Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zwierzaki z ''NOWEJ ZAGRODY''

123457»

Komentarz

  • @nowa jeśli jest jpeg na końcu wchodzi, mi weszło 
  • Klikasz w czarną karteczkę. Ukazuje się okienko zabarwione na kolor waniliowy: adres obrazka. Wklejasz więc adres z fotosika( początek http a koniec jpg i ani joty więcej). Na koniec enter. Wchodzi.
  • No :) to mi się podoba.
  • edytowano marzec 2021
  • @nowa czy Ty potrzebowałaś starych pościeli, ręczników dla zwierząt?
  • @Duduś bardzo często zwłaszcza przy porodach , maniciure bo pazurki trzeba umyć i wytrzeć co by się w rękach nie ślizgały

  • Napisz mi adres na priv, mam wielką pakę jeśli chcesz.
    Podziękowali 1nowa
  • Dziękuję już napisałam 

  • edytowano marzec 2021

    Podziękowali 3In Spe madzikg Klarcia
  • edytowano marzec 2021
    Cookie fotka z lata ubiegłego roku , czyli z czasów gdy szukałam dla niej nowego domu , kto wie gdzie go znalazła ?

  • Ale dużo zielonej przestrzeni bez sąsiadów :) 
  • edytowano marzec 2021
    nie dużo tak fotka zrobiona , mam tylko 4 ha w jednym kawałku czyli podwórka naszego jest ok 0,5 ha plus podwórko sąsiada 

  • nowa powiedział(a):
    nie dużo tak fotka zrobiona , mam tylko 4 ha w jednym kawałku czyli podwórka naszego jest ok 0,5 ha plus podwórko sąsiada 

    0.5ha to sporo, u nas 0.2 tylko wąsko (16m szerokości) i płoty a przy płotach domy i wrażenia ciasnoty
  • szeroko mam na 60 m a długo nie wiem ile 
  • @nowa przesłdkie są te małe kózki!
  • na żywo jeszcze słodsze zapraszam , mam mleko i herbatę to poczęstuję 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • ola_g powiedział(a):
    Mizu uroczy :) pięknie masz @nowa ;
    urocza zgadzam się , tak na jakieś 80 procent zostaje u mnie w zwiazku z powyższym jej ojciec opuszcza nasz dom , kozioł alpejski francuski po ojcu czysto rasowym matka mix bardzo mleczna , genetycznie bezrożny , spokojny jak na kozła , doskonały rozpłodnik 100 proc skuteczności krycia 

  • a i Alpuś ma jeszcze jedną zaletę opiekowały się nim kobiety od małego czyli uczony delikatności , co nie znaczy że nie trzeba uważać , trzeba i to bardzo bo to 90 kg kozła ...dysponuje też odpowiednią siłą i nie wacha się z tego skorzystać i wie jaka jest ta jego siła 
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.