje się miłośćâ??..

od jakiegoś czasu patrzę na internet i obserwuje matki i ojców na czatach na blogach i stronach zapoznawczychâ??â?? domyślam się że Skype, GG i MSN im nie obceâ??.. a czata mają w jednym palcuâ??

skąd takie wnioskiâ??.. ponieważ widzę co kobiety robią na czacie - mężatki i widziałem już zbyt wiele profili matek na stronach podobnych: fotka.pl czy netlog-uâ?? ZBYT WIELE

po co toâ??.. aby poznawać - kogo?? aby mieć znajomych- dlaczego??

poco â??> aby być lubianą, docenianą, adorowaną, że inni ją słuchają, inni widzą w niej kogoś innego niż rodzina, mąż i dzieciâ??.. aby poczuć się docenioną

dlaczego â??> bo dziwnym trafem kiedy pojawiły się dzieci i mąż okazało się że same odpuściły sobie znajomości a teraz się dziwią że jak ona zapomniała o wszystkich żywych w rzeczywistości przyjaciołach to szukają w internecie i mają pretensje dlaczego odeszli - PRZECIEŻ MINĘŁY LATA a nie dni żyby oni mogli czekać aż ty sobie wielce przypomnisz o nichâ??.

i teraz pomyślmyâ??. są dzieci i co one słyszą od nas jak my zajęci jesteśmy znajdywaniem nowych znajomości i oczywiście jak są nowe to trzeba je rozwijać a na to trzeba czasu i energiiâ?? taaaaaa

tylko okazują się że tak naprawdę taka kobieta przesiedzi przed monitorem prawie cały dzień bo są bo piszą bo chcą z nią pisaćâ??..

doba ma 24 godziny i teraz okazuję się że śpimy średnio 6h czyli zostaje nam 18h i można powiedzieć że kobieta z dziećmi która poznała internet spędza w nim 12h a dlaczego tyleâ??. po 2h to max na co poświeci na porządki w między czasie patrząc w monitorâ??. i robótki domowe w stylu prasowanie i pranie i gotowanieâ??. czyli zostaje 10h teraz zakupy to 1 do 2h wiec zostaje nam 8 h które pożytkuje w internecieâ??â??

tak naprawdę rodzice zawładnięci internetem zaczynają tracić kontakt z dzieckiem ponieważ dziecko nie czuje się w centrum uwagi nie czuje się poważaneâ?? nie czuje się że ktoś je słuchaâ??.

moi rodzice dziecko im starsze tym więcej widzi a widzi was przed monitorem i gapiących się jak coś tam miga a ono was prosi o zabawę bo przecież jesteście jego rodzicami czy nieâ??a wy odpowiadacie idź sobie czytam, odejdź nie widzisz że jestem zajętaâ??. czego tu kór** znowu chceszâ?? itd. itp.

i co to dziecko robiâ??. zaczyna szukać innego dorosłego któremu powierzy tajemnice, który okaże im przez chwilę zainteresowanie i przez chwilę po prostu będzie z nimi i okaże serceâ??..

dlatego nie dziwię się dzieciom jak mają czas buntu czas kiedy można wszystko od nich usłyszećâ?? rodzic nałogowy internetowiec że jak by odciąć internet to poleciał by do sąsiada albo by po 2 dniach się ciął bo nie maâ??. usłyszy:

mamo:

dlaczego mnie nie przytulałaś jak tego potrzebowałem

dlaczego jak chciałem porozmawiać to słyszałem - zaraz

dlaczego dla ciebie była ważna ta puszka gdzie się uśmiechałaś

dlaczego nie czuję że jesteś moją mamą

dlaczego tata odszedł bo ty znalazłaś sobie innego pana i on cie bije

dlaczego mnie nie kochałaś bo nie okazywałaś tego od siebie bo obowiązki to obowiązki ale nie dawałaś siebieâ??. ani przez chwilę

tato:

kiedy ostatni raz ze mną rozmawiałeś

kiedy poszedłeś na spacer ze mną i mamą

kiedy ostatni raz przytuliłeś mnie

kiedy ostatni raz powiedziałeś mi: kocham cię

kiedy ostatni raz powiedziałeś mi: jestem z ciebie dumny

kiedy byłeś jak cię nie było - w barze

kiedy powiedziałeś do mamy: kocham cię

kiedy zobaczyłem że rozmawiacie

kiedy zobaczyłem że mama się przy tobie uśmiecha i jest szczęśliwa

NIE PAMIĘTAM - NIE PAMIĘTAM TAK DAWNO TO BYŁO

na koniec tylko dodam że jeśli dziecko ma jednego rodzica to dlaczego matka siedzi przed monitorem szukając frajera który zastąpi jej kochanka a dzieciom da namiastkę ojcaâ??â?? tylko że czas upływa i okazuję się że dzieci nie chcą nowego tatę bo tak naprawdę nauczyły się że po co im tata jak mamy prawie nie mająâ??..i jeśli nowy ktoś mamy ma być jak mama to one go nie chcą a jaki będzie ten ktoś jeśli też został spotkany w internecie i też tam szukał czegoś więcej i nie musi się decydować na coś co mu się nie podoba bo moja partnerka woli internet niż mnie i dzieci same sobie kreują świat patrzą na głupkowatą mamę co śmieje się jak głupi do sera w monitorâ?? powiem szczerze jak by was dzieci nagrały to byście wiedzieli co to być matka i ojcemâ??.. bo albo dajecie siebie swoim dzieciom albo oddajecie siebie wirtualnemu światu który was zakłamanie kocha a dzieci zaczynają nienawidzić

kiedyś przeczytałem że najszczęśliwsze dzieci to takie co są przytulane i kochane

jak dzieci nałogowych internetowców mają być kochane jak rodzice kochają internet i przytulają monitorâ??.

każdy rodzic teraz by się z tym co napisałem nie zgodził ale zapytajcie dziecka jak ono was widzi i co widzi a się okaże że tak naprawdę wasze dziecko jest wam obceâ??.


Źródło
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.